دو کشته, یک کشته در تیراندازی در مرکز شهر نیوپورت, پلیس می گویند

دو نفر فوت کرده اند و یک سوم در بیمارستان بستری شده است با زخم گلوله پس از تیراندازی در یک مرکز شهر نیوپورت خانه در اوایل صبح روز دوشنبه.

ورمونت پلیس ایالتی می گویند که آنها بر این باورند Paul Brown, 51, ساکن, مدرسه, خیابان, خانه, شات خود را گام به پدر نیکول اتکینز, 29 و همسرش, Kevin اتکینز, 38. قهوه ای و سپس به ضرب گلوله خود را.

کیم قهوه ای, 48, همسرم, از پل براون و مادر به نیکول اتکینز به نام 911 فقط قبل از 6 صبح اتکینز’ سه کودکان — سنین 2 و 5 و 6 — در صفحه اصلی در زمان عکسبرداری است. پلیس ایالتی سروان. اسکات کانزاس گفت: معلوم نیست که آیا آنها شاهد حادثه.

در پاسخ ماموران به سرعت حذف کودکان از خانه. این گروه برای کودکان و خانواده در پاسخ به این صحنه و کمک به محل کودکان به مراقبت از سایر اعضای خانواده با توجه به اقدام نیوپورت رئیس پلیس تراویس Bingham.

کوین اتکینز و پل براون بودند در صحنه مرده و نیکول اتکینز آورده شد و به بیمارستان با گلوله جراحات به گردن و قفسه سینه, پلیس گفت:. او پایدار در مرکز پزشکی دارتموث هیچکاک در نیوهمپشایر به عنوان از دوشنبه بعد از ظهر.

کیم قهوه ای و Atkins’ سه فرزند شد uninjured, پلیس گفت:. کالبد شکافی انجام خواهد شد در Kevin اتکینز و پل براون روز چهارشنبه گفته است.

چه چیزی باعث این حادثه?

پلیس هنوز در حال بررسی آنچه که ممکن است رسوب حادثه و یا وجود دارد که آیا یک انگیزه برای عکسبرداری است.

پلیس ایالتی گفت: اتکینز خانواده بود و زندگی در Browns’, مدرسه, خیابان, خانه-و-اما آنها ذکر شده کامل خود را در زمان اقامت در شمال تروی.

وقتی پرسید که آیا محله های نزدیک و یا استرس به دلیل COVID-19 “ماندن صفحه اصلی” منظور کمک به سوخت حادثه Bingham گفت: پلیس تا به حال کشف نشده اطلاعات کافی برای تعیین اینکه آیا این مورد بود.

پلیس نیز قادر به می گویند که آیا مسائل مربوط به سلامت روان شد و در بازی در این حادثه. اما بینگهام گفت: منابع در دسترس برای اعضای عمومی که در بحران هستند در طول coronavirus همه گیر از جمله کسانی که ناشی از مسائل مربوط به سلامت روانی, خشونت خانگی و یا هر نوع آسیب ناشی از روز دوشنبه تیراندازی. او را تشویق هر کسی که نیاز به کمک برای تماس با اداره پلیس یا ورمونت 211 متصل به منابع است.

تماس پلیس با اطلاعات

نیوپورت پلیس و پلیس ایالتی ورمونت در حال کار با هم به بررسی این حادثه و انجام مصاحبه. آنها همچنین کار با Orleans County وکیل دولت ،

پلیس می خواهیم هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی به تماس با پلیس ایالتی در دربی در 802-334-8881 یا نیوپورت پلیس در 802-334-6733.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>