بازی کردن لغو آن دو روز جست و خیز کردن جشنواره برنامه ریزی شده برای اواخر جولای در برلینگتون

ساخته شده در ورمونت جم-گروه راک Twiddle اعلام کرد دوشنبه شب که آن را لغو آن دو روز جست و خیز کردن جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه در برلینگتون.

جولای 24-25 رویداد در اسکله پارک آخرین سرگرمی دومینو به سقوط در دو ماه پس از COVID-19 همه گیر منجر به اقامت در خانه سفارشات در سراسر ایالات متحده است. در حدود 70 ، 000 نفر کشته شده اند از این ویروس در ایالات متحده از جمله 52 در ورمونت.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که به عنوان یک نتیجه از COVID-19, جست و خیز کردن 2020 است لغو” Twiddle نوشت و در آن Facebook صفحه. “این بود که ما شیرین شماره 5 بود و ما خیلی هیجان زده به رها کردن یک صف این سال است. ما قول می دهم که ما در حال کار بر روی چیزی بسیار ویژه ای است که ما اعلام خواهد شد بسیار به زودی. وجود ندارد بسیار است که لطمه می زند و ما بیشتر از ما لغو رویداد های مورد علاقه از سال در شهر خانه ما با همه شما اما متاسفانه ما هیچ انتخاب است.”

این گروه که تورهای سراسر کشور تا به حال اعلام نشده صف خود را برای این سال را به جست و خیز کردن که ویژگی های اجرای هر دو شب با بازی کردن یک چهارتایی تشکیل شده است که در آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان Castleton دانشگاه.

“ما عاشق شما اقامت سالم و ایمن و ما را از این طریق دریافت کنید با هم” Twiddle نوشت: در Facebook.

بیشتر: گم شده زندگی می کنند نشان می دهد در دوره ای از COVID-19? دیدن این آنلاین اجرای برنامه توسط هنرمندان ورمونت

زمین بالاتر جنوبی برلینگتون محل ارائه پایین جست و خیز کردن, تا به حال نوشته شده لغو در وب سایت خود را از ساعت 10 صبح روز سه شنبه. شرکت صاحب الکس Crothers تایید لغو صبح روز سه شنبه در یک ایمیل به برلینگتون مطبوعات آزاد.

جست و خیز کردن بخشی از بزرگتر دریاچه چاپلین دریایی جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23-26. که جشنواره و آن Norah Jones/طرقه اساسی کنسرت برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23 شده اند لغو شد.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

پشتیبانی محلی نگاری و coronavirus پوشش با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>