مغلوب ساختن پیشی جستن است عفونت

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پاتولوژیک دروغگو (18,000 به تاریخ و شمارش). او باعث می شود که چیزهای معتقد است, آنها, و پس از آن فشار خود ساختگی به پایگاه خود را. با coronavirus او از عمق خود. این ویروس در طبیعت خارج از کنترل ما حمله با نامرئی مرگبار قاتل است که نمی توان آرزو دور با دروغ و ساختگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در جریان شدند و هشدار داد که خروجی دولت اوباما از یک آینده همه گیر. به جای غذای این جلسه او تصمیم به انحلال بهداشت جهانی امنیت و Biodefense واحد مسئول همه گیر مصلی. آن را تا به حال تجربه و تخصص و نیروی انسانی قادر به حداقل رساندن بیش از 33 ، 000 آمریکایی مرگ و میر ناشی از به تاریخ توسط ویروس. رئیس جمهور تهمت را دیدم آن را به عنوان بخشی از “دولت عمیق” بود که به او بنابراین او بسته آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تاخت و تاز کردن به obfuscation قرار دادن 60 تا 90 روز توقف در ایالات متحده پرداخت به سازمان بهداشت جهانی (WHO) است که 15 درصد از بودجه خود در انتظار یک نقد و بررسی از آن هشدارها در مورد ویروس و چین است. این عمل نه تنها محکوم شده جهانی است و همین نوع از فعالیت های غیر قانونی است که او را استیضاح — خودداری Congressionally مجاز بودجه برای یک هدف سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به ماسک خود را به شکست منجر شود و این مسئله با توجه به تغییر که چین و حتی اگر او شده است در سراسر نقشه مورد چین تندرست از ستایش به محکومیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشرو از پشت. باک هرگز متوقف نمی شود با او: “من نمی مسئولیت در همه.” در این میان اعلام اضطراری ملی و خود زمان جنگ رئیس جمهور گفت: دولت فدرال بود به بازگشت به بالا و پشتیبانی ملت ایران برنداشته است. چند هفته بعد او معطوف به گفته او قدرت مطلق بر اقدامات خود را در دوباره باز کردن اقتصاد است. 10 متمم قانون اساسی را انکار می کند او که قدرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج تفکر جادویی در مواجهه با واقعیت در مورد ویروس است که از طریق کلمات خود را. در ژانویه و فوریه زمانی که ایالات متحده این فرصت را به بسیج دفاع اجتماعی فاصله, پناه, و تست — و آن بود آشکار است که این ویروس آلوده خواهد ایالات متحده است. او گفت:

“آن را به ناپدید می شوند. یک روز مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.” (با توجه به علم پزشکی آن را نمی خواهد.)

“ما بسیار نزدیک به یک واکسن.” (علم پزشکی می گوید: ما بودند و هستند.)

وی با اشاره به عید پاک هدف بعد برای بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات: “من فقط فکر کردم این یک زمان.” (هیچ پایه و اساس علمی وجود دارد و برای بلند کردن پناهگاه در خانه سفارشات عید پاک و یا در هر زمان به زودی برای آن ماده.)

در این میان نابسامانی از عفونت او همچنان به فشار ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین: “آن را نمی خواهید به صدمه زدن به مردم … چه چیزی شما را به از دست دادن … من احساس خوبی در مورد آن.” (علم پزشکی می گوید که ثابت شده است موثر برای COVID-19 و می تواند باعث مشکلات قلبی است.)

در واقع در آخرین روز فوریه, Dr. Anthony Fauci بود و هنوز هم مردم را به تغییر عادات روزانه خود را برای جلوگیری از ویروس; و آن را تا مارس 14 که برگ برنده خود را آغاز کرد و روزانه جلسات.

علم را در زمان توسعه یک واکسن و کافی تست. ما رای دهندگان از سوی دیگر برگزاری پادزهر برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که اداره می شود و به زودی در ماه نوامبر است.

جو بایدن است که حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور. خود را سازگار اظهار نظر در مورد این ویروس شده است: “ما را با علم است. ما گوش دادن به کارشناسان.”

زمانی که یکی به نظر می رسد در بایدن طرح برای برخورد با COVID-19 و آینده بیماری های همه گیر است که مطمئن شوید که برای آمدن یکی می بیند یک رویکرد است که به طور کامل ادغام تخصص از کشور سازمان های اداری (که تهمت تماس های عمیق دولت).

رئیس جمهور بایدن را با ملت فرمانداران و او را سازماندهی و استقرار همه مربوط به آژانس های فدرال در مبارزه با حملات ویروسی مانند COVID-19. به عبارت دیگر او را استقرار کامل vulture از سازمان ترامپ تماس های عمیق دولت است.

در حالی که ما به تماشای تهمت روزانه جلسات جایی که او طعمه توهین و استدلال با خبرنگاران خواست مشروع سوال برای یک مشکل وحشت زده کشور ما باید به یاد داشته باشید ما رای در ماه نوامبر در حال پادزهر برای مغلوب ساختن پیشی جستن عفونت دموکراسی ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>