تروجان درایو به پیچش یا حلقه زنی آینده با مربی جدید پارک

Kalynn پارک ممکن است بازنشسته از رقابتی پیچش یا حلقه زنی اما تمایل خود را برای برنده شدن هنوز هم وجود دارد.

و SAIT تروجان ها امید به بهره مندی از آن.

پارک نامگذاری شد سر مربی جدید از تروجان ها پیچش یا حلقه زنی برنامه در روز دوشنبه. او طول می کشد بیش از دیوید کوپر که رهبری این تیم در سال اول خود را در دانشگاه آلبرتا کنفرانس ورزشی در طول این فصل است.

من شده است بازی در آن تمام زندگی من و فکر کردم این امر می تواند یک راه خوب برای گذار از بازی های رقابتی, اما هنوز هم می تواند درگیر در یک سطح رقابتی” گفت: پارک که مربی در بسیاری از سطوح از جمله اسپانیایی مخلوط دو برابر تیمی به رقابت پرداختند که در سال 2016 جهان مخلوط دو برابر پیچش یا حلقه زنی قهرمانی. “من واقعا هیجان زده برای دیدار با همه آنها را و ببینید که در آن آنها در سطح مهارت خود را و من هیجان زده برای دیدن آنچه که آنها می خواهند به یاد بگیرند که از من است.”

پارک دارای پیچش یا حلقه زنی در خون او را به عنوان پدر او کوین به دست آورده و بسیاری از موفقیت بازی سوم برای کوین مارتین از جمله برنده شدن در سال 1991 Tim Hortons نوعی درخت خلنگ یا خاربن و بدست آوردن نقره در سال 1991 جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی.

پدر پارک دستگیر شده او سهم عادلانه از موفقیت نیز هست. او به دست آورده برنز در سال 2009 کانادا Junior پیچش یا حلقه زنی قهرمانی و سپس نقره در سال 2009 World Junior پیچش یا حلقه زنی شد.

یک سال پس از قرار دادن دوم در 2014 کانادا مخلوط دو برابر پیچش یا حلقه زنی محاکمه پارک و شریک زندگی چارلی توماس سرنگون هر کس در 2015 رویداد.

پیروزی آنها اجازه داد تا به نمایندگی از کانادا در مسابقات قهرمانی جهان در سوچی روسیه که در آن جفت چهارم به پایان رسید.

او همچنین صرف سه فصل پرتاب دوم برای آلبرتا مواج افسانه و المپیک مدال برنز Shannon Kleibrink.

“تجربه های مختلف در موقعیت های مختلف” پارک گفت: وقتی پرسید که چه او به ارمغان می آورد به جدول. “من تا به حال بسیاری از موفقیت در juniors بازی جست و خیز و سوم بازی دوم بسیاری به عنوان یک حرفه ای و سپس مخلوط دو برابر با یک مرد شریک است. من یک مقدار زیادی از تجربه با هر دو زن و مرد بیگودی … من بوده است در اطراف این ورزش تمام زندگی من که چیزی است که شما نمی تواند آموزش دهد.”

در متوسطه سطح پارک, بازی های برگزار شده برای دانشگاه آلبرتا بنابراین او می داند زندگی یک دانش آموز-ورزشکار.

“این در مورد رقابت در سطح بالا و هنوز هم داشتن یک زندگی خارج از آن” پارک گفت. “من می توانم به آنچه که آنها را از طریق بوده است و آنچه آنها را از طریق رفتن. حتی در کار حرفه ای من همیشه به حال یک کار تمام وقت و یا تمام وقت دانشجو در حالی که پیچش یا حلقه زنی. دانستن چگونه به برنامه و حقه بازی چند چیز را در مفید آمده است.”

او بازی و متوسطه حرفه ساخته شده پارک آسان انتخاب برای این نقش می گوید: SAIT مدیر دو و میدانی, Wade Kolmel.

“ما بسیار هیجان زده به کسی که نه تنها Kalynn به شجره نامه اما او متوسطه ملی و بین المللی تجربه پیشرو ما پیچش یا حلقه زنی برنامه رفتن به جلو” Kolmel گفت. “ما خوش شانس بودند که برخی از موفقیت در اولین سال بازگشت و با اعتماد به نفس بیشتر با Kalynn مسئول است.”

سال گذشته SAIT سابقه هر دو مردان و مخلوط تیم ساخت آن اولین بار, تروجان ها, بیگودی رقابت در ACAC از فصل 2006-07.

در حالی که مخلوط تیم تلاش برای پیدا کردن برنده در طول فصل, مردان سمت در رفت و به تصرف ACAC قهرمانی — خود را برای اولین بار از سال 1991 –و پیشرفته به کانادا Collegiate Athletic Association ملی در مسابقات قهرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>