سه رقمی و گرما در راه خود را به جنوب کالیفرنیا

دمای شد و انتظار می رود برای رسیدن به سه رقم آخر این هفته در منطقه مرزی مناطق و دره ها که تا به حال حداقل یک مقام بهداشتی در مورد چگونه گرما ممکن است تحت تاثیر گسترش coronavirus.

آن را در حال حاضر شروع به گرم در روز پنج شنبه, جولای 9, اما هر روز به انتظار برای دریافت گرمتر منجر به اوج درجه حرارت شنبه و یکشنبه خدمات ملی آب و هواشناسان گفت. برخی از مکان ها در امپراتوری درون مرزی مانند همت و لیک ال سینور شد و انتظار می رود برای رسیدن به 106 درجه بیش از آخر هفته و در دره سن فرناندو درجه حرارت می تواند به 103 درجه است.

“به نظر می رسد مانند آن را فقط تحت سوابق (به صورت گرما)”, هواشناس دیوید شیرین گفت.

داخلی اورنج کانتی شد و انتظار می رود در اواسط-90s و مناطق ساحلی که در کانتی و لس آنجلس شد و انتظار می رود در 80s. منطقه ساحلی دماهای پایین انتظار می رود که در 60s و 70s برای بیشتر مناطق مرزی.

“شب پایین نمی خواهید به ارائه مقدار زیادی از کمک و یا رطوبت” هواشناس میگوئل میلر گفت.

دماهای گرم باید دکتر ویکتور آبهای افسر ارشد پزشکی در سنت Bernardine مرکز پزشکی در سان برناردینو در مورد چگونه است که تاثیر گسترش coronavirus. از آنجا که برخی از افراد پیدا کردن پوشش صورت ناراحت کننده های درجه حرارت می تواند منجر به کمتر از افرادی که مایل به استفاده از آنها, آب گفت.

برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد پوشش صورت یا ماسک که پارچه ضخیم است که احتمالا بهترین گزینه در گرما, او گفت:.

“اگر آن را سیاه و سفید آن را به جذب گرما خیلی بیشتر از یک فندک ماسک” آب گفت. “بنابراین رنگ مهم مردم واقعا مجبور به استفاده از عقل سلیم خود — فندک در رنگ و سبک وزن است.”

در حالت ایده آل یک فولاد ماسک می تواند بهترین گزینه در محیط های گرم مانند نوعی که پرسنل پزشکی با استفاده از به طور منظم در اتاق عمل, آب گفت.

آب همچنین هشدار داد دماهای گرم به طور کلی و به خصوص برای کسانی که در معرض خطر گرمازدگي مانند کودکان و افراد مسن.

“من دو چالش یک ویروس است که واقعا می تواند به شما صدمه دیده است,” او گفت:, “و گرما است که واقعا می تواند به شما صدمه دیده است — در واقع بیشتر بلافاصله آن می تواند باعث مرگ از گرمازدگي.”

آب و هواشناسان توصیه اقامت در داخل خانه با تهویه مطبوع در صورت امکان و برای جلوگیری از فعالیت در فضای باز در طول گرما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de