ترفند-چالش شات می درخشد کانون توجه در شعله های آتش exec کریس برف در مبارزه با ALS

جمعه آمد و رفت.

که به نظر می رسد مانند یک غیر داستان اما برای Calgary Flames دستیار مدیر کل کریس برف آن را یک نقطه عطف.

آن را در 17 ژوئن 2019, که برف را بزرگترین ترس تایید شد — او هم مانند چند از اعضای خانواده قبل از او تا به حال تشخیص داده شده است با یک بیماری کشنده.

“دکتر به من نگاه کرد و گفت: این مرحله از اوایل ALS,’ ” برف به یاد می آورد. “من از او پرسیدم” چه مدت من?’ و او گفت: “من می خواهم بگویم یک سال است.’ “

یک سال است. شروع یک برنامه به طور بالقوه فلج شمارش معکوس. ALS حملات ارتباطات بین مغز و عضلات سرقت از یک فرد از توانایی خود را به راه رفتن غذا خوردن و حتی نفس کشیدن.

17 ژوئن 2020, نمی, نیاز به مشخص شده بر روی هر نوع تقویم. برف نمی خواهد آن را فراموش کرده ام.

اما جمعه آمد و رفت.

برف به عنوان مشغول به عنوان همیشه با شعله های آتش, کلید مذاکرات قرارداد و تجزیه و تحلیل آماری و ارزش دیدگاه در هاکی عملیات و قبل از پیش نویس جلسات.

افتخار شوهر و پدر است که هنوز هم در تعقیب او دو بچه — پسر کوهن و دختر Willa — در اطراف. در واقع به او کمک مربی کوهن تازه کار تیم در این زمستان گذشته.

او به تازگی از کار اخراج جن هاکی از طریق دو پنجره باز راننده و سمت مسافر — از 2000 Nissan Pathfinder و میخ 43-حیاط زمینه-هدف. بیشتر بر روی هر دو در یک دقیقه.

به عنوان همسر خود Kelsie قرار است او زندگی با ALS.

کریس در حال حاضر تبدیل به یک سفیر-از-نوع الهام برای #TrickShot4Snowy ابتکار و چراغ امید برای بسیاری از. 38 سال است که ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی و برای چند ماه وجود داشته است هیچ تغییر فراتر از علائم اولیه خود را در دست راست. (او پس از آموخته برای تکمیل کارهای روزمره و بدون استفاده از دست غالب و شعله های آتش’ تجهیزات کارکنان دوخته ویژه دستکش بنابراین او می تواند stickhandle و ساقه هنگامی که بر روی یخ.)

در اواسط ماه مه در Kelsie نشان داد او باید به عنوان خوانده شده وبلاگ که آنها تا به حال متوجه شده کمی افتادگی در سمت راست از لبخند او نشانه این شکل تهاجمی از ALS — بیماری که ادعا کرد پدرش, پدری دو عمو و پسر عموی — ممکن است متوقف در آهنگ های خود را با درمان های جدید.

“آن روز که من فکر می کردم در مورد برای مدت زمان طولانی در روز است که زمانی که من تشخیص داده شد, من نمی دانم اگر من می بینید” برف گفت: از روز چهارشنبه اهمیت است. “به ماه رفته اند به خصوص به اواسط زمستان, ماه, ژانویه, فوریه, مارس, آن روز که من نگاه به جلو به فکر من می تواند دقیقا همان بود که من از روزی که من تشخیص داده شد و چه مقدار از یک معجزه است که خواهد بود و چقدر که مرتب از کاهش عاطفی نگران هستند که من همیشه به برخی از رشته مورد چگونه من قصد دارم به بود و این که چگونه پیشرفت خواهد کرد.

“با توسعه است که من دیده ام از نظر تغییر در صورت عضلانی یا دو و چگونه است که من را تحت تاثیر قرار, لبخند, آن را معرفی برخی از نگرانی در مورد اینکه آیا این پیشرفت است در برخی از راه به طوری که شاید کاهش کمی احساس من تا به حال ممکن است که ‘وای ما چپ این چیزی که تقریبا در مسیر ما. ما متوقف شد و این به طور کامل.’

“پس از آن تعادل است که آخرین نگرانی بلکه فقط درک واقعی. واقعیت این است که هیچ کس در خانواده من تا به حال یک داستان مثل من با این بیماری و من این فرصت را به آن را بسیار بیشتر است. امید من این است که زمان اندازه گیری در دهه, سال نه اما من به خودم یادآوری کنم (چهارشنبه) و در هر روز پس از این که این بار به هیچ وجه تضمین شده به من. این کاملا مخالف — من نباید آن را به حال.”

برف مشغول چهارشنبه در زوم مصاحبه با 2020 NHL پیش نویس چشم انداز. در اواخر بعد از ظهر این تیم از جمله چند بازیکن به همراه مربیان و مدیریت و سایر کارکنان — شگفت زده او را با یک درایو توسط حزب به مناسبت.

او همچنین بوت 43-سال field-هدف دوم خود را در علاوه بر این به #TrickShot4Snowy یک (بسیار سرد) آگاهی و راه اندازی کمپین جمع آوری کمک مالی در هفته گذشته توسط Calgary ورزش & سرگرمی و شعله های آتش ،

مراحل ساده هستند — film trick-شات, پست, آنلاین, دریافت هشتگ درست و چالش دو نفر دیگر به آمده تا با خود. کمک های مالی نیز تشویق در calgaryflames.com یا snowystrong.ca.

آن را در حال حاضر ایجاد شده کاملا وزوز در اجتماعی رسانه ای. امید است که این می تواند یک بعدی آمدن چالش سطل یخ.

به همین دلیل برف پوشیده از ابر در بعد از ظهر در تلاش بود برای پرت کردن pucks از طریق ویندوز که Pathfinder — داوطلب با همسایگان خود Jason and Amanda تامپسون — در پارکینگ در غرب Hillhurst عرصه است.

“من تا به حال یک جمعیت وجود دارد,” او گفت: با خنده. “من در گفتن Kelsie, ‘وجود دارد راه بیش از حد بزرگ از مخاطبان — بیایید برخی از این بچه ها و این دانش سطحی از بزرگسالان از اینجا و ارسال آنها را به پارک و یا چیزی.’

“باد می وزد جن فقط قایقرانی … شما در حال فکر کردن” من هرگز به انجام این کار است.’ “

او.

“من فکر کردم آن را در یک محدوده خوب تا تره آمد و قرار دادن یکی از چند صد فوت در” او پکتیا میباشد.

آه بله, شعله مدیر کل براد Treliving انجام دو سطل از pucks و سه میله تا به بالای 200 سطح در Saddledome و اخراج از گوشه ای به شبکه در پایان مقابل از میدان یخ بازی.

پس از غرق شدن که ضربه او تبدیل به دوربین و deadpanned ‘این یک بازی آسان،’ همکاران او اما متوجه چند strays روی یخ در گوشه ای دور.

“همه به من هم گفت:” آه شما احتمالا تا به حال یک دسته کامل از طول می کشد,’ ” Treliving گفت. “راستش آن بود قطعا زیر 10. من قصد دارم برای گفتن شش تا هشت. و وقتی که من می گویند طول می کشد برای اولین بار تعداد انگشت شماری از کسانی که در حال گرم کردن عکس مناسب است ؟ منظورم این است که هر کس می رود به محدوده قبل از اینکه شما قدم تا اولین سه راهی سمت راست است ؟ بنابراین من حتی نمی تعداد زن و شوهر اول.”

زن و شوهر اول روشن نیست غیر منتظره مانع به هر حال.

“نگاهی به شات که بسیاری از مردم فکر می کنم از راه دور به یخ مشکل چیز” Treliving گفت. “این واقعا دو بخش است. فاصله تا یخ آره که دشوار است. اما آن را نیز هدف قرار دادن چراغ. از آنجا که شما بسیار بالا است و شما باید برای قرار دادن مقداری آب بر روی آن و بالا بردن آن و با وجود چراغ سمت راست وجود دارد. بنابراین من برای اولین بار زن و شوهر این است که من به یخ. آنها فقط نمی توانید زیر چراغ.

“پس من تا به حال به تغییر سلاح. من به شما بگویم از نظر شفافیت من به ارمغان آورد یک Dube یک خطا و یک موناهان. این Dube فقط نمی آن را قطع. پس چرا با شتاب 30-هدف-بهترین گلزن را از چوب درست است ؟ بنابراین من نقل مکان کرد به موناهان و که آن را انجام داده است.”

Treliving این ترفند در حالی که قابل توجه بود یکی بالا برده — و یا ده بالا برده — باشگاه کاپیتان علامت جوردانو و چهار هم تیمی های اجتماعی-فاصله گیج بود که فیلم برداری در طول یک فاز 2 در گروه های کوچک اسکیت.

جوردانو گذشت یک جن به مایکل سنگ استفاده می شود که او حق اسکیت تیغه به آن پاپ آپ و آن را به علامت Jankowski. سنگ از دست رفته خود را هدف اما Jankowski موفق به حفظ توالی رفتن با فوتبال به سبک هدر. که با جن هنوز هوابرد متی فیلیپس شنود گذاشته از آن دو بار و swatted آن را به دیلون Dube که آن را به جوردانو برای پایان برسد.

جوردانو متصل در یک نوسان بسیار گرم جن — حدود هشت ثانیه پس از آن تا به حال آخرین لمس ice — off این پست را برای یک هدف.

(کلمه خود را از ایده اولیه به پاره کردن یک شات از یخ سطح به یک شبکه در محل اجتماع نوع معکوس-Treliving اما آنها در نهایت audibled.)

“آنها به من بگویید که نمی توانید 1,” Treliving گفت. “اما آن را بسیار خلاق آمدن با آن و سپس آن را انجام می دهند و من فکر می کنم این دو پست و در.”

اضافه شده در برف: “آن را سرگرم کننده به درخواست مردم” چگونه بسیاری از طول می کشد ؟ مانند بازیکنان ما … شما باید برخی از افراد گفت: “بیش از حد بسیاری از همین حالا بپرسید.’ “

نتایج بسیار چشمگیر بوده است و حتی اگر برخی از آنها شدیدا بسیاری از آی فون دوربین رول با دید و bloopers.

شعله های آتش goaltending مربی اردن Sigalet lobbed یک وفل به یک توستر-اسلات از سراسر آشپزخانه خود را.

دستیار مدیر کل کریگ Conroy موفق به غرق شدن چهار استخر توپ — به چهار جیب — در یک شات.

دستیار مربی Ryan Huska بدبختانه پنکیک بیش از شانه خود را سه بچه ابتلا به صبحانه خود را در صفحات, در حالی که حق رای دادن افسانه لانی مک دونالد لنگ یک هتریک از قوطی های آبجو با wrister.

این #TrickShot4Snowy کمپین نیز با عبور از مرز و پوشا دیگر ورزش ها.

هر دو کریس و Kelsie برف در حال سابق بیس بال نویسندگان که باعث ESPN جف Passan به درگیر شدن.

Passan chucked فوتبال از طریق یک حلقه بسکتبال از سراسر خیابان در خانه اش پس از آن راه می رفت آن را با یک نوار اندازه گیری آشکار آن 100-پا تقلا کردن. او نوشته شده تصویری برای 457,000 پیروان در توییتر اما قرار گرفتن در معرض بود واقعا کردیم تا زمانی که SportsCenter میزبان اسکات Van Pelt آنه Passan را از راه دور تعهد خود را در ” بهترین چیزی که من دیدم امروز بخش در روز سه شنبه را نشان می دهد.

ستاره-قدرت همچنان به جمع کردن. روز پنج شنبه شیکاگو توله بالا exec تئو اپستاین در پاسخ به برف چالش تقسیم uprights با 50-حیاط و پا زدن. او به نام مشت زن بازنشسته دیوید اورتیز و پرل جم خواننده گروه Eddie Vedder برای نشان دادن مسائل خود را.

“مردم در حال sooooo خلاق است. آن را فقط مانند یک نور دل تازه و سرگرم کننده چیز” گفت: Candice Goudie, مدیر اجرایی, شعله های آتش, بنیاد در اوایل این هفته. “و آن را به طوری سرد به ببینید که چه کسی به شرکت کننده بیش از حد. این عالی است که Elliotte فریدمن ویدئو ، این فوق العاده است که جورج کانیون شرکت کردند در حالی که او کمپینگ … Gio خیلی سرد است. آن بوده است بسیار شسته و رفته فقط برای دیدن آنچه که در آینده.”

این یک رقابت نیست اما شاید بیشتر دلگرم کننده مطالب و در عین حال آمد از برف خود بچه ها.

کوهن 8 تخلیه بسکتبال شات از طبقه دوم پنجره اتاق خواب — یک ترفند است که به او لقب ‘فوقانی عرشه صدای فش فش’ — و به سرعت به چالش کشیده موناهان و همکار اول-بوش الیاس Lindholm.

پنج سال Willa منعکس یک توپ پینگ پنگ را در سراسر اتاق ناهار خوری و به یک سطل آب قرار داده و سپس جوردانو و Kelsie در ساعت است.

در هر دو مورد خوشدل واکنش های کل خانواده در حال goosebumps-شایسته.

“من واقعا لذت می برد ایشان حتی خیلی بیشتر از خود من” برف گفت. “پسر من به دنبال یک ایده و ما با آن یکی آمد. البته که نمی خواهید به پرتاب چیزی پنجره ؟ این باعث شده است همه از دوستان خود را از ما هاکی جامعه پرتاب توپ های مختلف و آیتم های خود را به پنجره و به اتومبیل یا سطل یا شبکه. او احتمالا در مورد زمان 15 طول می کشد. او تا به حال دو که رفت لبه و یکی که بود و پس از آن به نحوی ظهور عقب است. اما راه او خود را معرفی کرد و پس از آن این واقعیت است که آن را چیزی جز خالص و شور و هیجان خود را, من فقط عاشق که.

“و سپس Willa او او و او تا به حال مشابه شماره — حدود 10 طول می کشد. و سپس او تا به حال معرفی است که در رفت و آن را واقعا شایان ستایش است. همسر من به من نگاه کرد و من در او و ما فکر همان چیزی که ” این توپ بهتر بود به در!’ و آن را انجام داد.

“و او همیشه دوست داشت Gio. ما یک شرکت حزب کریسمس هر سال و او همیشه یک عکس با او و صحبت کردن در مورد چقدر خوب او است. تا زمانی که او به چالش کشیده و او قرار است که با هم در یک روز, او مبتلا به دوار سر.”

بازگشت در سال 2014 سطل یخ چالش مطرح شده بیش از $100 میلیون.

شاید #TrickShot4Snowy می تواند یکی دیگر از بازی تعویض برای ALS پژوهش است.

“در نهایت ما با داشتن سرگرم کننده با شات بخشی از آن در مورد تلاش برای پیدا کردن یک درمان برای این بیماری است که تحت تاثیر ما دوست نزدیک و همکار” Treliving گفت. “کاملا رک و پوست کنده او یک عضو از خانواده ما است. من می دانم که مردم همیشه می گویند که اما ما که در راه است. این است که بسیار نزدیک به گروه پس از این بازدید بسیار نزدیک به خانه. این بیماری در حال حاضر وارد خانواده ما و در خانه ما, بنابراین در حال حاضر شما در مقابله با آن است. شما مقابله با آن با هم متحد شدند و آن را آسان به پشتیبانی از آنجا که از آنچه که ما فکر می کنم از کریس و Kelsie و چگونه نزدیک ما به آنها هستند.

“و سپس دیدن چگونه آنها در برخورد با آن چه باز و چه آنها شده اند در هر مرحله از راه شما نمی تواند کمک کند اما با الهام از آنها.”

که تکرار Goudie, که, گزارش, شعله پایه و اساس را مطرح کرده است بیش از 150.000 دلار اختصاص داده شده برای ALS پس از برف مشترک اخبار تشخيص در ماه دسامبر در نامه ای نوشته شده توسط Kelsie. (وبلاگ خود را به روز رسانی در kelsiesnowwrites.com که همچنین جزئیات خود بهبودی از سکته مغزی در مارس سال 2018 خواهد شد قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود را و اشک در چشم خود را گاهی اوقات در حکم همان.)

“کریس فقط بهترین مرد” Goudie گفت. “او بسیار واقعی و با او رفتار همه مانند آنها کسی و او همیشه خندان و همیشه خوشحال و از این طریق با مثبت است که او آن را فقط قابل توجه است. و Kelsie همان است. خانواده خود را بسیار واقعی و مهربان و متفکر به طوری که مردم متصل به آنها را به طور خودکار.

“و پس از آن راهی که آنها بوده ام باز شده اند و های خود را در سفر بوده است خام و احساسی و نشاط بخشی و آموزنده است. آنها بوده ام بسیار آوازی مورد نیاز برای کمک های مالی برای تحقیقات و آنها در حال گفتن داستان خود را از نزدیک به عنوان دور به عنوان کسانی که به دلار انجام دهد.”

در واقع برف می توانم تایید ارزش این نوع از تلاش های جمع آوری اعانه.

جمعه آمد و رفت و چون از آنها.

“من فکر می کنم آن را واقعا راستا با روح چگونه من سعی کردم به رفتن در این مورد جمع آوری کمک های مالی است که ما واقعا نیاز به یک کمی از کمک از بسیاری از مردم و ما واقعا می تواند تفاوت را,” او گفت: از #TrickShot4Snowy مبارزات انتخاباتی. “من امیدوارم که مردم می توانند با دیدن من در آن ویدئو و می دانم که به من داده شد یک سال به زندگی می کنند و درک کنند که با توجه به تحقیقات دلار تولید شده توسط چالش سطل آب یخ و کمک های مالی خصوصی مانند آنهایی که ما خواهان در حال حاضر این دارو که من در ایجاد شد و راه حل های دیگر به این بیماری — امیدوارم درست درمان — خواهد بود در نتیجه جمع آوری کمک های مردمی بود.

“من فکر می کنم گاهی اوقات تحقیقات می تواند احساس کمی انتزاعی مانند چیزی که بسیار دور از یک راه حل برای هر چیزی … و در عین حال دارو که من بر تولید شد توسط یک گروه تحقیقاتی در یک دانشگاه در غرب میانه ایالات متحده که در آن این چیزها سرچشمه گرفته و پس از آن برخی از شرکت تلاش را که مواد مخدر به بازار و سپس در صورت موفقیت بزرگ شرکت داروسازی خرید آن و پس از آن مبادرت به فروش آن. پس امید من این است که مردم دیدن که وجود واقعی و ملموس ارتباط بین آنچه انجام می دهیم و راه حل ما در حال دیدن.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن و رفتن و رفتن و من آن را یک ماموریت شخصی برای دیدن این چیزی که کشش دور و گسترده.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im