Treliving خواسته پطرس به خوبی با KHL مربیگری فرفره

براد Treliving معتقد است در شانس دوم.
این هم که چرا مدیر کل Calgary Flames خواسته های سرمربی سابق بیل پطرس بهترین شانس خود را در آینده مربیگری کار با Avtomobilist یکاترینبورگ از KHL بود که رسما اعلام کرد.
پطرس بوده است موضوع اختلاف زمانی که ملی هاکی اتحادیه Akim Aliu گفته او هدف از نژادی تهمت هنگامی که پطرس بوده است مربیگری او در لیگ هاکی آمریکا با راکفورد IceHogs در طول فصل 2009-10.
شگفت انگیز تر اتهامات ظاهر زمانی که میشل اردن ادعا پطرس بوده و جسمی سوء استفاده بر روی نیمکت در طول تصدی خود با Carolina Hurricanes, لگد زدن او و مشت زدن به helmeted سر یک بازیکن دیگر. میله Brind ‘عزت و سپس یک دستیار و در حال حاضر طوفان’ سر مربی تایید آن حوادث.
پیترز که در میان فصل دوم خود را به عنوان سر مربی با این سازمان منتشر شد یک نامه عذرخواهی به شعله های آتش از طریق رسانه ها در طول این تیم به رهبری تحقیقات قبلی خود را انجام.
او استعفا داد و در نوامبر. 29.
“بیل ساخته شده است یک اشتباه” گفت: Treliving که تا به حال تنها مصاحبه Peters برای این کار هنگامی که او در زمان بیش از گلن Gulutzan پس از 2017-18 مبارزات انتخاباتی. “او گفت که او ساخته شده است یک اشتباه است. من می دانم که او ساخت جبران به را تشکیل می دهند. او یک مربی خوب بیل یک مرد خوب است. و او ساخته شده یک خطا. من آرزو می کنم او به خوبی. من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند, اما نه همه چیز ما است که گاهی اوقات حق و ما فقط امیدواریم که مردم باید گریس برای ما و ما برای او آرزوی خوبی وجود دارد.”
Aliu, خود, در زمان بالا جاده ها در روز پنج شنبه زمانی که او با انتشار بیانیه ای در توییتر.
“هاکی برای همه” در این بیانیه به عنوان خوانده شده. “به اعتقاد من در شانس دوم برای همه, که ما می توانید پیدا کردن همه بخشش در قلب ما, و, که, واقعی, تغییر مثبت در راه است اگر ما همچنان به فشار رو به جلو با هم. من نمی خشمگین یک مرد برای پیدا کردن کار اما من مبارزه خواهد کرد تا مطمئن شوید که همان فرصت های در دسترس هستند برای همه روشن و خاموش کردن یخ بدون در نظر گرفتن نژاد یا قومیت.”
در طی یک ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه با خبرنگاران 55 ساله بومی از سه تپه آلتا., خواسته شده بود در مورد این حادثه که — دیگر از نامه خود عذرخواهی — او نه صحبت علنی در مورد پس.
“من فکر می کنم به عنوان زمان می رود در همه ما رشد و بهبود و تبدیل شدن به نسخه های بهتر از خودمان و من هیچ مختلف از آن,” او گفت:. “شما یاد بگیرند که از همه تجربه است که شما در آن هستید و شما بهتر است.
“این هیچ های مختلف در حال حاضر. ما در حال رفتن را از طریق یک زمان تلاش در حال حاضر در جهان با جهانی همه گیر. من معتقدم که ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این و هنگامی که ما از این مردم می رویم به مردم بهتر و پرشور تر و مهربان نسبت به هر یک از دیگر و بیشتر بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>