Treliving: Saddledome آماده برای زمانی که شعله های آتش مجاز به بازگشت به پیست

هنوز هم وجود دارد هیچ جدول زمانی برای NHLers برای بازگشت به کار, اما هر زمان که آنها دریافت چراغ سبز شعله کلگری خواهد بود بازگشت به رختکن وزن اتاق و دیگر امکانات که شده آرامش بیشتر راه حل تمیز کردن و ضد عفونی کننده بیش از شما می توانید تعداد دفعات مشاهده.

بازیکن مناطق در Saddledome بی عیب می باشد.

هنوز هم وجود دارد هیچ جدول زمانی برای NHLers برای بازگشت به کار, اما هر زمان که آنها دریافت چراغ سبز شعله کلگری خواهد بود بازگشت به رختکن وزن اتاق و دیگر امکانات که شده آرامش بیشتر راه حل تمیز کردن و ضد عفونی کننده بیش از شما می توانید تعداد دفعات مشاهده.

“شما احتمالا می تواند خوردن کف کردن. چیزی که پاک شده هفت راه به جمعه” گفت: شعله های آتش مدیر کل براد Treliving در کنفرانس هفتگی تماس با رسانه های محلی. “این شگفت انگیز است که چگونه جهان را در هفت هفته کاملا رک و پوست کنده. فقط تمام ماشین آلات است که حتی رفته به اتاق پانسمان برای تمیز کردن هوا و مرهم محل … وجود دارد احتمالا بیشتر از نظر علمی از آن, اما شده است وجود دارد بسیاری از تامین کننده تجهیزات و که فقط برای رفتن به جدید طبیعی است.

“مقدار زیادی و تعداد زیادی از کالری سوخته شده در شرایط آماده است. و قطعا مایع است سطح بعدی.”

Treliving معتقد است که “حرکت در ساختمان” برای NHL برای از سرگیری 2019-20 فصل بعد از یک مکث طولانی با توجه به COVID-19 اما هشدار داد هیچ شرکت طرح است.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از بحث بر سر اینکه آیا به طور منظم فصل بازی باید تکمیل شود, آیا حذفی فرمت باید شامل گسترش بیشتر تیم وقتی NHL پیش نویس باید فشرده بر روی برنامه.

که چیزهای سرگرم کننده.

جدی تر موضوع است که چگونه به اطمینان حاصل شود که اسکیت بازان جن-جلو و کارکنان باقی می ماند امن و سالم هنگامی که آنها بازگشت به میدان یخ بازی.

انتاریو استانی دولت حکومت جمعه که تیم های ورزشی حرفه ای می تواند خود را باز امکانات, اما, NHL اجازه نخواهد داد تورنتو افرا برگها و سناتورهای اتاوا به اسکیت بازی کردن — حتی به صورت داوطلبانه تا بقیه تیم ها بیش از حد می توانید.

آلبرتا دارای یک زمان ممنوعیت تجمع بیش از 15 نفر تا شعله های آتش به احتمال زیاد باید به تقسیم به گروه های کوچک به صورت اولیه خود را بر روی یخ جلسات.

NHL فرصتی برای مطالعه — چند لیگ فوتبال در اروپا و آسیا در حال راه اندازی مجدد در حالی که برخی از تیم NBA اجازه می دهد بازیکن را به استفاده از عمل دادگاه است.

“من فکر می کنم همه ما در حال تلاش برای ماندن در بالای ورزش های مختلف و لیگ های مختلف در سراسر جهان و نکته جالب برای من این است که در حال آمدن به عقب و تمام مقرراتی که در حال رفتن به درگیر” Treliving گفت. “مردم شده اند که کار خستگی ناپذیر در کنار ما است و تیم پزشکی در حال آماده شدن برای آنچه می گیرد. آن را احتمالا فقط باز کردن درب و همه در آمده است. این که آیا شما در گروه های کوچک چه تست های برگزار شده — نه تنها قبل از اما به طور منظم — و چگونه شما را از مردم جدا به حد معینی قبل از رفتن بر روی یخ. همه آن نوع از همه چیز.

“همانطور که ما شروع به دیدن مردم دوباره آن را به طور کامل درست است ؟ شما در حال رفتن به یاد بگیرند که از چه می رود و آنچه را نمی کند به خوبی سرقت چه اطلاعات شما می توانید از اطراف و من فکر می کنم به اشتراک گذاری اطلاعات در حال رفتن به کلید.

“پس قطعا لیگ است که با توجه به همه و امیدوارم ما می توانید بهترین تصمیم گیری زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>