Treliving تایید امکان NHL سرگیری در چهار شهرستانها میزبان این تابستان

کسانی که شایعات از لیگ ملی هاکی kickstarting تا دوباره بعد از این تابستان هستند و در حال حاضر فقط ایده ها با توجه به برد Treliving.

“هیچ چیز وجود دارد شرکت” شعله کلگری مدیر کل گفت: در طول هفتگی خود رسانه ها تماس با جمعه.

اما قصد از سرگیری این 2019-20 نجومی — که قرار بود در مکث مارس 12 با توجه به COVID-19 و بهداشت جهانی بحران — چیزی است که قدرت که بود روشن ساخته اند.

و به نظر می رسد برای به دست آوردن کشش.

Treliving تایید NHL خانههای گلی خالی بیش از این ایده به میزبان بازی ها در یک تعداد انگشت شماری از hub hd از جمله ادمونتون به عنوان یک مکان بالقوه. NHL کمیسر گری Bettman گفت: Sportsnet پیش از آن در هفته که چهار NHL عرصه خواهد میزبان سه بازی در هر روز بدون فن.

“من فکر می کنم همه چیز در حال رفتن به دیکته شده توسط تقویم” Treliving گفت. “ما در حال رفتن به نگاه و بگو چقدر وقت ما را ترک کرده اند به آن را تکمیل و به هر درجه ما می توانید آن را دریافت کنید قبل از تکمیل برگشتی.

“اما من فکر می کنم این مهم است برای تحقق بخشیدن به یک اردوگاه آموزشی و برخی از سرب در زمان حال رفتن به مورد نیاز است. ما در حال نزدیک شدن به دو ماه (خاموش) در اینجا. و در بسیاری از موارد بازیکنان را ندارد این مقدار زمان و در هر زمان.”

Treliving گفت: NHL نیاز به نگاه پس از آن بازیکنان برای اطمینان از آنها به اندازه کافی زمان به درستی تهیه و خطر آسیب است کاهش. Bettman علنا گفت که بازیکنان NHL’ Association می خواهد در سه هفته mini اردوگاه های آموزشی قبل از از سرگیری NHL عمل است.

NHL شکسته است آن زمان وضعیت به فاز — فاز 1 بوده است در محل پس از مکث اتفاق افتاد دوره قرنطینه و فیزیکی فاصله. فاز 2 را ببینید, این امکانات به تدریج بازگشایی شد, بازیکنان, بازگشت به NHL شهرستانها و مجاز به کار کردن و اسکیت. فاز 3 اردوگاه های آموزشی — در هر کجا که ممکن است.

“این است که اردوگاه های آموزشی خود میزبان شهرستان ؟ است که اردوگاه های آموزشی در یکی از مراکز?” Treliving گفت. “همه تدارکات هتل ها. که یکی از بزرگترین و برای من. هنگامی که شما به (hub) شهرستان چگونه همه چیز کار می کند ؟ وجود دارد احتمالا یک موظف سفر, پارتی, چه اندازه است فهرست و تمام کسانی که همه چیز. بسیاری از چیزهایی که به آهن ،

“اما آن را همیشه تشویق هنگامی که شما در شنیدن برنامه ها و کمی احساس چگونه آن را ممکن است نگاه هنگامی که ما در طرف دیگر از این چیز.”

دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی بهداشت تمدید عمومی جمع آوری و ممنوعیت از طریق تابستان در حالی که شهردار کلگری ناهید jasper de valk کرد که ورزش حرفه ای انجام نمی معافیت.

Treliving اضافه شده که NHL حالات می توان در مقابل محدود به صفر طرفداران در حضور و غیاب و NHL را سرب آن از مقامات بهداشت و سازمان ها.

“لیگ در حال رفتن به صحبت کردن با بازیکنان … این طرح,” او گفت:. “این احتمالا یکی از یک دسته از برنامه های. اما من نمی دانم (که در آن بازیکنان پایه). آنها را مجبور بحث با nhl on nbc. من فقط می دانم که ما بچه ها می خواهید به بازی و مشتاق به بازگشت هر زمان است.

“کسی چه می داند ؟ شاید بعد از یک هفته از هم اکنون وجود دارد خواهد بود یک ایده متفاوت. این چیزی است که همیشه در حال تکامل و همیشه در حال تغییر است.”

در بالا از طوفان مغزی ایده ها و راه های منطقی برای انتخاب کنید تا فصل NHL نیز بحث شده است که چگونه آینده 2020 پیش نویس باید نگاه کنید.

با women’s National Basketball Association لگد زدن به همه چیز با یک پیش نویس آنلاین در هفته گذشته و لیگ ملی فوتبال زیر کت و شلوار پنج شنبه, NHL داده شد برخی از بینش در مورد چگونگی آن می تواند به جلو و یک رویداد مشابه عملا و از راه دور.

Treliving دستور داد به سراغ کارکنان به سازمان دیده بان پیش نویس NFL به درک چگونه NHL را به طور بالقوه می تواند نگاه.

وی افزود بالقوه وجود دارد پیش نویس تاریخ تعیین شده برای ماه ژوئن. این در اصل مجموعه ای برای ژوئن 26 و 27 ژوئن در مونترال اما به تعویق افتاد.

“No. 1, زمانی که آن اتفاق می افتد و چه محدودیت های اعمال شده در آن زمان؟” Treliving گفت. “قدیمیترین ما آن را در ماه ژوئن پس ما یک ماه و نیم دور. ما قادر به دریافت تسهیلات? ما قادر به گرفتن مردم با هم در یک نقطه؟”

پس از تماشای تلویزیونی NFL draft, Treliving احساس یکی از چالش هایی خواهد بود که تعامل بین مربی سراغ کارکنان و پرسنلی که به طور معمول خواهد بود در این تیم جدول است. خطوط تلفن خواهد بود کلید. معاملات خواهد بود نه مجاز بالقوه.

اما همه در همه, تولید ارزش — با توجه به محدودیت ها و وضعیت مناسب و معقول بود با توجه به Treliving.

“این بسیار شگفت انگیز feat آنها کشیده می شود با شما صادق,” او گفت:.

یادداشت
Treliving چراغ خاموش خود را رسانه ها تماس با شناخت جرم تیراندازی در نوا اسکوشیا و اشاره کرد که پدرش جیم سابق RCMP افسر و حوادث غم انگیز او ضربه سخت است. پوشیدن یک شعله های آتش قرمز گلف پیراهن به عنوان بخشی از ملی ادای احترام به کاهش یافته است گفت: این تیم قلب و donating به 22 قربانیان و خانواده های آنان است. “فقط یک وحشتناک وضعیت” Treliving گفت. “ما در حال فکر کردن در نوا اسکوشیا.” … شعله های آتش در حال انتظار برای اعلام یک تعداد انگشت شماری از خریدهای مدتی هفته آینده که یکی از آنها نهایی یک کرون انتقال توافق به تایید یکی از امضا بازیکنان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>