درمان زندانیان مانند انسان

شوهر من یک زندانی در فدرال تادیبی موسسه در لامپوک. او دارای سابقه آسم و قوی آلرژی است. آن شده است یک هفته تمام از آنجایی که من شنیده ام از او و بدترین نگرانی است من حتی نمی دانم اگر او را خوب بر اساس آنچه که من بوده ام به خواندن در مورد تمام زندانیان مبتلا به COVID-19. من بسیار نا امید چون من شده اند در تماس با زندان درخواست آنها را به حداقل اجازه دهید من می دانم اگر او را خوب و آنها حاضر به پاسخ به هر گونه سوال.

اعتقاد من آن است که حق را برای مردم مسئول پاسخ دادن به تماس ها به حداقل اجازه دهید ما می دانیم آنچه که خود پروتکل است که در حال حاضر و یا به ما اجازه می دانم که اگر آنها بیمار نیست. من نیز آگاه است که دادستان کل بار به منظور اداره زندان برای زندانیانی که واجد شرایط برای انجام خانه حبس. تا به این لحظه من را دیده اند و نه هر نوع جنبش است. و بیشتر زندانیان شده اند آلوده شدن روزانه است.

وجود دارد این است که چیزی به سرعت انجام می شود برای این زندانیان قبل از هیچ کنترل وضعیت. به آنها کمک لطفا! آنها بیش از حد به سر می برند و به اندازه کافی وجود ندارد و بهداشتی در آن محل. آن است که غیر ممکن است برای آنها را به انجام اجتماعی فاصله.

آنها زندانیان, اما آنها هم انسان هستند مثل همه ما در جهان است. کمک به آنها را در این شرایط دشوار است.

ورود

لطفا توجه داشته باشید این ورود به ارسال حوادث و یا در مطبوعات. با استفاده از این صفحه در اینجا برای ورود به سایت خود را مستقل اشتراک

عضو نیستید ؟ ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>