تراویس روی پایه wiffle توپ مسابقات تغییر فرمت برای سال 2020

“بهترین آخر هفته سال” را نگاه کمی متفاوت در سال 2020 است.

این تراویس روی بنیاد 19 سالانه wiffle توپ مسابقات جمع آوری کمک خواهد کرد هنوز سال جاری برگزار خواهد شد اما نمی خواهد را در آن یاد اسکس محل — سایت کمی Fenway کمی انوری و کمی میدان رویاها — ایمنی به دلیل محدودیت های مسافرتی و حوادث با توجه به COVID-19.

به جای طولانی مدت مسابقات فرمت های مختلف جمع آوری اعانه را در طول تابستان و مجازی برگزار خواهد شد Aug. 7-9 با توجه به انتشار اخبار.

این رویداد در سال گذشته یک رکورد جدید را با افزایش بیش از $700,000 به فشار تمام وقت در کل فقط خجالتی از 6 میلیون دلار.

همه وجوه رفتن به تراویس روی پایه با نام سابق دانشگاه بوستون مردانه بازیکن هاکی که ساکن با خانواده اش در نزدیکی چکش خلیج در کولچستر هر تابستان که منافع و ایجاد آگاهی برای افراد با آسیب های نخاعی

بیشتر: تراویس روی پایه: Wiffle توپ مسابقات شکسته جذب سرمایه ثبت

در این سال از طریق رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #TRFwiffle اعضای 32 تیم و دیگر ثبت نام, جمع آوری اعانه می توانید با شرکت در “شما نمی توانید ضربه WIFFLE توپ بیش از این چالش است.” هدف این است که برای ایجاد WIFFLE توپ طرح حفظ شرکت کنندگان تیم ها و جمع آوری اعانه متصل عملا و الهام بخش افراد جدید و جوان و پیر به کشف این کار از پایه و اساس در حالی که گرفتن یک نوسان در یک wiffle توپ.

جزئیات و قوانین مربوط به مبارزه و نحوه ثبت نام به عنوان یک جمع آوری کمک — در دسترس خواهد بود به زودی در www.travisroyfoundation.org.

“این COVID-19 عصر یدکی نه به quadriplegics و paraplegics,” Roy در بیانیه ای گفت. “فلج نخاعی بازماندگان به ویژه آسیب پذیر هستند در طول این زمان. با تشکر کننده آن WIFFLE توپ خانواده موفقیت مالی در طول سال در حال حاضر پایه و اساس می تواند همچنان به حمایت از فلج مردم با تجهیزات برای کمک به امن نگه داشتن آنها را سالم و متصل است.”

در این سال مالی به اوج رسیدن در یک مجازی, ارائه, از اوت. 7-9 که زنده پخش خواهد شد از طریق بسته های شبکه است. گذشته از بازی های کلاسیک و برجسته نشان داده خواهد شد که با تفسیر و سخنان شرکت کنندگان در این تیم همراه با مصاحبه با مشاهیر ورزشی و سرگرمی جهان است.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im