سفر به ورمونت? در اینجا آنچه شما باید بدانید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

ورمونت به خود می بالد در یک مقصد توریستی در طول ماه های گرم سال است.

اما در نور جدید کروناویروس همه گیر و نیاز به بازگشایی دولت به آرامی سالانه گردشگری و تفریح و سرگرمی فعالیت های ممکن است یا در انتظار قرار داده و یا لغو به طور کامل.

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات منتشر شده جدید راهنمایی در شرایطی که تحت آن افراد خارج از ورمونت می توانید ببینید دولت است. برخی از این راهنمایی نیز به ورمونت ساکنان که صرف زمستان خارج از کشور و در حال حاضر آمدن.

هفته گذشته اسکات گفت: Vermonters که هدایت به معنی این نیست که ایجاد یک “ما در مقابل آنها” ذهنیت برای افرادی که از خارج ورمونت. در عوض, او گفت:, آن است که به منظور اطمینان از ورمونت همچنان پیشرفت آن در حاوی COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

“ما می تواند هر دو همسایگی و دلسوز در حالی که ماندن امن” اسکات گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

او افزود: “مرزهای ما در حال بسته نشده است.”

می تواند خارج از staters بازدید ورمونت در حال حاضر ؟

با توجه به سازمان تجارت ارشاد رفت و آمد و یا سفر روز ترافیک توسط کسانی که سفر بین ورمونت و کشورهای همسایه مجاز است برای:

 • سفر ضروری مانند کار ضروری در مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی
 • در حال حاضر مجاز روزانه کار می کنند.
 • دیدار خانواده.
 • تفریح و سرگرمی.

کسانی که به شرکت در کار ضروری و یا در حال حاضر مجاز کار است که نیاز به اقامت یک شبه ممکن است استفاده از ایالت محل سکونت اردو و کوتاه مدت اجاره املاک اگر فرد گواهی زیر است:

 • که آنها مجاز به کار در ورمونت.
 • آنها نشده اند در تماس با کسی که با COVID-19 در 24 ساعت گذشته.
 • آنها را تجربه نکرده COVID-19-مانند علائم در 24 ساعت گذشته (تب بالای 100.4 درجه و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و یا از دست دادن طعم و مزه و یا بوی).

دیگر سفر به و از ورمونت محدود شده است و موضوع را به قرنطینه مورد نیاز است.

آنچه مورد نیاز است در هنگام آمدن به دولت ؟

کسانی که در حال آمدن به ورمونت به دلایل دیگر از روز ترافیک و یا ضروری/مجاز کار منوط به اجباری 14 روز در قرنطینه به محض ورود آژانس گفت.

چه قرنطینه چیست ؟

با توجه به بخش بهداشت و درمان مردم باید اقامت در داخل خانه خود و دور از دیگران برای 14 روز اگر آنها باور دارند که آنها در معرض یک فرد با COVID-19 یا اگر آنها به تازگی به ورمونت از خارج از دولت است.

وزارت ارشاد می گوید که مردم در قرنطینه نمی:

 • رفتن به محل کار.
 • خارج رفتن برای پیاده روی دوچرخه سواری یا افزایش.
 • بیرون رفتن برای مواد غذایی و یا سایر موارد ضروری.

مردم در قرنطینه همچنین باید سعی کنید به ماندن در یک اتاق جداگانه از خانه خود را از دیگران اگر ممکن است سلامت وزارت ارشاد گفت.

آیا من می توانم پایان قرنطینه اولیه ؟

افرادی که در قرنطینه به مدت حداقل هفت روز و تجربه کرده اند هر گونه علائم می توانید آزمایش برای COVID-19. اگر آزمون خود را می آید و منفی آنها می تواند پایان قرنطینه اولیه با توجه به کمیسیون بهداشت و درمان دکتر مارک لوین.

آنچه در مورد زمانی که مسافرخانه بازگشایی?

محل سکونت عملیات کوتاه مدت اجاره اردو و اسکله در ورمونت را رسما بازگشایی مارس 22. آنها می توانید رزرو در حال حاضر برای بعد از 22 مه با توجه به دولتی راهنمایی.

این کسب و کار ممکن است قبول رزرو شبانه از Vermonters افرادی که ملاقات 14 روز در قرنطینه نیاز و افراد شرکت کننده در کار ضروری و یا در حال حاضر مجاز کار می کنند. افرادی که از خارج از دولت هستند که شرکت در این نوع کار باید قرنطینه برای 14 روز قبل از سفر به ورمونت.

اپراتورهای کسب و کار ممکن است نیاز به یک کپی از یک ورمونت گواهینامه رانندگی و یا یک سند امضا شده از مهمان شهادت او و یا او را ملاقات قرنطینه مورد نیاز است. اپراتورها ملزم به حفظ ورود به سیستم از مشتریان و اطلاعات تماس خود را برای 30 روز در مورد بخش بهداشت و درمان نیاز به تماس با مهمانان برای تماس با ردیابی های تجارت و توسعه جامعه آژانس گفت.

در هر حال عواقب عدم پیگیری الزامات ؟

بله عواقب قانونی برای عدم پیگیری اسکات دستور اجرایی هستند و ممکن است در هر دو مدنی و کیفری سطوح. به عنوان دولت ادامه داد: بازگشایی این اجرای ابزار تغییر کرده است با توجه به ورمونت دولت سخنگوی پلیس آدم سیلورمن.

Vermonters که اعتقاد دارند یک کسب و کار و یا فردی است و نه مطابق با اجرایی سفارش می توانید تماس خود را به پلیس محلی و یا می توانید گزارش عدم انطباق از طریق وزارت امنیت عمومی را آنلاین حکم اجرایی ابزار گزارش.

پلیس به طور معمول اولین درخواست برای رعایت داوطلبانه و کمک به آموزش صاحبان کسب و کار و افراد در فرمانداری سفارش. اگر noncompliance, ادامه, اداره پلیس می توانند با مراجعه به این موضوع به دادستانی کل برای امکان اقدام قانونی به دادستانی کل گفته است.

با توجه به دفتر دادستان کل مدنی, اجرای می تواند شامل:

 • آوردن یک عمل در دادگاه مدنی برای وادار نمایند….
 • Fining فرد و یا کسب و کار 1000 $در هر روز برای هر روز عدم رعایت همچنان ادامه دارد.
 • مجازات و یا راه حل ارائه شده توسط شهرداری های محلی احکام و مقررات است که به طور خاص مجاز توسط شهرداری برای اجرای فرماندار COVID-19 دستور اجرایی.

اجرای کیفری است که تنها به عنوان آخرین چاره برای به دست آوردن انطباق دادستانی کل گفت. مجازات می تواند شامل جریمه نقدی تا 500 و تا شش ماه در زندان است.

نیاز به اطلاعات بیشتر ؟

 • آژانس تجارت و توسعه جامعه کار امن مورد نیاز: accd.vermont.gov/news/update-new-work-safe-additions-be-smart-stay-safe-order
 • ورمونت وزارت بهداشت COVID-19 اطلاعات: healthvermont.gov/پاسخ/coronavirus-covid-19
 • وزارت امنیت عمومی COVID-19 صفحه: vem.vermont.gov/covid19

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de