تورانس رالی شنبه, جولای 11 به 1 ماه پس از ویروسی نژادپرستانه حادثه

یک ائتلاف از جنوب کالیفرنیا ایالات متحده در سازمان برگزار خواهد شد تجمع شنبه, جولای 11, در تورانس را Wilson پارک به علامت یک ماه پس از یک نژادپرست سخنرانی دراز وشدیداللحن گرفتار شد در فیلم وجود دارد و پس از آن رفت و ویروسی.

که تصویری نشان داد یک زن آمریکایی بودن شفاهی مورد آزار قرار گرفته و تهدید از جمله با نژادی القاب در حالی که ورزش در Wilson پارک.

این گروه از جمله جنوب خلیج ژاپنی شهروندان آمریکایی لیگ, برنامه ریزی برای اجرای عدالت برای قربانیان نژادپرستی و کسانی که مسئول اعمال نفرت و نژاد پرستی بود و تحت پیگرد قانونی قرار.

در نامه ای به تورانس مقامات فعالان گفت: آنها نیز درخواست بیشتر شهرداری نظارت از این موضوع پس از چند چنین حوادث رخ داده در این شهر که دارای جمعیت که بیش از یک سوم آسیایی و جزایر اقیانوس آرام.

آنها خواستار ایجاد یک نهاد مستقل پلیس کمیسیون با قدرت به سیاست را توصیه به شورای شهر گفت: Masaru کنت Kawai, رئيس جمهور از جنوب خلیج JACL.

“ما می پرسید چگونه تورانس می توانید بهتر و امن تر شهر در همکاری با کسب و کار و خدمات شهرستان,” او گفت:.

“ایجاد یک پلیس کمیسیون” Kawai افزود: “می توان یک گام مهم به جلو حرکت کند.”

زن در مرکز ویروسی ضبط شد همچنین در تصویری بطور شفاهی سوء استفاده یک خانواده در Wilson پارک در همان روز در ماه گذشته. این زن 56 ساله بازنشسته مددکار اجتماعی از ساحل بلند شد و بعد از آن به اتهام بزه حمله در ارتباط با حادثه دیگری در پاییز گذشته در Del Amo مد Center; او مشکوک شفاهی آزار یک مرکز متولی سپس جسمی حمله به یک زن onlooker که اقدام به دخالت.

نامه ای به تورانس مقامات — امضا شده توسط شش فصل از اقیانوس آرام در جنوب غربی منطقه, ژاپنی, شهروندان آمریکایی, لیگ Nikkei برای حقوق مدنی و جبران ها و رسانه ها شبکه اقدام برای آسیایی آمریکایی ها — می پرسد شهر “بلافاصله”:

  • فایل های اضافی در برابر ساحل طولانی زن برای 10 ژوئن حادثه; و
  • مستقیم پلیس کمیسیون و پارک ها و تفریح و سرگرمی کمیسیون در تورانس جلسه شورای شهر به پیشنهاد طرح “بهبود کیفیت زندگی در تمام پارک ها و امکانات تفریحی” حصول اطمینان از آنها “رایگان از نفرت و آزار و اذیت.”

“چرا می تواند یک فرد در شهر نیویورک در تصویری برای ساخت یک گزارش نادرست به پلیس در برابر یک آمریکایی آفریقایی تبار به اتهام اما نژادپرستانه زبان آماتور آسیایی در برابر آمریکایی ها در نظر گرفته شده است شواهد کافی برای اتهامات پرونده?” گروه گفت: در آزادی مطبوعات با اشاره به حادثه ممکن است در طی آن یک زن به نام پلیس در یک مرد سیاه پوست که از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را در حالی که او راه رفتن در پارک مرکزی.

دو رو به یک کلامی اختلاف که مرد ضبط; در این ویدئو او را دستگیر تماس با پلیس و گفت: “یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان” بود و تهدید او اگر مرد به نظر می رسد آرام در طول فیلم. زن در این هفته شد و متهم با تشکیل پرونده کاذب گزارش پلیس.

در نامه این گروه همچنین پرسید که چرا این ساحل طولانی بود “متهم در یکی از جرم و جنایت نیست در فیلم, اما نه برای دو نفر دیگر در ویدئو است؟”

“مردم” این گروه نوشت: “پاسخ تقاضا.”

در پاسخ تورانس شهردار پت Furey گفت: او به اشتراک گذاشته شده “خشم ما آسیایی/آسیایی, جزایر اقیانوس آرام جامعه در مورد اخیر حملات نفرت.” اما در حالی که “چنین رفتاری هرگز نباید پذیرفته شود” شهردار افزود کلمات صحبت نمی افزایش به سطح جرم و جنایت.

“هر گونه رفتار که بالا می رود به سطح یک جرم محاکمه خواهند شد” گفت: Furey بازنشسته وکیل برای لس آنجلس. “با این حال من هم باید یادآوری مردمی که متمم اول قانون اساسی محافظت از گفتار حقوق مردم — حتی نفرت انگیز و ننگین کلمات.

“من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که تنوع و شمول تورنس یکی از بزرگترین دارایی های,” او اضافه شده است.

Furey همچنین اشاره کرد که در روز سه شنبه, جولای 7, شورای شهر در این پیشنهاد از Councilmember جورج چن موافقت با صدور قطعنامه ای “محکوم بیگانه ستیزی و ضد آسیایی, احساسات,” شاید به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

“چیزی باید گفت با آنچه رخ داده به آسیایی آمریکایی (جمعیت) در جامعه ما به تازگی گفت:” چن مهاجر از تایوان است که تنها آسیایی آمریکایی عضو پانل. “با COVID-19 همه گیر وجود دارد احتمالا بسیاری از جهل در برخی از بخش عمومی است.”

Kawai گفت: ساعت 10 صبح تجمع سازماندهی شده توسط قربانیان حملات نژادپرستانه و هواداران است. تظاهر کنندگان خواسته می پوشند ، آنها همچنین باید از پوشیدن ماسک و تمرین فیزیکی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

یک کنفرانس مطبوعاتی و “گروه جلسات تمرین” را به دنبال خواهد داشت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de