تورانس تصویب قطعنامه رد جرایم ناشی از نفرت علیه آمریکایی های آسیایی تبار

این تورانس شورای شهر تصویب یک قطعنامه در محکومیت “بیگانه ستیزی و ضد آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام احساسات” در پی بدنام ویروسی تصویری شات در ویلسون پارک که نشان داد یک زن در جریان یک نژادی سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر یک زن آسیایی.

این قطعنامه که به اتفاق آرا تصویب شده در روز سه شنبه جلسه شورای شهر گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که در چین باعث شده است تا افزایش تعداد جرایم ناشی از نفرت ، تبعیض و نژاد با انگیزه در برابر حوادث آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام.

این گروه های جمعیتی حدود 37 درصد از جمعیت این شهر و تورانس در منزل به ژاپنی-آمریکایی بیش از هر شهر دیگر در شهرستان قطعنامه گفت.

“افزایش استفاده از ضد آسیایی, فن بیان در سراسر کشور منجر به آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام بودن مورد آزار و تجاوز و scapegoated برای COVID-19 همه گیر” قطعنامه خوانده شده در بخش. “شورای شهر از شهر تورانس آرزوهای خود را به اثبات تعهد خود را به رفاه و ایمنی از آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام ساکنان دانش آموزان و کارکنان و بازدید کنندگان و اعضای جامعه و اطمینان حاصل شود آنها می دانند که آنها تنها نیستند و آنها می توانند صحبت می کنند برای کمک به متوقف کردن گسترش تعصب است.”

در یک ایمیل دریافت شده قبل از جلسه کتی Masaoka روسای Nikkei برای حقوق مدنی & جبران یک گروه است که با این نسخهها کار برای حقوق مدنی و برابری تقدیر از تصویب این قطعنامه است.

“من می خواهم عبارتند از نیاز به ایجاد یک محیط امن و استقبال از شهرستان برای همه جوامع” او گفت:. “این اولین گام خوب است که نیاز به زمان و انرژی را به همه مردم با هم در تورانس برای کمک به حل مسائل نژادی در شفا و به شیوه ای سازنده.”

وجود نداشت شورا بحث در مورد تصویب قطعنامه ای که رخ داده است در آغاز این نشست است.

این عضو شورای مایک Griffiths در نظرات بعد در این جلسه با اشاره به اینکه کسانی که محکوم به شهر و ساکنان آن به عنوان نژادپرستان شد خاموش علامت.

“بسیاری از مردم گفت که این اقدامات نشان دهنده تورانس” او گفت:. “و من می خواهم بگویم با 100% یقین است که این اقدامات نشان نمی تورانس. آنها ساخته شده توسط کسی که حتی نمی زندگی می کنند در تورانس.”

مقامات گفته اند که این زن در این ویدئو Lena هرناندز بازنشسته مددکار اجتماعی است که یک ساحل طولانی ساکن ،

این پنل به آدرس نیست خواسته های ساخته شده توسط آسیایی آمریکایی گروه برای ایجاد مستقل پلیس کمیسیون با قدرت به سیاست را توصیه به شورای.

آسیایی آمریکایی گروه همچنین با انتقاد از شورای شهر برای آوردن اتهامات علیه هرناندز در رابطه با ویلسون پارک حادثه نیز به عنوان یکی دیگر رخ داده است که همان روز نیز در مستند های ویروسی. هرناندز بود شارژ با باتری به صورت جداگانه قبل از حادثه در Del Amo مد مرکز.

اما دادستان شهر پاتریک سالیوان بود که با توجه به فرصت توسط گریفیث برای اولین بار به توضیح عمومی در این شهر توجیه قانونی برای آوردن اتهامات جنایی علیه هرناندز برای پارک حوادث بیش از حد وجود دارد گفت: به سادگی به اندازه کافی شواهد و مدارک قابل قبول در دادگاه به انجام این کار.

شهرستان و اعضای شورا شده اند deluged با شکایت خود انفعال سالیوان گفت:

“من نمی توانم گوش دادن به اعتراض حتی اگر آن فقط یک توجیه اعتراض” سالیوان گفت که تحت قانون دولت شورای قادر به تاثیر را در تصمیم گیری که آیا به اتهامات جنایی در یک مورد یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im