برترین لحظات در حرم افرا شکر کاسه تاریخچه

67 تفسیر حرم افرا کاسه شکر است که در خود نگه دارد تا در سال آینده.

چه بدون انجام یک بازی به نمایش? چگونه در مورد یک نگاه در برخی از لحظات تاریخی از 66 است که در حال حاضر روی کتاب.

New Hampshire, البته, اجرا شده است, دور با همه سری های زمانی سرب (48-16-2) اما طولانی مدت در all-star game سابقه نبوده است حک شده به طور کامل از گرانیت است. ورمونت تولید بیش از سهم خود را از نکات برجسته در هفت دهه گذشته, از جمله برخی از بازی ترین لحظات ماندگار.

بیشتر: حرم افرا کاسه شکر: 2020 ورمونت — نیوهمپشر بازی لغو شد

از افتتاحیه تابستان مرحله نهایی مسابقات به جدید ترین سابقه نوشته شده در هشت gridirons در اینجا برخی از نشانه خاطرات از حرم افرا شکر کاسه:

1954: شروع از آن همه

Holman ورزشگاه Nashua, New Hampshire

نیوهمپشایر بزرگتر استخر استعداد و بزرگتر ورزشکاران شده اند و موضوعات تکراری در طول تاریخ از حرم افرا شکر کاسه و شروع می شود که با یکی از اولین.

تنها در اولین روز کار بعد از سال 1954 بزرگتر گرانیت وزارت امور خارجه تیم ملی تا به حال به زور یک جفت گیر میکنه و نمره اواخر touchdown به حک کردن یک 12-7 پیروزی در مقابل 7,500 طرفداران. کوچکتر کوه سبز دولت ساز و برگ در حال تولید دو بار به عنوان بسیاری از اولین فراز و outgained برندگان 276-151.

1955: Vermont اولین پیروزی

ورزشی, ورزشگاه, Manchester, New Hampshire

متفاوت, محیط, مختلف نتیجه در نسخه دوم از جوانه زدن رقابت های سری. ورمونت افتتاحیه پیروزی شروع-به-پایان 12-6 تلاش می آمد با وجود اردوگاه آموزش گرفتن برش های کوتاه به دلیل یک عضو تیم جورج دیلی پایین آمدن با فلج اطفال با توجه به مطبوعات آزاد. ورمونت, روت, New Hampshire در متری به دست آورد 202-74 و فراز 11-3.

چشمگیر مسابقه شامل Bennington, هنر, Gage, روز پس از مرگ مادر خود را ارائه مهم بلوک در ورمونت باز touchdown, New Hampshire کارفرمایی جو سپر درد و رنج دو شکستگی پای راست خود را و فرانسیس Lacross به ثمر رساند قاطع touchdown با 3:30 به بازی.

سال 1956: یک کراوات! با دو shutouts!

ورزشی, ورزشگاه, Manchester, New Hampshire

پس از ایالات متحده تقسیم دو برخورد لاستیک مطابقت حل و فصل نیست یک چیز است. قرعه کشی گل — امروز غیر قابل تصور — منجر به زمانی که هر یک از تیم جرم محشور انفرادی سفر به منطقه قرمز تنها به خشم سخن گفتن در نزد paydirt. سری ضبط رفت و به 1-1-1 با یک مورد ساخته شود که ورمونت حال بهتر از این سری در جمع outscoring نیوهمپشایر 19-18.

1960: New Hampshire کند آبفا ستاره Dunlap

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

چنین استعداد شگرف ورمونت در حال اجرا پشت Ollie Dunlap که خود 11-حمل 80-حیاط عملکرد در نظر گرفته شد ناامید کننده تلاش برای آبفا-St. Albans ستاره و اعتباری به New Hampshire. “این بدترین بازی به طور کلی Ollie تا کنون ایفا کرده است bu مناسبت او نگاه واقعی خوب” نوشت: مطبوعات آزاد’ تامی هیز. Dunlap آیا نمره ورمونت اول TD اما در برق 34-حیاط اجرا و آن را با یک نقطه اضافی در اواخر مقررات پس از لایحه Aimi 1-حیاط شیرجه رفتن.

بیشتر: Juneteenth: به خاطر سپردن حرفه ای BFA افسانه Ollie Dunlap

1962: New Hampshire ادعا میکند آن تسلط

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

اولین نشانه از آنچه که آشکار شدن بیش از حد متعاقب آن نیم قرن به نظر می رسد به صورت جدی با حرم بازی اولین فوران چاه نفت. نیوهمپشایر دوم برنده شدن در یک ردیف بود 36-0 تار و مار ورمونت بهبود گرانیت دولت ضبط به 5-2-2. Keene بیمارستان جان Desilets یک تحمیل رقم در 6-پا-2 و 195 پوند طراحی شده تلاش با 15 حمل برای 121 متری و یک نمره. نیوپورت توماس Scherwertz تا به حال برجسته از روز را با طولانی ترین TD اجرا در کاسه تاریخ 82-yarder به عنوان نیوهمپشایر outgained ورمونت 401-75 در جرم.

1967: در برلینگتون

گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس حوزه برلینگتون ورمونت

اولین و تنها زمان حرم بازی آمد به ورمونت در طول آن 55 سال بود که در UVM را Centennial زمینه — و آن چیزی را تغییر دهید برای میزبان و اقبال به عنوان نیوهمپشایر نورد سوم از شش متوالی پیروزی 27-12.

زمان نیوهمپشایر در زمان 20-0 سرب در سه ماهه دوم ورمونت در حال عبور خود را 33-حیاط خط. گرانیت دولت جرم رهبری همه, امریکا, انتخاب, کیر فولر منچستر outgained ورمونت 140-26 بر روی زمین و رابرت Rossiter 95-حیاط کیکآف بازگشت — هنوز هم طولانی ترین در حرم تاریخچه — قرار دادن بازی خارج از دسترس در نیمه دوم.

1973: ‘بزرگترین از همه آنها’

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

ونرخ حاشیه پیروزی و دراماتیک ترین پایان در حرم بازی شش به علاوه دهه متعلق به ورمونت بعید پیروزی در سال 1973.

انتهایی 21-9 با کمی بیش از سه ساعت به بازی ورمونت مربی جری Curcuru تبدیل به مونپلیه QB رکس مارتین خود را پیش بینی استارت که از دست رفته بسیاری از اردوگاه های آموزشی با آسیب مچ پا. مارتین هماهنگ 58-حیاط رانندگی در کمتر از 90 ثانیه است که کاهش کسری بودجه به 22-15 با 3-حیاط گریز شمالی کشور تیم Hinman.

پس از شکست در 2 نقطه تبدیل و متعاقب آن خارج نشده و پا زدن ورمونت به دست آورد با در اختیار داشتن 1:16 به رفتن با تشکر از رهگیری توسط Middlebury راد بیکنل. مارتین کردم ورمونت در داخل نیوهمپشایر 10-خط محوطه با 45 حیاط بمب به رابی Gilligan و سپس در بر داشت Gilligan برای فلش با 5 ثانیه به سمت چپ در چهارم-و-هدف از این یکی.

1977 – ورمونت باعث می شود آن 6 نفر از 7

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

در اوایل سه ماهه چهارم, South Burlington کارفرمایی وارن بروکس جعلی دو handoffs و نورد از جیب برای یک بازی در حال تغییر بازی-اکشن عبور کند. اخراج او توپ را به Mount St. joseph’s مایک Muscatello که rumbled 30-متری برای یک فلش که به ورمونت یک 14-6 باز گشت برنده شدن در مقابل یک رکورد جمعیت حدود 18,000. پیروزی ورمونت سوم در یک ردیف و ششم در هفت فصل — اما آن را کوه سبز دولت از چهار دهه به پیروزی متوالی بازی دوباره.

1981: New Hampshire دفاع می درخشد در shutout

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

در حالی که جمعی چمدان ورمونت 15 سال از دست دادن رگه در 2000s ممکن است کشیده و روحیه پایین تر نتیجه 28 سالانه حرم افرا شکر کاسه ممکن است سری نادر برای سمت غرب رودخانه کنتیکت است. نیوهمپشایر برگزار شد ورمونت به یکی از اولین در چهار چهارم و cruised به 24-0 shutout.

ورمونت 13 اموال و هشت به پایان رسید در punts چهار در interceptions و یک گردش بر فراز. در مجموع ورمونت محشور 22 متری از جرم یا 0.058 متری در هر بازی — حدود دو اینچ است.

1988: Poulin اواخر FG جرقه بزند VT دست دادن رگه

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

Winless از سال 1980 ورمونت مورد نیاز 21-حیاط زمینه هدف از برنج کیکر گرگ Poulin با پنج ثانیه باقی مانده به اضافه کردن یک 24-21 پیروزی. بزرگتر ورمونت طرف تا به حال سرفه کردن گیر میکنه که منجر به نیوهمپشایر touchdowns در اواخر نیمه اول و یک 21-7 کسری در تنفس. اما ورمونت پاسخ با نمرات آن دو درایو از نیمه دوم Essex را همین Hemenway با 7-حیاط TD اجرا و Mount St. joseph’s دیو Parento کمک به کراوات بازی در 56-حیاط به ثمر رساند گردش با 5:40 به رفتن در سوم.

1998: ورمونت به پایان می رسد دهه خشکسالی

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

پشت بازو از برتلبرو کارفرمایی بن Gilbert, ورمونت به دست آورد کنترل در برابر آن نیوهمپشایر رقبا با 21-13 پیروزی — اول آن در 10 سال — در دارتموث در مقابل 10,808. این تنها دومین پیروزی گرانیت دولت در 18 تلاش می کند. و آن را در زمان باز گشت.

نیوهمپشایر نورد به یک 13-0 سرب در سه ماهه اول به عنوان ورمونت انباشته -9 متری از جرم خرابکاری یک زدن توپ بازگشت و تا به حال زدن توپ مسدود شده است. اما Rutland مربی مایک نورمن منجر اول حرم, تیم, یافت, یک فرمول برنده با گیلبرت تحت مرکز. این سرهنگ سیگنال-caller مرتبط با شمال کشور گرگ رز برای یک جفت از نمرات در یک 9-از-18 تلاش است که به همراه داشت 210 متری. Middlebury در حال اجرا پشت T. C. پالمر snagged عقد TD عبور 49-yarder به عنوان او به پایان رسید با چهار جلب برای 117 متری.

1999: زدن توپ بازگشت قرار می دهد NH در بالا

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

نیوهمپشایر به دست آورد حقوق bragging سال پس از آن آنها را از دست داد هر چند که زیبا نیست. تنها زمین نشستن کامل هواپیما در یک 7-3 مسابقه در آمد 65-حیاط زدن توپ بازگشت سالم Montrez Peyton در اواخر نیمه اول — و آن ارائه شده فقط به اندازه کافی صدای هیس کردن برای برای گرانیت دولت به طبخ رقیب ورمونت هنوز دوباره. سبز کوه پسران اخرین درایو led توسط لیندون را جرمی ویلر کوتاه آمد زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن paydirt از NH 19-خط محوطه با چهار فراز و 27 ثانیه برای رفتن.

2000: Keenan آتش سوزی VT به ضربات پنالتی برنده

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

وقتی که آن زمان به مورد برای اوج حرم افرا شکر کاسه, مکالمه می تواند به خوبی شروع و توقف با ضربات پنالتی از سال 2000. هیچ بازی دیده می شود بیشتر از کارگاههای داد و بیداد, نقاط در بیاد و یا عقب و جلو درام.

ورمونت خطر ناک 47-40 برنده نیست فقط تا پایان بودن آن برای 15 سال گذشته این دسته از پرونده که هنوز ایستاده — از جمله غیررسمی بیشترین امتیاز در فینال 3:14 از مقررات به عنوان هر دو طرف هر یک از گل دو touchdowns در طول. دولت سبز کوه پس بدون برلینگتون ستاره در حال اجرا پشت Nate که زد برای 3,232 متری قبل از پاره شدن خود را در لیگ قهرمانان آسیا در بازی پایانی این فصل است.

کوه سنت جوزف کارفرمایی مایک Keenan مجموعه فردی پرونده برای تکمیل (30) تلاش (49) TD عبور (شش) و عبور متری (352) به خلبان ورمونت را برنده شوید. و نیوهمپشایر نیز مجموعه ای از رکورد برای اکثر متری از جرم (533).

“ما می دانستیم که ما را پرتاب بسیاری از نقاط در هیئت مدیره. این هدف ما در مجموعه” کینان گفت.

2007: Farris موجب صرفه جویی در NH با اواخر FG

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

نزدیک ترین ورمونت خواهد آمد را به نفع خود در طول 15 سال حرم کابوس آمد و در نقطه نیمه راه. هفتم از دست دادن مستقیم به نیوهمپشایر یک سنگ شکن 23-20 در دقیقه آخر از قوانین و مقررات.

لحظات پیش از این کوه سبز تیم ملی بود مانع در منطقه قرمز با احتمال را منجر شود. سپس با این تیم به سمت رقابت برای اولین بار کراوات از سال 1960 ورمونت کارفرمایی کوری رابینسون برداشت شد خاموش در ورمونت خاک با 15 ثانیه به سمت چپ — این تیم پنجم گردش مالی از روز است. که راه اندازی Bryan Farris بازی برنده 27-حیاط زمینه هدف است. Farris همچنین نیوهمپشایر کارفرمایی نیز رفت 16-از-32 عبور برای 232 متری و سه TDs.

2011: ژاک اجرا وحشی, NH مجموعه عجله خوانده شده را علامت

MacLeay رویس زمینه, Windsor, ورمونت

یکی از همه زمان بزرگ اجراهای فردی عرضه آب برای گرانیت دولت 11th مستقیم پیروزی بیش از ورمونت. سالم حداکثر ژاک rumbled برای یک رکورد 265 متری و سه امتیاز پشت, سکس با استعداد خط حمله که هموار راه را برای یک تیم-ثبت 421 متری بر روی زمین در 45-21 پیروزی.

“ژاک همه چیز است که در مورد او گفته شد و بیشتر گفت:” ورمونت مربی جیم کشيش. “در حال اجرا پشت خط بود که — آنچه امروز اتفاق افتاده است و آنچه که ما می ترسید بیشتر است.”

2012: یک رکورد جدید برای گرانیت دولت

یادبود زمینه, هانوفر, New Hampshire

حرم بازی بازگشت به آن دیرین خانه در دارتموث مناسب نیوهمپشایر فقط خوب است. گرانیت دولت غرق Vermonters با 62-14 فوران چاه نفت است که اب و هوای یک 90 دقیقه تاخیر و رعد و برق مجموعه ای از رکورد برای بیشترین امتیاز را به ثمر رساند توسط یک تیم در سری.

سالم Jerickson Fedrick galloped به مدت سه touchdowns بستن حرم ضبط و 140 متری. ورمونت محدودتر هم اوایل 17-0 سوراخ پایین به 34-21 با حاصل کار دو تیم در پشت سوء استفاده از Middlebury مارشال هیستینگز (142 همه منظوره متری) و سپس رکورد 79-حیاط TD اعتصاب از نمایشگاه هیون QB رابرت Coloutti به هم تیمی لوی الیس.

2016: ورمونت به پایان می رسد در سبک رگه

اسپارتان زمینه Castleton, ورمونت,

هنگامی که آن را به نظر می رسید مانند ورمونت شانس برای برنده شدن رشد کمتر احتمال دارد تا سال سبز کوه رفت و پسران و چیزی حتی بیشتر چشمگیر است: آنها منفجر نیوهمپشایر از هیچ مسابقه.

بیشتر: Vermont در نهایت جرقه بزند حرم دست دادن رگه

مربی برایان Grady از نمایشگاه Haven — که منجر ورمونت به آخرین آن پیروزی در سال 2000 سازی میزبان به 50-2 thumping از گرانیت دولت است که شامل یک 36-0 حاصل کار دو تیم منجر شود و 50-0 حاشیه قبل از نیوهمپشایر کردم در هیئت مدیره با ایمنی در سه ماهه چهارم. نمایشگاه هیون QB Ryan الکساندر unspooled پنج زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و اختصاص بیش از 200 متری از جرم.

“از 15 بازی قبل از ما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ما تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آنها” الکساندر گفت. “ما به رقابت بپردازند و این چیزی است که ما انجام دادیم. ما شروع به خود ما خط.”

2019: New Hampshire حملات برگشت

اسپارتان زمینه Castleton, ورمونت,

ورمونت پیشنهاد برای یک زمین شکستن چهارمین پیروزی متوالی رفت و برای هیچ در برابر نیوهمپشایر خدمه که به تصویب رسید زمین-و-پوند رویکرد است. گرانیت دولت رفت و به هوا فقط چهار بار سوار 137-حیاط تلاش از کامرون مان برگزار شد و بر روی یک 7-3 منجر به سه ماهه چهارم قبل از قرار دادن میزبان دور برای اولین بار پس از سال 2015 است.

بیشتر: حرم افرا کاسه شکر: New Hampshire upends ورمونت 21-9

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>