“تایتانیک” جیمز کامرون فیلمساز تاپ این لایحه در الاییواسدی تابستان برنامه مدرسه

این یک تابستان به یاد داشته باشید برای فقط در مورد همه است. برای دانش آموزان در لس آنجلس Unified School District, تابستان مدرسه به خصوص تا به حال خیلی از نگاه های مختلف.

الاییواسدی سرپرست Austin Beutner روز دوشنبه تبلیغ منطقه را آنلاین مدرسه تابستانی ارائه شده است که شامل دیدگاه های منحصر به فرد با تورهای مجازی و ظاهر از جمله تکه از لس آنجلس اسپارکس مراجعه به باستان شناسی سایت با موزه تاریخ طبیعی و یک تور از مرکز فضایی کندی با ناسا.

مدرسه تابستانی برای یک کلاس حتی درگیر یک سفر به اعماق اقیانوس برای کاوش مجازی تایتانیک, به دنبال یک زندگی Q&A در پنج شنبه, جولای 24 با مدیر جیمز کامرون که وقت خود را صرف کاوش در واقع خراب است.

“من فکر می کنم هر کس شروع می شود و در جهان به عنوان یک دانشمند چون شما فقط بسیار کنجکاو” کامرون گفت: دانش آموزان است. “تایتانیک به شما نشان می دهد چگونه علم می تواند بسیار لذت بخش یک سوال وجود دارد و شما می خواهید به دانستن پاسخ بنابراین شما بروید و بررسی است.”

کامرون و RMS Titanic Inc. هفته گذشته اعلام کرد راه اندازی یک جامعه آموزش و پرورش و توسعه برنامه با استفاده از آخرین فن آوری و پیشرو در جهان تایتانیک کارشناسان. همراه با الاییواسدی شرکت ایجاد پنج هفته تابستان برنامه ای است که شامل بیش از 750 دانش آموزان است.

سپس از دانش آموزان درخواست آنچه که آنها یاد بگیرند به صورت آنلاین شکار لاشخور, تکمیل پروژه های تحقیقاتی و کاوش در دیگر جنبه های خاصی از تایتانیک.

“تایتانیک مانند یک داستان قدرتمند و ما خوش شانس می شود قادر به ارائه دانش آموزان با یکی از یک نوع تجربه یادگیری” Beutner گفت.

تایتانیک برنامه بود فقط یکی از بسیاری از منحصر به فرد آنلاین آموزش سیستم عامل است که الاییواسدی معلمان مورد استفاده در طول تابستان برای نگه داشتن دانش آموزان در یادگیری درگیر. در این سال الاییواسدی ارائه شده هر دانش آموز دسترسی به مدرسه تابستانی که به ایجاد نظم بلند برای مدیران برای طراحی های اضافی برنامه ریزی آموزشی گفت: آلیسون Yoshimoto-Towery ارشد علمی افسر.

Yoshimoto-Towery گفت: تابستان کلاس های مدرسه به طول انجامید طیف وسیعی از دانشگاهیان به غنی سازی گزینه های مانند تمرکز حواس و لگو ساخت. آنها به ایجاد یک لیست کتاب های در ضربه محکم و ناگهانی چت و یک کانال یوتیوب.

“ما واقعا می خواستم برای دیدار با بچه ها که در آن بودند” Yoshimoto-Towery گفت.

سایر برنامه ها شامل دوره های انیمیشن, پزشکی ورزشی با یک مربی از L. A. شارژر و دیگری مربوط به یک ارائه از ناسا نماینده در مریخ.

“این واقعا برای ما مهم است که این برنامه در دسترس برای همه دانش آموزان” Towery گفت. “ما می خواستیم به هم دم جرقه یادگیری و شادی را برای دانش آموزان در تابستان.”

Beutner گفت: تعاملی تابستان برنامه های مدرسه اولین بار بود که منطقه در حال انجام هر چیزی مانند آن را به چنین مقیاس.

“من امیدوارم که دانش آموزان تا به حال سرگرم کننده و آنها متوجه شدند چیزی” Beutner گفت. “اگر ما می تواند یک جامعه مدرسه با هم یادگیری و درگیر در میان همه که رفتن در اطراف ما ما تمام شود بهتر است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>