تایر راه اندازی کسب و کار در میان coronavirus همه گیر

جنوبی قهرمان دو هفته پیش در میان بزرگترین بحران بهداشت عمومی به آمار جهان در 100 سال Ari Moskowitz و مایک کارول-شروین تصمیم به شروع یک کسب و کار جدید به موقع تایر تلفن همراه تایر تغییر عمل می آید که به خانه مشتری.

Moskowitz و کارول-شروین ملاقات کاری در راه اندازی خورشیدی شرکت در سالن مطالعه این همکاری فضای بالای سنگ سوپ در مرکز شهر برلینگتون. Moskowitz قانونی پس زمینه در حالی که کارول-شروین یک مهندس مکانیک با مدرک MBA می باشد. نه خوشحال بود آنچه آنها انجام می دهند.

“آری و من نشسته بودند کنار یکدیگر” کارول-شروین به یاد می آورد. “آری گفت:” آنچه در مورد تلفن همراه تایر در حال تغییر کسب و کار?'”

آنچه در مورد آن در واقع? با استفاده از مهندسی, پس زمینه, Carroll-شروین کنار هم قرار دادن تلفن همراه فروشگاه. اندازه کامل وانت با 10000 وات ژنراتور در بستر آن hauls به طور کامل محصور تریلر با, در میان چیزهای دیگر, a $12,000 تایر تعادل ماشین. گاز ژنراتور, housed in a sound-سرکوب محوطه.

“ما می خواهیم که قادر به جلو و به محله بدون بیدار شدن از خواب همسایه یا کودکان” کارول-شروین گفت. “ما در حال تلاش برای خارج از دید, خارج از ذهن است.”

پایین جاده کارول-شروین قصد دارد برای به طور کامل عملیات برق خواهد بود که بسیار ساکت تر.

Moskowitz گفت: پاسخ به موقع تایر در مقابل ایوان فروم بوده است طاقت فرسا. این جفت ارز در حال نزدیک شدن 600 اتومبیل خدمت در نه هفته از جمله لاستیک جدید و تعمیرات. مونیکا Rugg بود که داشتن لاستیک در کامیون جایگزین این هفته در جنوب قهرمان گفت: قیمت رقابتی هستند.

“این است که یک نابغه ایده کاملا” Rugg گفت.

Moskowitz با اشاره به این که تایر تغییر خدمه می شود هرگز در داخل مشتری خودرو در نظر گرفتن مهم در زمان COVID-19.

“پس از آن به طور کامل تماس با ما-کمتر” Moskowitz گفت.

بیشتر: شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>