راهنمایی برای طراحی حیاط خلوت خود عقب نشینی

بسیاری از تعطیلات تابستان و سفر به کلبه در حال برگزاری در این سال, اما شما هنوز هم می توانید در خارج از خانه برای برخی از آرامش بخش, هوای آزاد, زمان — در حیاط خلوت خود را در مخفی گاه — تابستان ریختن.

ریخته می شود بیش از یک محل ذخیره سازی برای ماشین چمن زنی و ابزار باغبانی. می توان آن را تبدیل به یک آرام مخفیگاه که caters به نیازهای شما و منافع.

Hisense کانادا ارائه می دهد این ایده های خود را برای ایجاد حیاط خلوت مخفی گاه.

ریخته حدود سه متر مربع (تقریبا 10-پا 10-پا) کار خواهد کرد. اگر شما فضا و بودجه با تمام معنی به بزرگتر. اما 10-توسط-10 مناسب باید بیشتر از همه چیز شما نیاز به آرامش فضا. یک جایزه خوب است یک پنجره باز کنید.

تجهیز ریخته است که در آن شما می توانید خلاق, اما وجود دارد برخی از کالاهای اساسی شما می خواهید که شامل:

قدرت: در تماس حرفه ای برای مدیریت این یکی اما برق است; حتی اگر همه شما می خواهید انجام دهید این است راه اندازی یک آرام خواندن گوشه, شما نیاز به یک نور است. بنابراین آن را دریافت سیمی و نگاه به داشتن آنها را اجرا wifi توسعه دهنده اترنت و/یا کابل کواکسیال در حالی که آنها در حال اجرا سیم است.

صندلی راحت: قبل از هر چیز را در فهرست خود را برای آرامش و خلوت نشینی است که بسیار راحت و جایی برای نشستن. آن است که آیا یک نرم love صندلی chaise سالن صندلی های خمیده … را انتخاب کنید.

تلویزیون: محل خود را و تلویزیون خود را — بدون استدلال در مورد آنچه که به سازمان دیده بان. در 10×10 ریختن, شما احتمالا می خواهید به هدف برای یک تلویزیون در 50 تا 55 اینچ محدوده برای مشاهده راحت. و تقلیل در زنگ ها و سوت. نقطه کوانتومی فناوری خواهد شد ارائه بهترین تصویر. Hisense Q8 سری همراه با AndroidTV و Chromecast نصب شده, دادن به شما دسترسی به تمام برنامه های مورد علاقه خود را و فیلم.

ذخیره سازی: آیا کتاب سوابق و یا شما می خواهید یک محل برای ذخیره این عناصر است که حفظ خواهد کرد شما را سرگرم در عقب نشینی خود را. این می تواند در قالب یک قفسه بندی واحد پتو جعبه پیر جعبه شیر — چیزی است که کمک خواهد کرد که کاهش درهم و برهمی و حفظ فضای شسته و رفته است.

مینی یخچال: اجتناب از نیاز به بازگشت به خانه برای برخی از تنقلات با قرار دادن یک یخچال کوچک در گوشه ای. آن را به نگه داشتن نوشیدنی و تنقلات سرد بدون در نظر گرفتن مقدار زیادی از فضای با ارزش به علاوه دو به عنوان یک پایه برای عکس, گیاهان و یا یک لامپ.

کنترل آب و هوا: شما می خواهید می شود قادر به استفاده از عقب نشینی خود را به عنوان بسیاری از سال را به عنوان ممکن است. در طول روز های گرم تابستان قابل حمل تهویه مطبوع را حفظ خواهد کرد آن را خنک و راحت است. در زمستان بخاری های برقی را به سرعت گرم فضا و آن را دنج و شیک اضافه کردن عنصر به اتاق.

برای کسب اطلاعات بیشتر به www.hisense-canada.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de