تیک شروع فصل به عنوان Vermonters را به خارج از منزل برای تاخیر از ماندن در خانه سفارش

Vermonters فرار از محدوده خانه های خود را برای خارج از منزل بزرگ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید باید با احتیاط آن است که رسما تیک فصل با توجه به کمیسیون بهداشت و درمان دکتر مارک لوین.

در حالی که دولت تحت یک “در خانه ماندن” منظور کاهش گسترش COVID-19, Vermonters هنوز قادر به رفتن به خارج برای ورزش به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ 6 فوت فاصله از سایر افراد است. لوین گفت: کنه “را به وفور در حال حاضر به دنبال که برای اولین بار خون غذا از فصل است.”

“من می دانم که آن را فقط بیش از حد به خوبی به عنوان من یک سگ” لوین گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته است. او افزود: “نترس به رفتن خارج از منزل باشد اما surveillant.”

تیک فصل به طور معمول شروع می شود در اوایل بهار و طول می کشد تا اواخر پاییز با توجه به بخش بهداشت و درمان.

کنه حمل بیماری ها مانند بیماری لایم. داشتن بیش از یک عفونت در همان زمان — مانند بیماری لایم و COVID-19 — می تواند باعث علایم جدی تر با توجه به بهداشت و سلامت سخنگوی وزارت بن ترومن. این درست است به خصوص برای افرادی که بیشتر در معرض خطر که به دلیل سن و/یا شرایط بهداشتی اساسی.

“ورمونت در بهار دارای مقدار زیادی برای ارائه و ما مردم را تشویق به لذت بردن از خارج از منزل در حالی که فاصله فیزیکی و شیوه های دیگر برای نگه داشتن خود و دیگران را سالم” ترومن نوشت: در یک ایمیل پنج شنبه.

وزارت بهداشت و درمان وب سایت را تشویق می کند Vermonters برای جلوگیری از گزش کنه در راه های زیر:

  • پوشیدن دافع حاوی تا 30 درصد DEET.
  • چک کردن روزانه کنه.
  • محدود کردن قرار گرفتن در معرض کنه و تیک زیستگاه.
  • با پوشیدن لباس های که پوشش پوست در معرض.
  • پوشیدن لباس با رنگ روشن به راحتی نقطه کنه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تیک های نجومی در ورمونت بازدید healthvermont.gov/BeTickSmart.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>