تندر جاده به باز 2020 فصل با pay-per-view نژاد در ژوئن 18

BARRE – کوه ها سبز خواهد شد که مسابقه اتومبیل رانی, بعد از همه, در سال 2020 است.

کمی کمتر از یک ماه پس از آن در نظر گرفته شده برای کیکآف فصل تابستان تندر جاده Speedbowl میزبان اولین رویداد خود را از سال در ژوئن 18, آهنگ, مقامات اعلام کرد.

تماشاگران اجازه داده نخواهد شد در مشهور بیضی برای این رویداد هر یک توافق با دولت و با رعایت ایمنی و بهداشت دستورالعمل های مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

اما مسابقات پخش خواهد شد در یک pay-per-view فرمت در شمال, شبکه ورزش (www.nsnsports.net). این رویداد خواهد شد در هزینه $15 به سازمان دیده بان آنلاین — هزینه یک بزرگسال و یک کودک بلیط برای حضور منظم پنج شنبه شب. NSN به تازگی پخش یک مسابقه در نیوهمپشایر سفید کوه موتورسواری پارک.

“ما می دانیم که تیم ما و هواداران شده اند مشتاقانه منتظر این روز گفت:” تندر جاده را Cris ميشود, در بیانیه ای. “ما می خواهیم مسابقه و آنها می خواهند مسابقه, بنابراین ما در حال کار بدون توقف با دولت برای پیدا کردن یک راه حل که اجازه می دهد مسابقه سالم و به شیوه ای امن.

“آن را نمی خواهد کاملا یکسان خواهد بود و بدون طرفداران, اما ما خوشبین است که گام بعدی است که به زودی.”

تمام چهار تندر جاده مسابقه بخش خواهد شد از ویژگی های در شب افتتاحیه آغاز می شود که در 7 p.m.. تیم خواهد بود محدود به 10 نفر از جمله راننده. مسیر برنامه به دنبال آن اصلی برنامه به عنوان نزدیک که ممکن است پس از 18.

این Mekkelsen RV روز یادبود کلاسیک و Community Bank, N. A. 150 خواهد بود رقابت بعدها در سال به عنوان آن تخته سنگ به تعویق افتاد از 12 ژوئن.

ميشود گفت Thunder جاده در حال کار بر روی راه به جای بلیط فصل دارندگان اگر طرفداران نمی تواند بعد از آن در فصل و pay-per-view فرمت می شود یک ضرورت است.

“ما امیدواریم این است که در کوتاه مدت چون واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند تجربه بودن در مسیر” ميشود گفت. “در صورتی که مورد season pass خواهد شد هنوز هم همان مقدار بزرگ شده است.”

بیشتر: جاده تندر: روز یادبود کلاسیک به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de