جاده تندر تایید شده برای محدود فن برای حضور در جولای 2 رویداد

طرفداران استقبال خواهد شد و این هفته در کشور سایت از هیجان است.

ایالت ورمونت اعطا کرده است موافقت برای تندر جاده اجازه می دهد تا محدود فن حضور در باره مسیر مسابقه برای پنجشنبه Aubuchon سخت افزار تعطیلات دیدنی و جذاب است.

از آن خواهد شد این رویداد برای اولین بار مجاز در آهنگ با مقابل دروازه حضور و غیاب از آنجا آغاز COVID-19 شیوع با توجه به روز دوشنبه انتشار اخبار از جاده تندر مقامات.

تندر جاده را ناحیه تقسیم خواهد شد به بخش, در این توافق نامه با دولت با یک کلاه بر روی بلیط های فروخته شده در هر بخش. تماشاگران نیاز به باقی می ماند در بخش خود را برای مدت زمان از این رویداد.

تندر جاده شریک مدیریت Cris ميشود گفت آن را “یک گام بزرگ در جهت درست است.”

“طرفداران ما شده اند فوق العاده حمایتی از ما دو هفته گذشته در حالی که ما انجام داده ایم این pay-per-view تنها در قالب” ميشود در بیانیه ای گفت: “ما هیجان زده هستیم و برخی از آنها خواهد شد و در نهایت این شانس را به در مسیر دوباره.”

انتشار نمی دهد دقیق تعداد بلیط های که در دسترس خواهد بود. در یک ایمیل پیگیری یک جاده تندر سخنگوی کاهش یافته است به ارائه این تعداد است. در زمان عادی کامل صندلی ظرفیت 9,500.

Coronavirus: یک لیست از ورمونت, تابستان, رویدادهای ورزشی, لغو با توجه به COVID-19 همه گیر

با توجه به آخرین ارشاد از آژانس تجارت و توسعه ارتباطات اجتماعی و رویداد گردهمایی پوش در 150 نفر در خارج از منزل.

Season pass-دارندگان اولویت داده خواهد شد برای صندلی انتشار اخبار گفت. باقی مانده بلیط فروخته خواهد شد در پیشبرد اول آمده-اول خدمت اساس. بلیط فروخته نخواهد شد در این مسیر است.

پذیرش 15 دلار برای بزرگسالان و 3 دلار برای کودکان و نوجوانان سنین 6 تا 12. برای اطلاعات بلیط تماس 802-244-6963 ext. 1.

دیگر چگونه شما می توانید تماشا در روز پنج شنبه?

غرب, شبکه ورزش (NSN) هنوز هم ارائه pay-per-view پوشش زنده این رویداد به عنوان به خوبی به عنوان دیگر نژادها “برای آینده قابل پیش بینی” تندر جاده را در انتشار اخبار گفت. هزینه پنج شنبه پخش در NSN $15.

“NSN انجام داده است یک کار بزرگ برای ما در یک وضعیت دشوار,” ميشود گفت. “ما متوجه است که با محدودیت در فروش بلیط هر کس نمی خواهد قادر به حضور کسی که می خواهد به — و طبعا برخی از مردم ممکن است هنوز احساس امنیت حضور می یابند. با ادامه این pay-per-view همه هنوز هم این فرصت را برای تماشای تمام عمل در کشور سایت از هیجان در بعضی از فرم.”

روز پنج شنبه در این مسابقات در حال برنامه ریزی برای شروع در 7. یک سیستم کامل است که بر روی آن ضربه بزنید برای دیر مدل Flying Tigers, خیابان سهام و جاده رزمندگان بخش.

این داستان ممکن است به روز شده.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im