طریق ‘شام و یک فیلم’, Phish طرفداران بطور منظم احساس برجسته نشان می دهد در حالی که حمایت از کارگران پزشکی

به عنوان بخشی از خود را “شام و یک فیلم” سری Phish است اجازه دادن به طرفداران بطور منظم احساس برخی از آنها نقطه عطفی کنسرت های آنلاین در حالی که درخواست برای کمک های مالی به علل مهم به ورمونت-رشد گروه.

سهشنبه کنسرت صندوق حمایت از خط مقدم غذاهای ورمونت یک سازمان محلی کمک به هر دو صنعت رستوران و خط مقدم پزشکی کارکنان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

درآمد حاصل از رفتن به رستوران ها که آماده سازی و خدمت به مواد غذایی به کارگران بیمارستان. این راه به حمایت مالی سخت-آمار صنعت خدمات و همچنین نشان دادن قدردانی به خط مقدم کارگران که در غیر این صورت ممکن است به یک استراحت از مراقبت از بيماران است.

بیشتر: تلاش جدید به ارمغان می آورد ورمونت رستوران وعده های غذایی به مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه COVID-19

جمعه شب کنسرت امکانات Phish اکتبر 28, 2016 نشان می دهد در MGM Grand در لاس وگاس. شما می توانید آن را در 8:30 p. m. در اینجا. بینندگان باید گزینه ای را برای کمک به خط مقدم مواد غذایی در این کنسرت با لینک.

علاوه بر این کنسرت را برانگیخت می توانید رستوران وعده های غذایی در خانه با پیروی از دستور العمل های ارائه شده توسط این گروه است. سهشنبه منو شامل حموس با سریع Tehina سس تند بو گل کلم با بخارا و آهسته بو داده شیرین سیب زمینی با سیر Labneh از جیمز ریش برنده جایزه آشپز مایکل Solomonov. Solomonov توسط آشپز در Zahav شناخته فیلادلفیا رستوران و متخصص در غذاهای اسرائیل. مواد تشکیل دهنده و جهت در دسترس هستند در Phish را Facebook post.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>