سه جایگزین کالج, برنامه, برای, ورمونت, فارغ التحصیلان دبیرستان در طول همه گیر

کلاس 2020 تا به حال غیر قابل پیش بینی ترم آخر دبیرستان. به عنوان آنها مبادرت چهارم به جهان گرفتار یک بیماری همه گیر بسیاری از آنها نامشخص ساخت تعهدات دراز مدت به آموزش عالی است.

یک مطالعه اخیر نشان می دهد به تازگی فارغ التحصیل سالمندان انتخاب موسسات نزدیک به خانه و مدارس که آنها متحمل می شوند و کمتر بدهی وام دانشجویی و غیر سنتی راه برای یادگیری است. برخی تعویق انداختن کالج برای یک سال به امید همه گیر دیگر کم و قابل پیش بینی می گرداند.

خوشبختانه ورمونت برای فارغ التحصیلان وجود دارد کالج های محلی و برنامه اجازه می دهد دانش آموزان به شیب پا خود را در جهان از دانشگاه به دست آوردن اعتبار و بدون از دست دادن انعطاف پذیری.

بیشتر: مطالعه: بیش از نیمی از سالمندان دبیرستان می گویند همه گیر تحت تاثیر انتخاب کالج

دوره های تابستانی به دانشجویان شروع به سر

کسانی که به دنبال صرفه جویی در پول و زمان می تواند در نظر شتاب تابستان دوره های کالج از طریق سنت مایکل ،

دانش آموزان می توانند از 30 دوره در دسترس در هر دو جلسه در تابستان: 18 مه – ژوئن 26 و 29 ژوئن – اوت 7 برای “heck از بسیاری ارزان تر” با توجه به الکس Colletta که نظارت غیر سنتی برنامه های در سنت مایکل.

بسیاری از دوره های دریافت 4-ساعت های اعتباری در $495 در اعتبار. یک فرد می تواند چهار دوره کامل و یک ترم به ارزش ترم (16 واحد) برای $7,920. شش جلسه در هفته اجازه می دهد البته برای نتیجه گیری در کمتر از نیمی از زمان در مقایسه با 15 هفته بهار یا پاییز ترم.

حدود دو سوم از دروس مقدماتی و سطح نیاز نیست پیش شرط کلاس. دانش آموزان نمی نیاز به ثبت نام در سنت مایکل و نه کامل و رسمی پذیرش کالج روند. و اعتبار, انتقال, انجام, مورد نیاز از دیگر کالج هنرهای لیبرال.

Classwork ساخته شده است آسنکرون از قبل ضبط شده سخنرانی برخی اختیاری همزمان زوم تماس مجازی انجمن گفتگو ناشر محتوا و دفتر کار مجازی از ساعت کالج اساتید و مکمل.

دوره های آموزشی grads جدید می تواند در جلسه 2 شامل روانشناسی عمومی, شخصی, برنامه ریزی مالی, مفاهیم, در, شیمی, انیمیشن و موشن گرافیک آمار ابتدایی, مدرن, اروپا و مسیحیت در گذشته و حال.

سنت مایکل را ارائه کرده است این برنامه در دانشگاه و آنلاین برای هفت سال این اولین سال از آن خواهد شد به طور انحصاری آنلاین. تا کنون ثبت نام تا 25% با 100 بیشتر دانش آموزان partaking.

مهلت ثبت نام برای جلسه دوم ژوئن 27; پیدا کردن اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام در اینجا.

منطقه دیگر کالج ها ارائه برنامه های تابستانی در نرخ تخفیف; دانشگاه ورمونت تابستان دوره ها 30 درصد کمتر از سال تحصیلی شهریه.

سال فاصله با اعتبارات برای سلامتی کارآموزی

به تأخیر انداختن شروع کالج برای یک سال فراهم می کند برخی از دانش آموزان هم به نظر گزینه ها و فرصت برای همه گیر اثرات را کاهش دهد.

چاپلین کالج است که به شکاف دانش آموزان سال یک فرصت برای سعی کنید از کالج ها و به دست آوردن اعتبار.

مجازی فاصله برنامه ایجاد شده برای دیدار با دانش آموزان تمایل به کشف ایده های جدید و با ناتوانی برای دانش آموزان برای رسیدن به دانشگاه در حال حاضر “زمان احساس حق” امیلی گفت: Crist مدیر برنامه.

“این چیزی است که ما در مورد فکر می کردم برای یک مدت زمان طولانی — که ما چگونه می تواند نقش مهمی در ارائه آموزش و پرورش ما به دانش آموزانی که نمی تواند لزوما از اینجا دریافت کنید و یا می خواهم به انجام یک شکاف تجربه گفت:” دکتر لیزا Bunders VP, ثبت نام مدیریت که ایده آن بود.

15-هفته دوره با تمرکز بر سلامتی شخصی علمی رشد و تجربه حرفه ای به صورت اعتباری سه ساعت است که می تواند قرار داده می شود نسبت به یک درجه چاپلین در کالج یا مدرسه دیگر.

این “Mindcraft” دوره آغاز می شود و با سلامتی جزء که در آن دانش آموزان که ممکن است احساس یک معامله بزرگ از اضطراب یادگیری از یک روانشناس و استاد دانشگاه در مورد تبدیل شدن به رئیس خود مغز است. که برای اولین بار از ده هفته همچنین شامل یک بلندگو سری ایده های بزرگ اکتشاف و بین المللی اکتشاف اجازه می دهد دانش آموزان عملا سفر جهان.

آخرین پنج هفته دانش آموزان را مجازی کارآموزی, کار در تیم با همکار شکاف دانش آموزان از طریق کالج مراکز برای تجربه. میان رشته ای پروژه اجازه می دهد آنها را به ارتباط با صنعت خودی کار با چاپلین کالج برای به دست آوردن محل کار مهارت.

کسانی که می خواهند به خود را سال فاصله یادگیری و حتی بیشتر می تواند اضافه کردن یکی دیگر از 15 هفته و سه اعتبار هنرهای لیبرال برنامه گرفته شود با سال اول چاپلین دانشجویان است. مواد غذایی نوشتن در مونترال و یا خواندن و نوشتن و خالی ‘ در کلاس ها به از را انتخاب کنید با ‘Blank’ نشان می دهد تعداد مختلف موضوع دوره.

یک گروه مدل قرار می دهد با هم یک گروه از 15 به 20 سال فاصله دانش آموزان خواهد شد که کار به صورت جداگانه و با یک دیگر در حالی که مربی توسط چاپلین کالج دانشکده.

سلامتی و کارآموزی دوره $5,000. اضافه کردن در هنرهای لیبرال البته مجموع $6,800 و واجد شرایط برای کمک های مالی فدرال.

فاصله سال برنامه به شرح زیر تقویم دانشگاهی. کلاس شروع این هفته از 31 اوت و اساسی نرم افزار نیاز به بازگشت و قبل از آن. اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت یافت.

بهار فاصله برنامه نیز در حال توسعه است.

بیشتر: Coronavirus: کالج جدید رئیس جمهور به رهبری چاپلین, Bennington, نورویچ مدارس و جوامع

رایگان دوره کالج در CCV

ورمونت ساکنان که فارغ التحصیل دبیرستان در سال 2020 می توانید انتخاب کنید به یکی از 800 دوره های ارائه شده توسط کالج ورمونت (CCV) در پاییز به صورت رایگان.

با تشکر از کمک مالی از مک کلور بنیاد بیش از 5000 اخیر grads می توانید یک سه-اعتبار یا چهار اعتباری آزمایشگاه دوره بدون بار مالی. در حالی که دانش آموزان می توانید انتخاب کنید که کلاس را به یک مشاور تحصیلی جلسه را کمک به زبان آموزان برای دوره های که در آن آنها می تواند موفق باشد.

با بیش از 12 مکان در سراسر کشور و 50 درصد از آن دوره های آنلاین ارائه می گردد (در غیر pandemic بار) مدرسه احساس می کند آن را می تواند جذب ارائه یک کلاس به هر ارشد در دولت است.

پس از اعلام آن در هفته پیش صدها نفر از grads باید پر کردن فرم درخواست.

CCV دوره قابل انتقال به تمام ورمونت کالج ها و همچنین بسیاری از خارج از دولت. دانشگاه ورمونت امیدوار هستند تضمین پذیرش و 10000 $خاموش شهریه در هنگام تکمیل خود را در دو سال اول در CCV.

جویس جودی رئیس جمهور CCV گفت که در حالی که کالج برای همه نیست, یادگیری مادام العمر است. CCV caters به طیف متنوعی از زبان آموزان و از آن مهم است که آنها می توانند در مدرسه به نیازهای خود را.

“ما می خواهیم به معرفی برخی از یقین در این جهان نامشخص. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در محیط زیست ما می تواند ارائه آن بدون نیاز به محوری” جودی گفت.

او گفت: مک کلور بنیاد هدیه فوق العاده بیانیه به آینده ورمونت.

“ما در حال رفتن به سرمایه گذاری در ورمونت افراد جوان آنجا که ما آنها را می خواهید به ماندن در اینجا ما می خواهیم آنها را برای به دست آوردن شغل است که در دسترس هستند و بر این باورند در کمک به ورمونت, رشد و پیشرفت,” او گفت:.

مهلت ثبت نام در رایگان CCV دوره 4 سپتامبر. اطلاعات بیشتر در اینجا.

بیشتر: مک کلور بنیاد هدیه رایگان CCV البته به همه 2020 ورمونت دبیرستان grads

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>