هزاران نفر از $600 چک ساخته شده است هرگز آن را به بیکاری آمریکایی

توسط کترینا Saraiva, شاون Donnan و Reade Pickert | ایسنا

با میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مجموعه ای به از دست دادن 600 دلار در هفته در فوق فدرال مزایای بیکاری — اقتصادی تاسیسات در طول همه گیر — بسیاری از هزاران نفر هنوز برای دریافت آن پول است.

بیکاری ایالت سازمان شده اند تا غرق ادعا می کند که بیش از 100 میلیارد دلار از منافع بدهکار هنوز هم پرداخت شده است با توجه به بلومبرگ محاسبات بر اساس وزارت خزانه داری و وزارت کار داده است.

کسانی که میلیاردها باید در نهایت توزیع می شود — حتی اگر کنگره عمل نمی کند به گسترش مزایای مجموعه به پایان می رسد ژوئیه 31. اما تاخیر تاکید قدر از این کشور بحران بیکاری و همچنین به عنوان دلهره آور اداری چالش های مقابله با آن.

برخی از مردم کار می کنند دریافت کرده اند تنها بخشی از مزایای وعده داده شده. مورگان جانسون یک مادر تنها در پنسیلوانیا گفت: مزایای اضافی متوقف شد به دلیل مشکوک به تقلب. تماس با سازمان های دولتی مواجه شد با سیگنال مشغول. او نبوده است پرداخت می شود در شش هفته و او می گوید: در آستانه “از دست دادن همه چیز است.”

پرداخت بدهکار

“این احساس باور نکردنی این احساس خیلی سورئال” گفت: جانسون. “وجود دارد هیچ پایان نتایج است که شما می توانید انتظار و یا نگاه به جلو به. این فقط درست نیست در همه.”

خزانه پرداخت حدود $323 میلیارد مزایای بیکاری بین آغاز ماه مارس و جولای 18, با توجه به روزانه آن اظهارات. در حالی که یک تاریخی رقم پرداخت می افتد کوتاه از کل لایحه که باید رسیده حدود 428 میلیارد با توجه به بلومبرگ محاسبات بر اساس بارگیری در این هفته بیکاری براده و اندازه به طور متوسط از کسانی که ادعا می کند.

وزارت کار ایالات متحده قبلا گفت که با استفاده از آن به صورت هفتگی گزارش ادعا می کند که delineates کسانی که تشکیل پرونده برای ادامه مزایای هر هفته بود “نه موثر داده های نقطه به پرداخت ادعا می کند.” اما با بسیاری از کشورها در تلاش برای مقابله با اضافه بار ادعا می کند — در حال حاضر افزایش دوباره — ملی اطلاعات هنوز اندک را برآورد می دهد یک تصویر از کل لایحه رو به ملت است.

تغییر فرمول

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بود و انتظار می رود به نسخه $1 تریلیون همه گیر-تسکین پیشنهاد پنج شنبه, لگد زدن مذاکرات با دموکرات ها در مقررات از جمله پول برای کسانی که شغل خود را از دست و حمایت از کارفرمایان بازگشایی کسب و کار خود را.

دموکرات ها می خواهند برای ادامه, تخت, 600 دلار در هفته مکمل پرداخت در حالی که جمهوری خواهان استدلال برای یک سیستم که کلاه مزایای در 70 درصد از حقوق از دست رفته برای محدود کردن تعدادی از کارگران که در حال ساخت بیشتر از بیکاری از کار.

این هفته بیکار آمریکایی ها دریافت مزایای در حال برنامه ریزی برای دیدن آخرین اضافی پرداخت مگر اینکه کنگره عمل می کند. اضافه شده در دست انداز به دولت مبتنی بر کمک به تقریبا سه گانه دریافت کنندگان مزایای متوسط و اعتبار توسط برخی از اقتصاددانان به عنوان یک عامل در نگه داشتن اقتصاد حداقل تا حدودی شناور در میان همه گیر.

دولت تاخیر

بیکاری در دولت دفاتر, به طور معمول راه اندازی مسئولیت رسیدگی به تعداد مدعیان بیکاری در هزاران نفر هنوز در حال کار از طریق انباشت پرونده ها از براده — برخی از شماره ها در میلیون است. آنها در حال حاضر نیز نیروبخش برای بیشتر مسائل با توجه به آنچه کنگره تصمیم می گیرد.

نمایندگان ادارات دولتی در هاوایی و آرکانزاس گفت: آنها انتظار دارند حداقل اختلال در روند خود را اگر قانونگذاران گسترش 600 دلار یا پایین تر از این رقم در هفته برای $200 یا 400 دلار ، اما تغییر به یک فرمول بر اساس قبل از دستمزد خواهد بود مشکل تر است.

“اگر این تغییر برای محاسبه یک مقدار از دوره پایه دستمزد و یا برخی از روش های دیگر و سپس تلاش را هفته” گفت: Zoë کالکینز سخنگوی آرکانزاس بخش از نیروی کار خدمات.

پروندههای انباشته شده در حال حاضر محور نا امید مدعیان به رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگهای مانند #SaveThe600 و #ExtendUI و ایجاد Facebook گروه با هزاران نفر از اعضای.

COVID بیمار

به عنوان سیاستمداران در واشنگتن مورد بحث چه در هفته گذشته کریگ Barnette ردیابی شد که بحث از تخت خود را در کلینیک مایو در جکسونویل فلوریدا که در آن او بود که به پایان درمان برای COVID-19 و تعجب که چگونه او که قرار بود برای پوشش صورتحساب بیمارستان.

Barnette یک درامر حرفه ای با غرب ریشه گروه J. J. خاکستری و Mofro دریافت یک $1,200 بررسی پوشش دو هفته از مزایای فدرال مارس 19 و چند پرداخت از $115 در هفته دولت به نفع او بدهکار است. اما پرداخت متوقف شد و به زودی پس از آن و او هرگز دریافت هر چه او بدهکار برای ماه های مارس و آوریل و یا هر چیز دیگری پس از همه از آن او تخمین می زند به مجموع نزدیک به $10,000.

“وجود ندارد قافیه یا دلیل به هر چیزی و آن را در کنار غیر ممکن است برای ارتباط با یک فرد واقعی” برای دریافت کمک به او گفت.

سود اضافه شده است که به عنوان انقضای بازار کار همچنان شکننده است. اگر چه ادعا مداوم برای مزایای بیکاری کاهش یافته است افت کند شده است در هفته های اخیر و حتی معکوس در کشورهای در حال تجربه یک تجدید حیات در ویروس.

اطلاعات دیگر مانند رستوران رزرو کارت اعتباری هزینه های JPMorgan Chase & Co. مشتریان و ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافته و یا متوقف شده است.

بدون افزایش سه هفته به طور متوسط از مزایای سختی پوشش متوسط اجاره هزینه $1,058 در هر ماه. فدرال اخراج مهلت قانونی نیز تمام شده این ماه تنظیم بیکار آمریکایی برای یک پتانسیل دو whammy گذشته به علت پرداخت اجاره بها و به شدت کاهش مزایای بیکاری.

“این کاملا ارائه فقط یک کنیا به میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم” گفت: هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان در موسسه سیاست اقتصادی و اقتصاددان ارشد سابق در وزارت کار ایالات متحده. “اما در همان زمان وجود دارد درست شده اند — و همه ما می دانیم که این فقط یک مقدار زیادی از مسائل با گرفتن مزایای آن برای بسیاری از مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>