Thokbuom ال Gandour نام ورزشکاران بالا از خانمها در شب جوایز

آنها هر دو صعود مدال برنز با جوخه های مربوطه خود را در طول تاریخی فصل برای Mount Royal University تیم های ورزشی.

در حال حاضر Dholi Thokbuom و معارف ال Gandour می تواند لاف زدن در مورد دستاوردهای فردی — اگر چه آنها هر دو فروتن توسط افتخارات — پس از اینکه نام مدرسه ورزشکاران بالا برای 2019-20 فصل است.

این دو استعداد در صدر همه دیگران برای Al Bohonus ورزشکاران-of-the-year جوایز ارائه شده توسط بازیکنان نیمکت تیم پوشاک و Under Armour به عنوان سال پایان سالانه وحشی شب جوایز اعلام شد و از طریق رسانه های اجتماعی جای به طور معمول در صورتی که فرد نمی تواند اتفاق می افتد با توجه به جمع آوری اجتماعی محدودیت در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من فقط خوشحالم که یک قطعه کوچک از موفقیت کلی است که همه ما رسیده برای مدرسه ما بود و با توجه به این جایزه گفت:” Thokbuom که کمک کرد منجر به MRU والیبال زنان خدمه به برنامه بهترین-همیشه رکورد (21-3) و غرب کانادا برنز. “این یک معامله بزرگ را به یاد بگیرند که من نامزد دریافت جایزه بود, اجازه دهید به تنهایی به واقع برنده این جایزه است.”

ستاره middle blocker از کلگری به رهبری غرب کانادا در برخورد درصد با 0.386 و پنجم شد در بلوک در هر مجموعه ای با 1.14. او به نام به غرب کانادا اولین تیم همه ستاره و U ورزشی دوم همه ستاره تیم ملی.

“من در برابر برخی دیگر زن شگفت انگیز دانشجو-ورزشکاران که هر دو تا به حال به همان اندازه قابل توجه فصول و به طوری که من فقط می خواهم بگویم تبریک به آنها را بر روی دستاوردهای خود را در فصل گذشته و در گرفتن نامزد و همچنین” ادامه داد: دوم-سال Thokbuom. “من واقعا فروتن و سپاسگزار به رسمیت شناخته شود به این دلیل من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از زن مستحق دانشجو-ورزشکاران که رفته بالا و فراتر از آن در MRU تاریخی بنر فصل است.”

ال Gandour بود و مستحق ترین مرد بالغ, خانمها بالغ افتخار پس از کمک به رهبری فوتبال جانبی به رکورد فصل بود که دربسته در محیط با غرب کانادا مدال برنز.

“برنده این جایزه بزرگ موفقیت شخصی” ال Gandour گفت. “من آموخته است که شما می توانید دستیابی به اهداف خود را از طریق کار سخت و تعهد و شور و شوق. در حال اولین دریافت کننده این جایزه در MRU مردان فوتبال برنامه به معنای زیادی به من. کار و فداکاری که من آن را قرار داده در طول سالهای اول و دوم در MRU مردان فوتبال برنامه نشان داده رشد عظیم در زندگی حرفه ای من به عنوان یک بازیکن فوتبال است.”

دوم-سال کسب و کار دانشجویی از کلگری بود پنجم در غرب کانادا در اهداف با هفت و چهارم در امتیاز 11. ال Gandour بود به نام به غرب کانادا اولین تیم همه ستاره و U ورزشی دوم تیم همه ستاره. و آن همه اوج خود رسید در حال انتخاب شده در دور دوم و نهم به طور کلی — از خانه خود در شهر, تیم, سواره نظام FC در سال 2020 کانادا لیگ برتر-U ورزشی پیش نویس است.

“لطف بزرگی به من و مربیان و هم تیمی های MRU برنامه دو و میدانی و خانواده برای حمایت از من در دستیابی به این اهداف” ال Gandour ادامه داد. “یک تشکر ویژه از مربی Ryan Gyaki و هم تیمی های من برای تنظیم نوار بالا هل من بالاتر از محدودیت های من و نشان من است که من می تواند رسیدن به رویاهای بزرگ. با وجود همه چیز را که رخ داده است در سال 2020 شنیدن اخبار از انتخاب شدن برای مردان ورزشکار-of-the-جایزه سال است من را تشویق به کار سخت تر و انجام بعدی من اهداف شغلی است.”

گربه وحشی پشمالو, شب نیز اعطا rookie-of-the-year افتخارات به مردان ستاره فوتبال Dane Domic و هاکی زنان goaltender Kaityln راس. Domic تا به حال فوق العاده سال, دریافت کانادا غرب همه rookie و دوم تیم همه ستاره نود و همچنین غرب کانادا و U ورزشی rookie-of-the-year awards. راس نیز تا به حال ایستاده-از اول سال که به نام به غرب کانادا همه rookie تیم برای جمع آوری هفت shutouts در طول فصل و پلی آف و کمک به او را به تيم اول تا کنون غرب کانادا مدال نقره و یک قهرمانی ملی ،

جامعه رهبری جایزه به رسمیت می شناسد کسانی که رفته اند بالا و فراتر از آن برای خود داوطلب خدمت در کلگری. برندگان کسانی بودند Godi جی بی از مردان والیبال خود را برای تلاش های داوطلبانه با خانواده کاتولیک خدمات خدمه برنامه و هاکی زنان ستاره آنا Purschke بود که به رسمیت شناخته شده برای صرف وقت با قهرمانان هاکی و المپیک ویژه کلگری.

مامان هاکی بازیکنان کانر رنکین و Daria اونیل مفتخر شد با برایان فلمینگ جوایز ارائه شده توسط Calgary, تقویت کننده, باشگاه, برای دانشجو-ورزشکاران که اکسل در دانشگاهیان دو و میدانی رهبری و جامعه است. یک سال پنجم روانشناسی دانش آموز, o’neill برجسته جامعه خدمات برجسته شد با کمک به قهرمانان هاکی و دستیابی چشمگیر 3.92 معدل تجمعی. رنکین که بالا تمام وقت رهبر تیم برای خانمها بالغ, پایان پنج سال در کسب و کار برنامه رشته حسابداری با 3.52 معدل.

— Postmedia Network

گربه وحشی پشمالو, شب جوایز

Al Bohonus ورزشکار سال ارائه شده توسط بازیکنان نیمکت تیم پوشاک و Under Armour

Dholi Thokbuom (والیبال زنان)

Moe ال Gandour (مردان فوتبال)

برایان فلمینگ جایزه ارائه شده توسط Calgary Booster باشگاه

Daria اونیل (هاکی زنان)

کانر رنکین (هاکی مردان)

Rookie از سال

Kaitlyn راس (هاکی زنان)

Dane Domic (مردان فوتبال)

تیم MVPs

ابی ژیلت (بسکتبال زنان)

کوین تیلور (بسکتبال مردان)

آنا Purschke (هاکی زنان)

Ryley لیندگرن (هاکی مردان)

آتنا Fourlas (فوتبال زنان)

Dane Domic (مردان فوتبال)

Chantel پارک (والیبال زنان)

ترنت Mounter (والیبال مردان)

دانشجو, ورزشی, درمان با جوایز

زمینه جایزه: یاسمین Mucher (بسکتبال مردان)

کلینیک جایزه: Jenna Rauch (هاکی زنان)

فرهنگ کار کارمند جوایز

آلیسون مک نیل-Taboika (خدمات وابسته)

الکس بعد (اطلاعات ورزشی دستیار)

برجسته فارغ التحصیل کارمند جوایز

میشل سفید (خدمات مشتری دانشیار, تغییر, رهبری, کمک های اولیه, دانش آموز هماهنگ کننده برنامه و آبزیان رهبری برنامه دانشجویی)

هیدن جانستون (مرکز همراه, خدمات به مشتریان, دانشیار, تغییر, رهبری, استفاده از تسهیلات دستیار)

کارکنان تمام وقت نقاط عطف

5 سال: مورگان استانتون (آبزیان سرپرست), رایان Gyaki (مردان فوتبال سر مربی) و کری خنجر (تحلیلگر کسب و کار)

10 سال: تینو Fusco (فوتبال زنان سر مربی)

15 سال: Karla Karch (خانمها بالغ, پورنو ورزش و تفریح مدیر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im