سوم شخص می میرد COVID-19 در سانتا باربارا شهرستان بردسير زندان همچنان به چرک

سوم سانتا Barbaran به مرگ از COVID-19 گذشت در آسایشگاه مراقبت های امروز است. آنها در دهه هفتاد خود را با شرایط بهداشتی اساسی و زندگی در جنوب شهرستان.

“متاسفانه من گزارش اضافی مرگ مرتبط با COVID-19 ما در جامعه امروز گفت:” شهرستان سلامت عمومی افسر دکتر هنینگ Ansorg در بهداشت عمومی کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “… ما به اشتراک صمیمانه تسلیت خود را به خانواده و عزیزان.”

در علاوه بر این به مرگ Ansorg گزارش 20 جدید مورد تأیید آوردن این شهرستان را در مجموع به 354. آنها در محدوده سنی نوجوانان به دهه شصت. یک نفر زندگی می کند در یک unincorporated منطقه جنوب شهرستان, دو, زندگی در سانتا باربارا یک زندگی در ارکوت چهار زندگی می کنند در سانتا ماریا و 12 زنده در لامپوک.

نیمی از 12 مورد در لامپوک در حال زندانیان در لامپوک زندان فدرال که در آن زندانيان خانواده ها همواره ادعا می کنند که وقوع آن فوران نکرده اند و جدی گرفته توسط اداره زندان. خانواده ها را متهم کرد که نگهبانان زندان نمی پوشیدن ماسک یا دستکش, زندانیان مجبور به زندگی در تنگ و محله های نزدیک به طوری که آنها نمی تواند عمل اجتماعی فاصله و صابون کمیاب است.

از همه 354 موارد county-عرض 99 از آنها کارکنان و زندانیان از زندان است. از امروز 159 مردم دوره نقاهت در خانه 39 نقاهت در بیمارستان, 14 نفر از آنها در بخش مراقبت های واحد 137 باید به طور کامل بهبود 16 در حال بررسی یک به روز رسانی و سه نفر به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


علاوه بر این گرگ هارت 2nd District شهرستان سرپرست نازل نامطلوب وضعیت مالی این شهرستان با آن مواجه است آن را به عنوان مواضع خود را برای اجرای فرماندار Newsom این چارچوب است. او گفت: این شهرستان دارای وارده حدود 7 تا 10 میلیون دلار در هزینه ها از پاسخ به بحران و از دست داده است در حدود 30 میلیون دلار درآمد حاصل از مالیات های محلی و بودجه دولت است. در همه, او پیش بینی از دست دادن کل از حدود 37 تا 40 میلیون دلار.

“با موفقیت به اجرای فرماندار چارچوب جدید برای بازگشایی کالیفرنیا محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز بیشتر کمک های مالی از دولت های ایالتی و فدرال را در مسئولیت های جدید است که خواهد شد مورد نیاز برای این انتقال کار” هارت گفت.

“از دست دادن درآمد دولت به شهرستان ما اثرات گسترده همانطور که بسیاری از این دلار اختصاص داده شده در درجه اول به بحرانی خدمات اجتماعی و خط مقدم امنیت عمومی” او ادامه داد. “به عنوان شهرستان سانتا باربارا می افتد تحت 500,000 فرد آستانه که مشخص شد در فدرال مراقبت در عمل برای کمک های مالی مستقیم از COVID-19 هزینه های ما نمی دانیم که اگر هر بودجه جدید ارائه خواهد شد به آدرس بالقوه 7 $به $10 میلیون در پاسخ هزینه های این شهرستان در حال حاضر متحمل شده است.”

او گفت: به عنوان یک کوتاه مدت کاهش, اندازه, این شهرستان است که با استفاده از آن صندوق به طور کلی ذخایر. او خراب شد از دست دادن درآمد به طور خاص به شرح زیر است: $3.7 میلیون از فروش و گذرا اشغال مالیات 4.8 میلیون دلار از محلی امنیت عمومی مالیات بر فروش, $7.9 میلیون از دولت امنیت عمومی تجدید وجوه و 13.3 ميليون دلار از بهداشت و خدمات اجتماعی تجدید بودجه.

هارت تاکید کرد که در حالی که این شهرستان در حال برنامه ریزی نحوه استقرار خود را برای دیدار با Newsom شش نشانگر است که پناهگاه در محل سفارش برای اصلاح شود و اجازه می دهد تا کسب و کار و مدارس برای باز کردن دوباره اگر ملاقات اجتماعی فاصله باید ادامه یابد. او رفت و از طریق اصول اولیه دوباره — شستن دست ها, اقامت شش فوت از هم جدا پوشیدن ماسک در خارج از خانه و تنها خروج از خانه برای دلیل ضروری.

“اگر اثرات منفی بر روی این حساس اقتصادی درآمد باقی بماند” هارت گفت: “کاهش حیاتی در سلامت انسان و ایمنی net برنامه های عمومی و خدمات ایمنی تبدیل خواهد شد اجتناب ناپذیر است.”


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>