فکر کردن در مورد یک استخر ؟ خرید آن در حال حاضر.

در یک سال به ارمغان آورده است که ما اجرا می شود در خانواده محصولات تمیز کردن پازل نینتندو سوئیچ و مخمر استخر می تواند بود.

با مردم بودن خواست به ماندن در خانه برای بسیاری از تابستان — معنی بالقوه روزهای گرم تابستان با محدود و یا بدون دسترسی به اقیانوس سواحل شهر شنا سوراخ یا محله استخر — بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان می خواهم به خرید حیاط خلوت خود را ،

مصرف کننده گوگل ترافیک جستجو را نشان می دهد استخرهای در حال حاضر سومین جستجو برای کالا تا 200% از ماه گذشته. بارانی لوازم جانبی رتبه و حتی بالاتر در شماره دو و بادی اسلاید آب شد شماره شش.

انواع استخر در تقاضا از بادی است که می توان در اکثر فروشگاههای جعبه بزرگ به بالای سطح زمین مدل بر اساس داده های جستجو. متخصصان صنعت وجود دارد که می گویند یک جستجو در منافع در پایان در زمین استخر به عنوان به خوبی.

“این خیلی زود فروش هستند” گفت: Dominick Mondi, مدیر اجرایی, شمال آبگرم و استخر انجمن. “اما قول هر استخر سازنده من در تماس با به هر دلیلی مشغول است.”

رفتن به خارج: نیاز به یک تغییر از مناظر? قاچاقچیان درجه یک در حال حاضر برای سفر

VT پارک دولت: کمپینگ از حد در Vermont state parks از طریق ژوئن 25

این مورد برای گرفتن یک استخر در تابستان امسال یکی از آسان برای Sabeena Hickman ارشد اجرایی برای استخر و وان آب داغ داد را.

“مردم می خواهند یک محیط کنترل شده برای لذت بردن از تابستان امسال و به نفس حیاط خلوت واحه برای خانواده و دوستان خود را,” او گفت:.

به علاوه او افزود: آنها خوب برای هم خانواده هستند یک منبع از فعالیت فیزیکی و روانی مزایای بهداشت و درمان. مراکز کنترل بیماری ها نیز ابلاغ شده و در اوایل این بیماری همه گیر است که COVID-19 نمی توان در درستی نگهداری استخر یا وان آب داغ.

در کیپ کاد کریس Dittrich صاحب خط ساحلی استخرهای در حال حاضر دیده می شود این افزایش در تقاضا است. صاحبان استخر را خواستار شده است درخواست خود را به استخر باز خیلی زودتر از حالت عادی و تقاضا است تا “فوق العاده” برای ساخت و ساز جدید. با دولت محدودیت های, کاهش, Dittrich در حال حاضر ramping نیروی کار خود را به دیدار با تقاضا.

“صبر” او گفت:. “نوع به مردم در حیاط خلوت خود را (کار در استخر خود را) چرا که آنها در حال انجام بهترین آنها می توانید به طوری که شما می توانید یک تابستان بزرگ.”

خرید: چگونه خریداران پاسخ به بازگشایی ورمونت فروشگاه پس از 2 ماه coronavirus خاموش

و اگر شما می خواهید حرفه ای, استخر, هر دو Dittrich و Mondi گفت: شما نیاز به شروع به در حال حاضر آن را به عنوان یک 6 – 10-هفته ساخت جدول زمانی تحت بهترین شرایط ،

“اگر شما می خواهید به شنا در این تابستان تماس به عنوان شما در حال خواندن این” Mondi گفت.

آنچه که در مورد استخر ایمنی و coronavirus

اگر شما تعجب کنید که چگونه COVID-19 ممکن است تاثیر زندگی در جامعه, استخر, مراکز بیماری و کنترل به تازگی قرار دادن دستورالعمل ها.

Coronavirus نمی تواند در آب استخر به عنوان مواد شیمیایی مورد استفاده برای تمیز کردن هر دو کلر آب شور و آب استخرها باعث ایجاد یک محیط نامهربان. این ویروس هنوز هم می تواند زندگی می کنند در سطوح اطراف جامعه ، برای ایمن ماندن CDC توصیه است:

  • بازدید کنندگان شستن دست های خود را به طور منظم.
  • بازدید کنندگان می پوشند facemasks در حالی که در خارج از آب ولی در آن است. یک ماسک مرطوب ممکن است سخت به از طریق تنفس.
  • مردم نمی رفتن به استخر اگر آنها احساس بیمار برای محافظت از افراد دیگر است.
  • راه اندازی صندلی عرشه در اطراف استخر شش فوت از هم جدا برای تشویق اجتماعی فاصله.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>