فکر کردن در مورد یک COVID عروسی ؟ این متخصصان برخی از چیزهایی که شما باید بدانید

یک جمع کوچک 20 نفر با اعضای خانواده نشسته در گروه 6 فوت از هم جدا تماشا به عنوان الیزابت و کودی Parah راه می رفت پایین راهرو خود را موقت حیاط خلوت عروسی.

در پایان آوریل آنها تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن خود بزرگ عروسی برای سالگرد خود را در سال آینده و باید کوچک و صمیمی در جمع در ژوئن 6, تاریخ آنها برداشت بیش از یک سال و نیم پیش از آن.

“که روز ما برنامه ریزی شده بود و ما سخت کار می کرد تا برای بیش از یک سال و نیم به همه چیز و به همه فروشندگان ما و همه چیز,” او گفت:.

آنها به سرعت refinished گذرگاه طاقدار آمد که با خانه خود را هنگامی که آنها به خرید آن پیچیده شده و برخی از صندلی در کرباس طناب و آویزان کردن برخی از فروشگاه خرید سبد گل.

در زمانی که گردهمایی های اجتماعی محدود و مطابق با COVID-19 دستورالعمل زوج و عروسی حرفه ای به دنبال پاسخ در مورد نحوه اقدام برای بیش از 5000 مراسم که در محل ورمونت در هر سال.

تا کنون آژانس تجارت و توسعه جامعه (ACCD) دستورالعمل مشابه صادر شده برای گردهمایی های اجتماعی به طور کلی: بیش از 25 مهمانان و اعضای خانواده باید نشستن شش فوت از هم جدا.

عروسی, فروشندگان

لورن فرانکلین صاحب محل برگزاری مراسم عروسی در آدیسون به نام امر دریاچه می گوید بزرگترین چالش شده است تا بدانند چگونه برای انطباق با دستورالعمل گذاشته ACCD و ورمونت اداره ايمنی و بهداشت شغلی (VOSHA) به عروسی.

اجاره رویداد: ‘هیچ کس فکر می کند در مورد چادر مرد’: Coronavirus لغو ضربه ورمونت اجاره رویداد

“یکی از بزرگترین چیزهایی است که قادر به دریافت هر گونه واقعی دستورالعمل,” او گفت:.

“همه ما می دانیم در حال حاضر چه VOSHA انتظار از کارکنان و کسب و کار, اما تلاش برای کشف کردن که چگونه است که با این نسخهها کار در یک عروسی بسیار منحصر به فرد است چرا که آن را تمام اجتماعی است. که چه عروسی است.”

اکثر زوج هایی که رزرو خود را محل تصمیم گرفتند برای به تعویق انداختن. اما با چیزهایی که به طور مداوم در حال تغییر سوال می شود: به تعویق انداختن تا کی ؟

“دولت نمی تواند به ما بگویید چرا که آنها فقط نمی دانم” فرانکلین گفت. زوج در حال تبدیل شدن به حرفه ای در صنعت برای پاسخ “و همه ما می توانیم بگویم آنها است ‘در اینجا چیزی است که ما می دانیم در حال حاضر.”

این صنعت به عنوان یک کل

برجسته ذینفعان در ورمونت عروسی صنعت در حال حاضر با کمیته های به آمده تا با یک طرح برای این صنعت در آینده است.

به عنوان ورمونت بخش کسب و کار آمد توفنده به توقف در مارس و بخش جدید-دستورالعمل خاص صادر شد هفته به هفته “این بسیار روشن است که صنعت عروسی که قرار بود به آخرین نوبت از توپی,” Linsey Leichthammer رئیس ورمونت انجمن از عروسی حرفه ای و برنامه ریز عروسی خودش گفت: ارجاع رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات قیاس برای بازگشایی دولت است.

Coronavirus نمی تواند لغو عشق: چگونه Vermonters در حال تنظیم برنامه های عروسی با توجه به COVID-19

با توجه به Leichthammer, 46 درصد از حدود 5,600 مراسم هر سال برگزار می شود در ورمونت در حال مقصد عروسی برای خارج از دولت مهمانان کمک $450 میلیون دلار به اقتصاد دولتی به ویژه در منزل و رستوران بخش.

“هیچ چیز آن را به یک چوب در لرزش,” Leichthammer گفت. “آن پیشی افرا صنعت آن را به گردن و گردن با صنایع لبنی و آن را فقط بر روی پاشنه از اسکی میباشد.”

در این سال Leichthammer گفت: وضعیت وخیم به نظر می رسد. عروسی فروشندگان انتظار می رود برای حفظ حدود 10-15 ٪ از پیش بینی درآمد برای سال 2020 است.

سپرده

مشکل دیگر برای بسیاری از فروشندگان: سپرده که امن یک زوج آینده رزرو. به صورت فصلی کسب و کار, حوادث, رزرو و برنامه ریزی شده در هر نقطه از 9 تا 18 ماه در پیشبرد و فروشندگان تنها می تواند اجرای یک یا دو رویداد هر آخر هفته.

“ما را غیر قابل استرداد سپرده تا آنجا که ما استفاده از آن برای سرمایه در گردش به سرمایه گذاری به کسب و کار. اغلب اوقات هنگامی که شما یک کارآفرین مثل خودم و یا یک گل یا یک DJ کسانی که سپرده در حال قرار دادن غذا بر روی میز خود, آنها در حال نگه داشتن چراغ های خود را,” او گفت:.

شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

در حال حاضر که بسیاری از زوج ها در حال لغو قرارداد خود و درخواست برای پول خود را به عقب بسیاری از فروشندگان نمی باید این پول را به بازگشت.

“که باعث شد کمی از موضوع اما این است که تنها برای درصد بسیار کمی,” او گفت:. “اکثر مشتریان فوق العاده بوده است و تا به حال تجارب مثبت در حال حرکت رو به جلو اما در حال حاضر ما در نقطه که در آن ما فقط تلاش برای بدست آوردن صنعت به آخرین تا زمانی که ممکن است از سال آینده.”

یک صندلی در پشت میز

در اواخر آوریل Leichthammer با ارسال نامه ای به فرماندار فیل اسکات درخواست برای یک صندلی در پشت میز در کمیته مناسب جلسات مربوط به بازگشایی دولت با یک ارتباط خاص به اجتماعی بزرگ کرده است.

از آن پس Leichthammer شده است در جلسه با, راه اندازی مجدد, ورمونت, گروه ضربت که تحت ACCD و برنامه ریزی در راه است. بازگشایی برنامه ریزی برای مراسم عروسی و حوادث رفته بر دو دور از تجدید نظر است و در حال حاضر نشسته با ACCD در انتظار تصویب است.

تا زمانی که اطلاعات بیشتر می آید عروسی صنعت شعار باقی مانده است “به تعویق انداختن نیست لغو شده است.”

“عروسی صنعت شده است و آمار واقعا سخت و در حالی که هر کس دیگری می توانید و بازگشت به کار ما نمی واقعا که لوکس تا فصل آینده را” Leichthammer گفت. “این فقط زمان دشوار شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im