این میوه های گرمسیری درختان و گیاهان در حال رشد در جنوب کالیفرنیا مهد کودک

این شگفت انگیز است که شما می توانید با یک سوم از یک هکتار از زمین.

نگاهی به الکس Silber, به عنوان مثال. در یک قطعه زمین به این اندازه او در حال رشد 52 میوه های عجیب و غریب درختان و درختچه ها و درختان مو, 9, عجیب و غریب گیاهان و ادویه جات ترشی جات و 4 pitaya کاکتوس یا اژدها میوه گونه های قرمز و صورتی و زرد و سفید با زرد یکی از کمیاب ترین و شیرین ترین از بسیاری. او در حال رشد است و این عمدتا گونه های گرمسیری نه تنها برای خود و لذت بردن اما به فروش عمومی به عنوان به خوبی.

شما می توانید او را در این زمینه از درخت پاپایا مهد کودک به عنوان طولانی به عنوان شما را در تماس پیشرفته (818-363-3680) و ترتیب زمان به قبل از ملاقات شما آمده است. مهد کودک است پناه میبرند در یک محله بی تکلف در گرانادا هیلز و شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد گیاهان در دسترس وجود دارد در papayatreenursery.com.

Silber را درختان انبه – و او به فروش می رساند هشت گونه از آنها — به خصوص قوی و او نسبت به کاشت روش. Silber می گوید که باغبان ممکن است شکست بخورند با انبه چرا که “آنها به اشتباه در یک روز.” با این که او بدان معنی است که باغبان می کند چنین بی عدالتی به درخت در آن کاشته شده است که آن را ممکن است هرگز در رسیدن به پتانسیل کامل خود را و یا ممکن است قادر به رشد و یا حتی مرگ طولانی نیست پس از کاشت.

  • A n آمریکایی ادم ساده و احمق چوب سر خود را از قفس در تالاب و حیات وحش مرکز مراقبت در هانتینگتون بیچ, CA, در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. پرنده داشت در پلکنتیا و قادر به پرواز است. این مرکز دارای sen یک 1/3 افزایش در حیوانات پس از coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • حیات وحش تکنسین سینتیا پترسون چپ و شانون اررودا بررسی یک مجروح آمریکایی ادم ساده و احمق در تالاب و حیات وحش مرکز مراقبت در هانتینگتون بیچ, CA, در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. پرنده داشت در پلکنتیا و قادر به پرواز است. این مرکز دارای sen یک 1/3 افزایش در حیوانات پس از coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • داوطلب آنت هالبروک تغذیه دو هفته کبوتر عزاداری در تالاب و حیات وحش مرکز مراقبت در هانتینگتون بیچ, CA, در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. پرنده داشت و کاهش یافته است در این مرکز است. این مرکز دارای sen یک 1/3 افزایش در حیوانات پس از coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • داوطلب آنت هالبروک تغذیه دو هفته کبوتر عزاداری در تالاب و حیات وحش مرکز مراقبت در هانتینگتون بیچ, CA, در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. پرنده داشت و کاهش یافته است در این مرکز است. این مرکز دارای sen یک 1/3 افزایش در حیوانات پس از coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • یک فرد بالغ راکون در تالاب و حیات وحش مرکز مراقبت در هانتینگتون بیچ, CA, در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. پرنده داشت و کاهش یافته است در این مرکز است. این مرکز دارای sen یک 1/3 افزایش در حیوانات پس از coronavirus (COVID-19) شیوع. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Silber را کاشت انبه روش شامل بالا بردن بالای توپ ریشه ده اینچ بالا grade. بلند تپه که ایجاد شده است را نگه می دارد ریشه های سرد و از همه مهمتر فراهم می کند این نوع زهکشی سریع نگه می دارد که بیماری زا قارچ خاک در خلیج. او توصیه می کند همان mounding پروتکل در زمان كاشت که در آن آووکادو و پاپایا درختان نگران هستند.

همانطور که برای آبیاری Silber irrigates درختان خود را با نطافيم mini-آبپاش متصل به سیاه و سفید لوله پلی اتیلن. او ترجیح می mini-آبپاش قطره قطره چکان به دلیل mini-آبپاش ارائه پوشش کامل خاک در زیر درخت. در نهایت Silber گرداگرد تنه خود انبه درخت با درخت بسته بندی سفید رنگ لاتکس نیز ممکن است مورد استفاده برای این منظور — به منظور جلوگیری از آفتاب سوختگی.

وجود دارد بیشتر به خشکی تحمل گیاه نسبت به جست و خیز خار که شکوفه شش ماه از سال است. و به عنوان من تو را دیدم در پاپایا درخت مهد کودک, چربی آن جوانه گل – کیپر که ما غذا خوردن — در ابتدا برای چیدن در این لحظه. مانند کنگر فرنگی جوانه گل از یک جست و خیز خار باز می شود تا به شدت زینتی شکوفه سفید گلبرگ با متکبر بنفش پرچم نوک طلا — اما اگر شما می خواهید به برداشت کیپر شما باید چشم پوشی از گل را که آنها در غیر این صورت تبدیل شده است. در شیوه ای از زیتون کیپر باید brined و یا درمان قبل از مصرف. در حالی که زیتون ممکن است تا شش ماه به, درمان, درمان کیپر – خیس ½ فنجان کیپر در ½ فنجان سرکه سیب ½ فنجان آب و اضافه کردن 1 قاشق غذا خوری نمک – تنها سه روز تا یک هفته.

و در عین حال اگر شما اصرار در توصیف شکوه گل خود را جست و خیز خار و یا فراموش برداشت می شود کیپر قبل از آنها شکوفه, شما می توانید با خوردن میوه ها و یا جست و خیز انواع توت ها که به صورت زمانی که گل محو شدن. این انواع توت ها که در مورد اندازه زیتون اما هیچ چاله ممکن است مورد استفاده قرار گیرد, پس از آوردن در سالاد و ساندویچ و غذاهای پاستا. می توان آنها را برای چندین سال بدون به خطر انداختن خود را به طعم و مزه.

ضمنا من می توانم شهادت از تجربه شخصی که جست و خیز خار (عصاره هيدرو الکلی گياه) نه تنها تحمل سخت شرایط رشد. این رشد در آنها. من جست و خیز بوته رشد از خرابه های Masada قلعه در قله کوه و در بیابان Judean جنوبی دریای مرده که در آن درجه حرارت در تابستان به طور منظم در رسیدن به 120 درجه است. و من آنها را دیده و در حال رشد از شکاف در دیوار غربی بخشی از دیوار حائل ساخته شده توسط هیرودیس در اطراف پایه کوه معبد در اورشلیم. کیپر تقاضا چیزی بیش از زهکشی کامل برای ریشه های خود را, بنابراین نمی سازش سلامت خود را با کاشت آنها در خاک سنگین.

Silber رشد می کند انتخاب های ویژه از پیوند عناب یا چینی تاریخ (روشهای مختلفی jujuba) در بر داشت در هیچ جای دیگری در جهان است. بر خلاف محبوب Li انواع که خمیر خشک است که شکل تازه خورده Silber را Jin انواع مرطوب در داخل چه خورده تازه از درخت خشک شده و یا برای استفاده های بعدی. عمودی رشد عادت Jin قابل توجه است; هیچ درخت به استثنای یک جزیره قناری کاج رشد می کند در چنین انعطاف به شیوه عمودی با تاج پوشش آن به صحبت می کنند. بسیار متحمل به خشکی ردیف از این درختان در دو طرف طولانی جلوی خانه را فراموش نشدنی collonades.

Cherimoya یکی از مرموز ترین درختان به دلیل گرده افشانی مورد نیاز است. این cherimoya (Annona cherimola) تولید جداگانه گلهای نر و ماده بر روی همان درخت است. (اکثر درختان میوه را پیچیده گل که شامل هر دو جنس نر و ماده قطعات گل.) شما فقط نیاز به یک تک درخت به میوه و برخی از باغبان خواهد لذت بردن از عملکرد بدون درگیر شدن در فرآیند گرده افشانی. دیگران را تنها دیدن میوه اگر آنها کمک به گرده افشانی. اگر شما یک درخت که میوه نیست و یا شما مایل به افزایش تولید و هنگامی که درخت گل باز در اواخر بعد از ظهر شما نیاز به قرار دادن یک نرم قلممو به یک گل نر استخراج گرده و سپس قرار دادن آن را به یک زن گل است. وجود دارد بسیار عالی تصویری در papayatreenursery.com که نشان می دهد این روش در جزئیات.

حتی اگر شما نمی گرده افشانی درخت خود را فقط در اردوگاه تحت یک گل cherimoya درخت در هوای گرگ و میش برای یک تجربه منحصر به فرد. به عنوان گل باز آنها را از یک عطر شیرین مشخصه میوه خود را. Cherimoyas یک custardy طعم و بافت که شما آرزو شما تا به حال چند حلق آویز از یک درخت در حیاط خلوت خود را.

صحبت از یک custardy میوه, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن کاشت black sapote درخت (Diospyros digyna). آن را به نام شکلات پودینگ میوه به دلیل خمیر را قوام و رنگ و شیرینی و قابل توجه بودن مواد مغذی متراکم. طعم آن در اوج خود درست قبل از آن به طور کامل می رسد و متعلق به همان جنس به عنوان خرمالو (Diospyros kaki) آن گونه که خورده نرم باید تا حدودی شبیه بافت.

وجود دارد دو نوع خرمالو: قابض و یا سانسور و غیر قابض یا غیر puckering. دسته اول شامل تلخ و تانن است که میوه غیر قابل خوردن تا آن صاف است. Silber رشد می کند سایجو یکی از گونه های در این رده است. آن است که به عنوان شیرین ترین از همه خرمالو توسط لذیذ مصرف کنندگان از میوه. دو غیر گس رقم فویو و Izu که بافت شبیه یک سیب وقتی که خورده نیز در دسترس هستند در مهد کودک.

سفید sapote (Casimiroa edulis) با هیچ گیاهی در ارتباط, black sapote است و در عین حال یکی دیگر از درخت رشد کرده است Silber فقط آن خمیر نور رنگی به جای تاریک. در زبان باستانی آزتک sapote (suh-POH-tee) یک اصطلاح عمومی است که با اشاره به هر گونه نرم, خوراکی, میوه و بنابراین ما به sapodilla (Manilkara zapota) و در عین حال یکی دیگر از Silber ارائه شده است. پوست درخت آن است که آغشته به آدامس, لاتکس, شناخته شده به عنوان chicle و در حال حاضر شما می دانید که چگونه Chiclets آدامس نام خود را. تا دهه 1960 بسیاری از آدامس جویدن تا به حال برخی از chicle در آن — تا مصنوعی chicle جایگزین شبیه به لاستیک ایجاد شده در یک شیمیدان آزمایشگاه. شما هنوز هم می توانید پیدا کردن چند مبهم مارک آدامس است که ساخته شده از chicle.

نکته هفته: هنگامی که شما فکر می کنم توت شما احتمالا تصور میوه های قرمز است که می رسد به سیاه و شبیه بفرستد. ممکنه الکس Silber رشد می کند دو توت ارقام بومی به پاکستان که در نگاه اول شبیه کرم یا catkins بیشتر از آنها میوه. پاکستان قرمز مایل به قرمز-بنفش میوه با طعم تمشک. دیگر توت سفید پادشاه است. میوه آن رشد می کند تا چهار اینچ در طول یک عسل-مانند شیرینی و ممکن است خورده شود یا تازه یا خشک شده. شاه سفید نیمه کوتوله درخت است که بیش از بیست متر در ارتفاع. هر دو توت رقم در حال مقاوم در برابر بیماری و رشد در بسیاری از انواع خاک.

لطفا با ارسال نظرات و عکس ها را به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>