وزن نمرات

سانتا باربارا Unified School District (SBUSD) برگزاری یک جلسه اضطراری در روز شنبه, مارس 23 برای تعیین درجه بندی سیاست ها برای ترم بهار که شد ناگهان متوقف توسط COVID-19 ماندن در خانه ، دانش آموزان در سراسر ایالات متحده و محلی در سانتا باربارا مجبور شده اند به کنترل از راه دور شرایط یادگیری و تلاش برای بسیاری از شرایط. یکی از طرح های پیشنهادی که SBUSD است و با توجه به اجازه می دهد برخی از دانش آموزان که انتخاب کردن در به دریافت نامه نمرات. دریافت نامه نمرات نه تنها disregards این واقعیت است که همه دانش آموزان باید در همان سطح میدان بازی از قوی داشتن اتصال به اینترنت و یک دستگاه رایانه آن را تشدید طبقاتی و نژادی و نابرابری.

اکثر دانش آموزان از رنگ پدر و مادر که در حال کم درآمد کارگران ضروری است که لوکس بودن قادر به کار از راه دور از خانه. این باعث می شود یک بهمن از مسائل از نیاز به سرپرست خود را جوان خواهر و برادر و بستگان سالمند به صورت همزمان در حالی که داشتن ابزار لازم را قادر به کار در خانه و از راه دور. شرایط حتی بیشتر نگران کننده برای خانواده ها در شهرستان که با آن مواجه شده اند اخراج و بیکاری نمی دانستند که در آن وعده غذایی بعدی خود را از آینده است. وقتی که می آید به سلسله مراتب نیازهای این دانش آموزان در کلاس های ثانویه است.

حتی اگر طرفداران ارائه گزینه ای برای انتخاب کردن در به دریافت یک نامه درجه نشان می دهد که این بهترین از هر دو جهان است. این را در نظر بگیرید: دو دانش آموزانی که در نظر گرفتن پیشرفته دبیرستان دوره و هر دو مشابه مدار به سمت دانشگاه. یک دانش آموز وضعیت خانواده است نهفته این بیماری همه گیر است و منابع لازم برای کار از خانه. دیگر دانش آموز می آید از یک خانواده که درآمد شده است کاهش در نیمه, و آنها را به مراقبت از خواهر و برادر خود را در حالی که تلاش می شود دانش آموز با پر از لکه اینترنت و قرض قرص. اولین دانشجو را بهره مند از امید بستن به دریافت نمره. دوم دانش آموز از طریق هیچ گسل از خود را را انتخاب کنید گزینه ای برای دریافت اعتبار به دلیل زندگی فعلی خود را با شرایط اجازه نمی دهد آنها را برای رسیدن به در سطوح بالا. این امر می تواند غیر منصفانه به دومین دانش آموز اجازه می دهد تا همکلاسی های خود را به جمع وزنی درجه امتیاز نسبت به پذیرش کالج چرا که هر دو دانش آموزان و دیگر باید به همان سطح میدان بازی در کلاس درس. در طول این بی سابقه بار اجازه می دهد برخی از دانش آموزان برای دریافت نامه نمرات که بهتر شرایط در حالی که همتای خود در مبارزات از طریق هیچ گسل از خود را خواهد بدتر هر دو طبقه و نژادی و نابرابری.

ما مصرانه از سانتا باربارا Unified School District هیئت مدیره آموزش و پرورش را به یک موضع اتخاذ اعتباری/اعتباری ندارد و تنها سیاست است.

ادر Gaona-Macedo مدیر اجرایی است رهبران آینده آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>