دولت مجاز موزه ها به بازگشایی ژوئن 1. اما چگونه بسیاری از آنها استقبال بازدید کنندگان ؟

موزه ها توقیف به دلیل COVID-19-مربوط به خاموش شدن ناگهانی در ورمونت می تواند بازگشایی در ظرفیت محدود از ژوئن 1. اما آنها خواهد شد ؟ به برلینگتون رایگان مطبوعات بررسی می شود با ورمونت موزه ها برای پیدا کردن اگر آنها را به فرهنگ سگهای یک مکان برای بازدید در تابستان امسال است.

این داستان ممکن است به روز شده.

Bennington, موزه

جنوبی, ورمونت, موسسه بهترین و شناخته شده برای مسکن چند آثار توسط مادر موسی را بازگشایی جولای 3 از 1 تا 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و 1-6 بعد از ظهر شنبه ها-دوشنبه ها با توجه به این موزه ، ماسک صورت باید در تمام زمانها در داخل ساختمان و درجه حرارت از هر بازدید کننده خواهد شد. کسانی که با درجه حرارت بیش از 100 درجه “خواهد خواست برای بازگشت یک روز دیگر” با توجه به وب سایت. فروشگاه هدیه بازگشایی ژوئن 19.

– Bennington, موزه 75 Main St., Bennington. (802) 447-1571, www.benningtonmuseum.org.

Billings Farm & موزه

“ما برنامه ریزی برای باز کردن به عموم دوشنبه – پنج شنبه از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر آغاز ژوئن 27,” مرگ ویکفیلد موزه روابط عمومی و جامعه روابط هماهنگ نوشت: در ژوئن 4 ایمیل. بر اساس در ووداستاک بیلینگز مزرعه & موزه یادداشت در وب سایت خود را هنگامی که فضا باز می شود دوباره بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک و خواسته به “حداقل رساندن تماس با سطوح قابل لمس.”

– Billings Farm & موزه 69, پیر, رودخانه, جاده, Woodstock. (802) 457-2355, www.billingsfarm.org.

پرندگان ورمونت موزه

هانتینگتون موزه 100 هکتار از مسیرهای همیشه باز و از روز شنبه این موزه نیز از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر چهارشنبه-روزهای یکشنبه. “ما در حال محدود کردن تعداد زیادی از مردم در ساختمان به 12 و ماسک مورد نیاز” با توجه به ژوئن 2 ایمیل از ارین Talmage موزه مدیر اجرایی. او گفت: باز کردن همزمان با افتتاح این سال را به هنر نمایش “مرز: توهمی که محدود ما است.”

– پرندگان ورمونت موزه 900 شرمن توخالی جاده هانتینگتون. (802) 434-2167, www.birdsofvermont.org.

دورست تاریخی جامعه/Bley خانه موزه

“دورست تاریخی جامعه Bley خانه موزه به روی عموم بسته است و تا اطلاع ثانوی” با توجه به وب سایت برای جنوب ورمونت نهاد. “تا آن زمان تمام برنامه ها از جمله افزایش لغو شده اند.” هیچ یک از این موزه در پاسخ به یک ایمیل به دنبال اضافی دهید.

– دورست تاریخی جامعه/Bley خانه موزه ورمونت 30 در کنت Hill Road, Dorset. (802) 867-0331, www.dorsetvthistory.org.

اکو Leahy مرکز دریاچه چاپلین

علم و طبیعت مرکز در دریاچه چاپلین در برلینگتون انتظار دارد که به جزئیات شنبه در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی, با توجه به تاریخ 3 ژوئن ایمیل از اریک الیور مدیر توسعه و ارتباطات است.

اکو Leahy مرکز دریاچه چاپلین, 1, کالج سنت, Burlington. (802) 864-1848, www.echovermont.org.

بیشتر: اکو علم ویژه: سعی کنید این بازی سرگرم کننده در مورد اصطکاک!

فلمینگ موزه هنر

“برای سلامتی و ایمنی عمومی فلمینگ موزه از هنر است که در حال حاضر بسته است” وب سایت گالری در دانشگاه ورمونت می خواند. “لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی در زمانی که موزه ممکن است بازگشایی شده است.” موزه نمایندگان پاسخ نمی دهند به ایمیل ها به دنبال اطلاعات اضافی.

– فلمینگ, موزه هنر 61 کولچستر Ave. برلینگتون. (802) 656-3131, www.uvm.edu/fleming.

هنری شلدون موزه ورمونت تاریخچه

“شلدون موزه و آرشیو به طور موقت بسته” با توجه به Middlebury موزه سایت. “لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی در زمانی که ما دوباره باز خواهد شد.” مدیر اجرایی ویلیام بروکس نوشت: در ژوئن 3 ایمیل که موزه “خواهد ساخت که تصمیم گیری در هفته آینده یا دو عنوان بررسی می کنیم محدودیت.”

– هنری شلدون موزه ورمونت تاریخ 1 پارک St., Middlebury. (802) 388-2117, www.henrysheldonmuseum.org.

میراث وینوسکی آسیاب موزه

این سایت در داخل چاپلین آسیاب باقی می ماند بسته شده است. امید به بازگشایی گالری Aug. 1 با توجه به ژوئن 2 ایمیل از مدیر موزه میریام بلوک.

– میراث وینوسکی آسیاب موزه, 20 وینوسکی می افتد راه وینوسکی. (802) 355-9937, http://www.themillmuseum.org/

Hildene های لینکلن خانه و خانواده

Hildene شد, جنوبی, ورمونت, خانه رابرت لینکلن پسر ابراهیم و مری تاد لینکلن. پائولا مینارد مطبوعات و مدیر برای سایت نوشت: در ژوئن 3 ایمیل که Hildene “باز خواهد شد پنج شنبه-جمعه از 10:00 صبح تا 4 بعد از ظهر شروع و در ژوئن 11. مهمانان دسترسی به مرکز خوش آمدید/فروشگاه موزه و باغ و زمین و مسیرهای پیاده روی در کاهش پذیرش رای دادن. وجود دارد برنامه برای باز کردن ساختمان ها و نمایشگاه های بعد از آن در ماه.”

– Hildene به لینکلن, خانه و خانواده, 1005 Hildene جاده منچستر. (800) 578-1788, www.hildene.org.

Middlebury College, موزه هنر

گالری در این دانشگاه باقی می ماند بسته به طور نامحدود. “ما هنوز به تایید یک تاریخ برای بازگشایی,” ریچارد ساندرز مدیر موزه نوشت: در ژوئن 2 ایمیل. “ما نهایی خواهد شد برنامه های ما یک بار بزرگتر از تصمیم بازگشایی دانشگاه اعلام شده است.”

– Middlebury College, موزه هنر Mahaney مرکز هنرهای 72 پورتر فیلد, جاده, Middlebury. (802) 443-5007, www.museum.middlebury.edu

Montshire موزه علم

“منافع عامه” خوانده شده وب سایت کانکتیکات رودخانه دره سایت “را Montshire است و ساختمان و محوطه و مسیرهای پیاده روی به طور موقت تا اطلاع ثانوی بسته.” نمایندگان موزه نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال اطلاعات بیشتر است.

– Montshire موزه علوم 1 Montshire جاده نوریچ. (802) 649-2200, www.montshire.org.

Rokeby موزه

این خانه تاریخی که زمانی بخشی از جنگ داخلی-عصر آهن زیرزمینی را بازگشایی جولای 1 ساعت از 10 صبح-5 بعد از ظهر روزانه از طریق Oct. 27. “ما خواهد بود با افتتاح یک نمایشگاه ویژه در اواسط ماه ژوئیه, ‘مرمت حصار’ است که قابل استفاده برای زمان ما” مدیر موزه کاترین بروکس نوشت: در ژوئن 2 ایمیل.

– Rokeby موزه 4334 آمریکا 7, مطبوعات ، (802) 877-3406, www.rokeby.org

Shelburne موزه

آلاینده داخل سالن/فضای باز پیچیده ای است که خانه های التقاطی مجموعه Electra Havemeyer Webb اعلام کرد در اوایل ماه مه که در آن بسته خواهد شد “را از طریق ماه های بهار و تابستان.”

– Shelburne موزه 6000 Shelburne جاده Shelburne. (802) 985-3346, www.shelburnemuseum.org

جنوب ورمونت موزه تاریخ طبیعی

این مجموعه ای از حیوانات زنده و تاکسیدرمی نمایشگاه را بازگشایی این آخر هفته – به احتمال زیاد شنبه – توسط قرار ملاقات فقط مایکل Clough موزه مدیر عامل نوشت: در ژوئن 2 ایمیل.

– جنوب ورمونت, تاریخ طبیعی, موزه 7599 ورمونت, 9, West Marlboro. (802) 464-0048, www.vermontmuseum.org

سالیوان موزه و تاریخچه مرکز

دانشگاه نورویچ خانه های این موزه که باقی می ماند بسته به عنوان نشانی از نورثفیلد پردیس به گفته مدیر موزه جان هارت. او نوشت: در ژوئن 2, ایمیل, است که در موزه “به دنبال راهنمایی از دانشگاه ما نیروی کار را به خود اختصاص امن بازگشایی پردیس.”

– سالیوان موزه و تاریخچه مرکز نوریچ دانشگاه 158 هارمون درایو Northfield. (802) 485-2000, www.norwich.edu/museum

ورمونت تاریخچه مرکز/ورمونت, تاریخچه موزه

ورمونت تاریخی جامعه که نظارت بر هر دو سایت فرستاده انتشار اخبار ژوئن 2 به روز رسانی برنامه برای هر. هوارد و آلبا Leahy کتابخانه در ورمونت تاریخچه مرکز در باره باز خواهد شد تنها با وقت قبلی شروع ژوئن 15; نمایشگاه بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل هفت. 1. ورمونت تاریخچه موزه و فروشگاه در مونپلیه را بازگشایی جولای 1; ساعت خواهد بود از 10 صبح-5 بعد از ظهر چهارشنبه-شنبه (بسته جولای 4).

– ورمونت تاریخچه مرکز 60 واشنگتن خیابان باره. (802) 479-8500, www.vermonthistory.org/history-center/

– ورمونت, تاریخچه موزه, 109 دولت سنت, Pavilion, ساختمان, مونپلیه. (802) 479-8500, www.vermonthistory/org/museum/

ورمونت Ski & Snowboard موزه

سایت استو خواهد بازگشایی ژوئن 5 ساعت از ظهر-5 بعد از ظهر روزهای جمعه-روزهای یکشنبه. “ظرفیت ما محدود خواهد شد به 10 کل مردم در این موزه در یک زمان” ابی بلکبرن, Chaffee, مدیر اجرایی, نوشت: در ژوئن 2 ایمیل. “ما می خواهیم که هر کسی که یا احساس بیمار در خانه بمانند. ما خواهد بود با تمرین های اجتماعی فاصله از 6 فوت و حداقل نیاز به بازدید کنندگان ما به انجام همان (به غیر از خانواده های بازدید همراه). ما به شدت تشویق همه بازدید کنندگان برای پوشیدن یک ماسک صورت.”

– ورمونت Ski & Snowboard موزه 1 S. Main St., استو. (802) 253-9911, www.vtssm.com.

Zlotoff ابزار موزه

“با توجه به نگرانی های بهداشتی ناشی از کورونا ویروس همه گیر” می خواند جنوبی قهرمان سایت سایت “را Zlotoff ابزار موزه بسته باقی خواهد ماند برای آینده قابل پیش بینی. شما هنوز هم می توانید ببینید مجموعه ما صفحه به بررسی بسیاری از ما ابزار آنلاین است.”

– Zlotoff ابزار موزه 71 ایالات متحده 2 جنوبی قهرمان. www.zlotofftoolmuseum.org

سایت های تاریخی بازگشایی

نیم دوجین دولت سایت های تاریخی را بازگشایی در اوایل ماه جولای به لورا Trieschmann دولت حفظ تاریخی افسر. کوه استقلال و جمهوری کالوین کولیج تاریخی ایالتی سایت باز خواهد شد ژوئیه 1. Bennington نبرد یادبود Hubbardton میدان جنگ, شومینه نقطه و جاستین Morrill تاریخی ایالتی سایت باز خواهد شد 3 جولای. (802) 828-3051, www.historicsites.vermont.gov/

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im