‘گوشی در حال زنگ خاموش قلاب’: کسب و کار را در مغازه دوچرخه در اطراف برلینگتون

هنگامی که درجه حرارت شروع به ضربه بالاتر از 60 درجه, شما ملزم به دیدن Vermonters ضربه خیابان ها و یا مسیرهای پیاده روی به استفاده از آب و هوای خوب.

برای دوچرخه مغازه های اطراف برلینگتون که بهار تمایل به دوچرخه است اما با مردم صرف در داخل خانه هم بیشتر از همیشه قبل از این فروشگاه ها را دیده اند افزایش بهره.

“من فکر می کنم دوچرخه سواری به طور خاص است که فقط یک راه امن به خارج وجود دارد و یک تمرین” گفت: John George-ویلر مالک مشترک از اسکی و دوچرخه فروشگاه Skirack در برلینگتون.

مانند بسیاری دیگر از آجر و ملات فروشگاه گذار به خرید و فروش آنلاین و منظقه وانت شد تنظیم و اما در هفته های اخیر مشتریان جدید و قدیمی به ارمغان آورده اند سنبله در فعالیت است.

“ما تا به حال واقعا واقعا آهسته هفته برای مطمئن شوید که تقریبا به یک قطره گفت:” جورج-ویلر.

“اما اخیرا در همه صداقت, گوشی های زنگ خاموش قلاب.”

در سراسر کشور عمده دوچرخه فروشندگان مجبور به رقابت با تسریع تقاضا برای دوچرخه و تعمیر لوازم جانبی. در Skirack جورج-ویلر می گوید: مغازه دیده است “بزرگ اجرا” دوچرخه و کلاه برای بچه ها, اما مداوم روابط با دوچرخه شرکت های تخصصی مانند نگه داشته و آنها را به خوبی مواجه نگردند.

Skirack: 50 سال در مرکز شهر برلینگتون, غذا برای فعال Vermonters

“در ابتدا ما شاهد خانواده هایی که به دنبال دوچرخه از آنجا که آنها می خواستند برای گرفتن بچه های خود را در خارج از خانه با خیال راحت گفت:” لورا Jacoby, مدیر اجرایی, پیر پره صفحه اصلی. دوچرخه فروشگاه که در عمل به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی را فراهم می کند مقرون به صرفه دوچرخه به درآمد واجد شرایط ساکنان.

پس از ایالت فرد در خاموش کردن کسب و کار, پیر پره صفحه اصلی دگرگون شده به ارائه تعمیرات و تست سواری توسط قرار ملاقات فقط کمک به مشتریان که در ادامه به رفت و آمد به محل کار با تعمیر و نگهداری بر روی دوچرخه خود را.

“ما همیشه در حال مشتریان که در کار خدمات ضروری” گفت: Jacoby که دیده می شود بیشتر مسافران انتقال به دوچرخه سواری به عنوان مخالف به سوار حمل و نقل عمومی به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از انقباض COVID-19.

بیشتر: راهنمایی برای دوچرخهسواری کوه تلاش برای فعال ماندن در حالی که فاصله اجتماعی

Skirack پیش بینی زمانی که آنها می توانید شروع به تحویل خارج از دولت است. در چند ماه گذشته در این فروشگاه دریافت تماس های متعدد از مردم در انگلستان و منطقه به دنبال رسیدن به دوچرخه سواری در میان همه گیر.

“ما تا به حال مشتریان درایو چند متحده بیش از را انتخاب کنید تا یک دوچرخه از ما از طریق منظقه وانت” جورج-ویلر گفت.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de