این ساحل طولانی آبجو صحنه می شود صفحه نمایش بزرگ درمان در ‘Brewmance’ مستند

وقتی که می آید به هنر و صنعت آبجو نبود دقیقا همان عشق در نگاه اول برای Christo براک که اذعان می کند او همیشه بیشتر از یک شراب نوع پسر.

اما که نمی شود او را از گرفتن عشق مردم از آبجو خود را به تازگی به اتمام مستند “Brewmance” که به شرح زیر بلند, ساحل, پر جنب و جوش, DIY craft beer صحنه از طریق سفر از محلی حذفی که از تازه آبجو سازان به جوانب مثبت.

“داستان هنر و صنعت آبجو است مانند این ناب آمریکایی داستان. ما چیزی به ما می گویند پیچ کنوانسیون ما در حال رفتن به آن را انجام راه خود ما, ما در حال رفتن به چشم پوشی از راه کارهایی قرار است انجام شود و ما فقط در حال رفتن به انجام چیزی که خود” گفت: این ساحل طولانی مستقر فیلمساز مستقل که سه سال را صرف ساخت خود را 90 دقیقه ای مستند.

این فیلم به شرح زیر Michael Clements, اریک مک لافلین و سابق Reel Big Fish trombonist دن ریگان از آزادی دم شرکت. (باز مه 2018) و همچنین جسی و پدرش دن Sundstrom همکاری صاحبان ده مایل دم (باز در مارس 2017) به عنوان آنها را از دم دسته در صفحه اصلی برای باز کردن خود به خود ماشین منگنه در لانگ بیچ.

  • از سمت چپ دانا و تری ریمر خود را جشن 38 سالگرد با سالاد و پیتزا در ناچیز پنجره مشبک در Big Bear Lake, CA در جمعه 22 مه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

  • خرس عروسکی رستوران در خدمت آمریکا راحتی مواد غذایی در Big Bear Lake, CA در جمعه 22 مه سال 2020 است. (عکس از درو A. کلی عکاس)

بافته شده در بین داستان های خود را در حال مصاحبه با هنر و صنعت آبجو پیشگامان مانند فریتس Maytag از لنگر بخار کن گراسمن از سیرا نوادا و جیم کخ از سام آدامز برای ایجاد یک فیلم مستند است که هر دو یک درس تاریخ پس از ظهور از هنر و صنعت آبجو از اواخر 1970s و قصیده به آبجو و جامعه نزدیک گره از هنر و صنعت تخمیر.

“این یک داستان از این ارزش های ما احترام از خارج از جعبه فکر نادیده گرفتن قدرت پشتکار از جامعه” براک گفت.

“من واقعا فکر می کنم زیادی وجود دارد که ما می توانیم از افرادی که ساکن آبجو صنایع دستی و ساکن homebrewing چرا که آنها نشان می دهد که وجود دارد یک راه بهتر بودن” او اضافه شده است.

براک که آخرین پروژه ورزشی مستند “لمس دیوار” در مورد آمریکا شناگران Missy Franklin and Kara لین جویس خود را آغاز آخرین فیلم پس از حضور در چند تجمع از ساحل طولانی Homebrewers باشگاه.

“من تا به حال دوستان که کاملا به homebrewing و او از رفتن به این homebrew باشگاه نشست. او شروع به من گفتن آنچه که آنها چگونه همه به ارمغان می آورد آبجو خود هر کس سلیقه آن را,” او گفت:.

آن را در یکی از این جلسات باشگاه در ساحل طولانی که در آن او دن و جسی Sundstrom که در باز کردن خود آبجوسازی در سیگنال هیل. پدر و پسر پس از معرفی او به بچه ها از آزادی دم Co., که آنها نیز تنها با شروع روند خود را باز آبجوسازی.

پس از ملاقات با تخمیر و دیدن نه فقط شور و شوق خود را برای آبجو بلکه چگونه نزدیک و حمایت آنها از یکدیگر براک تصمیم به داستان کرافت دم خود را از طریق چشم انداز.

شروع در سال 2016 براک و دوربین های خود را به دنبال حذفی, به عنوان آنها مشغول به کار در ساختمان خود کارخانه های لبنی در حالی که هنوز متعادل شغل روزانه خود را تا روز افتتاحیه زمانی که آنها استقبال اول خود را به مشتریان.

“آنچه که برای من جالب بود که این امر می تواند یک داستان نه فقط در حدود ده مایل دم و آزادی اما در مورد مردم درباره مردم واقعی…علاوه بر آن در مورد ساحل, تمام راه” ریگان گفت.

ده مایل آبجوسازی است در سیگنال هیل است که احاطه شده توسط ساحل طولانی و بسیار زیبا در نظر گرفته بخشی از شهرستان تا Sundstroms خوشحال هستند که این فیلم را قرار داده و تمرکز خود را از دست می دهند.

“من فکر می کنم که یک اولویت است. داشتن چیزی است که به صورت محلی ساخته شده توسط افرادی که درک این منطقه و آنچه که ما در حال تلاش برای انجام این کار در اینجا بسیار مهم است” جسی Sundstrom گفت.

این فیلمساز تا به حال می خواستم به صفحه نمایش این فیلم در دانشگاه های مختلف در کارخانه های لبنی در تابستان امسال اما رمان coronavirus همه گیر از خط خارج کسانی که قصد دارد بنابراین در حال حاضر او در حال برنامه ریزی در انتشار یک تریلر به زودی تا زمانی که آن را امن تر برای جمع آوری در گروه های.

“شما می خواهید برای دیدن این فیلم با مردم است. شما می خواهید به آبجو نشستن و تماشای فیلم و لذت بردن از آن را با مردم در اطراف شما” گفت: براک که در حال حاضر تبدیل شدن به خیلی بیشتر از یک آبجو الکلی پس از جلسه تخمیر.

“من (آبجو الکلی) در حال حاضر, و من این حلقه به آن را اثبات کند” او گفت: با خنده.

اطلاعات: brewmancemovie.com

ده مایل دم: Taproom کفش و مواد غذایی باید خریداری شود با آبجو. 1136 E. بید سنت سیگنال هیل. 562-612-1255 یا tenmilebrewing.com.

آزادی Brewing Co.: انتخاب کنید تا آبجو و غذا فقط در حال حاضر. 3630 اطلس Ave. ساحل طولانی است. 562-349-0133 یا liberationbrewing.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im