هزینه های بالای rogue, افسران پلیس,’ سوء

در زمان مانند این است که آن را نسبت به تلاش برای قرار دادن قیمت در خشونت های پلیس علیه غیرنظامیان در امریکا ؟

نه واقعا. آن را اصلی ترین چیزی که مطمئنا. نکته اصلی این است که به اصلاح شیوه های پلیس به طوری که شهروندان در جلوگیری از کشته شدن توسط مردم آنها را استخدام برای حفاظت از آنها. (به عنوان یک کنار, چگونه در مورد پلیس همچنین توقف تیراندازی و گلوله های پلاستیکی در روزنامه نگاران در حالی که آنها به وضوح انجام شغل خود را با پوشش ناآرامی های مدنی?)

اما در پایان هر عمل انسان است که بخشی از بازار است. و به همین دلیل عمومی رادیو نمایش به نام “بازار” این هفته با تمرکز بسیار بالا و اقتصادی قیمت بد تیراندازی پلیس و دیگر خشونت علیه مردم exacts از مالیات دهندگان آمریکایی.

به عنوان سابق نیواورلئان شهردار مارک Morial گفت: برنامه “هزینه های پنهان” از خشونت های پلیس است که پول واقعا بزرگ شهر سالن ملزم به پرداخت قربانیان و خانواده.

“عمومی می داند هیچ چیزی در مورد آن” Morial گفت. “چند بار آن را پشت محرمانه بودن توافق نامه وکیل مشتری امتیاز. آن را مورد بحث نیست.”

بنابراین همراه با بحث های نژادی و بی عدالتی در سراسر کشور است که آمریکایی ها برای همیشه امیدوار به هر زمان که یک وضعیت وجود دارد مانند پلیس, قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, ما باید به یاد داشته باشید به حمل و نقل تا دلار هزینه نیز هست.

یک نگاه وال استریت ژورنال در سال 2015 نشان داد که 10 تا از بزرگترین ادارات پلیس در کشور پرداخت می شود $248.7 میلیون سال قبل در شهرک و در پلیس-سوء موارد است.

این اتفاق می افتد در شهرهای کوچکتر نیز هست. در پنج سال گذشته ساحل طولانی صرف $30.3 میلیون در دعوی قضایی مربوط به افسر-درگیر تیراندازی پلیس در استفاده از زور و در بازداشت, مرگ و میر, طولانی, ساحل, کسب و کار مجله ،

و آن را شامل نمی شود و یا حقوق کارکنان برای زمان صرف شده در حوادث و یا هزینه وکلا و کارشناسان استخدام شهر.

گاهی اوقات یک شهر — که دوباره به معنی آن مالیات دهندگان — مجبور است به عنوان کلیولند بود به پوچ وضعیت نیاز به قرض گرفتن پول در قالب صدور معاف از مالیات اوراق قرضه به پرداخت هزینه برای پلیس در آوریم.

راه حل ما: استخدام بهتر است. آموزش بهتر است. شکستن اوراق قرضه اعمال شده توسط اتحادیه قرارداد است که به جلوگیری از مشکل افسران از اخراج در اولین اشاره از رفتن rogue.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net