هزینه های بالای باریک حاشیه و ناقص سیستم های رای گیری

لس آنجلس ثبت نام از رای دهندگان دین لوگان فقط در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه توسط ساحل طولانی اصلاحات ائتلاف بیش از هزینه بازدارنده از بازشماری آراء در اندازه گیری یک شهر مالیات بر فروش افزودنی که squeaked به 16 رای پیروزی در مارس 3 انتخابات.

حالا که توضیح است که در ثبت این سوال است: “آیا هیئت ناظران می دانم و زمانی که آنها آن را می دانم؟”

همان سوال می شود پرسید از اورنج کانتی هیئت ناظران و سرپرستان سیزده دیگر California counties که در حال انجام 2020 انتخابات تحت 2016 رای دهندگان را انتخاب کنند.

در علاوه بر این به نیاز به یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری ارسال می شود برای هر ثبت نام رای دهندگان (L. A. بود به استثنای اولیه) این قانون لغو محلی حوزه های رأی گیری و جایگزین آنها با رای مراکز که در حال باز تا 11 روز. همچنین مقرر رها کردن جعبه برای رای گیری.

آیا بخش ناظران می دانم زمانی که آنها توافق کردند که برای اتخاذ رای دهندگان انتخاب عمل روش که این به معنای دیرینه روش بررسی دقت دستگاه شمارش آرا دیگر نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد ؟

L. A. شهرستان نمی تواند و نمی انجام یک دستی شمارش از 1 ٪ از حوزه که در آن فرد رای گیری رخ داده است چرا که برگه های رای که نه بر اساس حقيقت است. آنها درهم.

“بازگشت آراء از ماه مارس انتخابات امن پردازش شمارش و ذخیره شده توسط مرکز رای دسته به جای حوزه های رأی گیری شد که اختصاص به رای دهندگان بر اساس حوزه تحت سابق مکان سنجی مدل” لوگان گفت: در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه.

لوگان تیم را 1% دستی شمارش دسته از برگه های رای به جای حوزه که او می گوید قانونی است. “انتخابات بخش کد 336.5 اصلاح شد در سال 2018 برای این منظور” او ادعا.

هنوز لوگان آشکارا اعتراف کرد که انتخابات اطلاعات دفتر خود را ساخته شده در این سال اشتباه بود و خارج از تاریخ.

“مخاطب (لوگان) اذعان می کند که در آن “1% دستی شمارش کلی” منابع قبل از سال 2018 قانون از جمله یک مرجع به یک نسخه قبل از انتخابات بخش کد 336.5 و سند در حال به روز شد.”

از شنبه که سند مورخ 2008 بود و هنوز هم در ثبت سایت و می گوید این است: “‘یک درصد دستی شمارش’ است و فرایند به صورت دستی شمارش آرا در 1 ٪ از حوزه انتخاب شده به طور تصادفی با انتخابات رسمی و در یک حوزه برای هر مسابقه شامل نمی شود در به طور تصادفی انتخاب شده و حقيقت است. این روش انجام شده است در طول این مقام کرباس به منظور بررسی صحت خودکار حساب کند.”

تفاوت بین حوزه شمارش و دسته است که می توانید مقایسه نتایج رسمی از یک حوزه و با دستی شمارش اما برای یک تصادفی “batch” آرا آن را سخت برای به می دانم که اگر دستی شمارش خطوط با ماشین حساب.

لوگان همچنین اعتراف کرد که دفتر خود را به اطلاعات غلط در مورد بازشماری هزینه برای 3 مارس انتخابات. “مخاطب را (لوگان) و درخواست بازشماری 2020 جزوه به حال سهوا شامل یک جدول برآورد هزینه ها به صورت دستی بازشماری تحت سابق مکان سنجی مدل که هزینه های دیگر دقیق تحت vote center چارچوب رای دهندگان انتخاب عمل” او گفت:.

هزینه های رای بازیابی که برای ساحل طولانی بازشماری گرفته اند 16 روز با خود آورده برآورد بازشماری هزینه بیش از $200,000 برای 100.000 برگه های رای.

لوگان اعلام کرد که خود دستی شمارش از “دسته” بر صفر اختلاف با ماشین حساب. با این حال او اعتراف کرد که چهار نفر اختلاف داشت و در طول جزئی بازشماری نوری اسکن حدود 7,000 برگه های رای در ساحل نژاد. لوگان را رد کرد و اهمیت این کار گفت: “تغییر خالص” بود صفر “با دو رای به بله و دو رای به تغییر ندارد.”

در یک مسابقه تصمیم گرفت با 16 رای چگونه بسیاری از اختلافات خواهد یافت و در دیگر 93,000 آراء?

پانزده استان ها با استفاده از رای دهندگان انتخاب عمل روش در سال 2020 به نمایندگی از حدود نیمی از جمعیت این ایالت. اگر شما زندگی می کنند در Amador, Butte, Calaveras, El Dorado, Fresno, Los Angeles, Madera Mariposa نپا, نوادا, نارنجی, Sacramento, شهرستان سن ماتئو, سانتا, کلارا, یا Tuolumne شهرستانهای تماس هیئت ناظران و بپرسید اگر آنها می دانند که آنها قرار داده ایم دقت رای شمارش در سیستم افتخار.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de