شبح از Paul ریور آخرین گروه برای شرکت در ورمونت مبتنی بر رانندگی در کنسرت

پس 2015, باند شبح Paul ریور بازی های برگزار شده است تا 240 زنده نشان می دهد در سال است. آنها در مسیر که در سال 2020 تا COVID-19 همه گیر آمار در اواسط ماه مارس, درست قبل از مین مبتنی بر Americana گروه آماده بود برای ترک یک ماه و نیم بلند تور اروپا.

جاده جنگجو گروه به طور ناگهانی در بر داشت خود را با چهار ماه و تلاش برای پیدا کردن راه خود را در یک جهان بدون موسیقی زنده.

که در نهایت به تغییر در اواخر ماه ژوئن به عنوان همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی کاسته و باند بازی چهار فروخته رانندگی-در-سبک اجرای برنامه در خانه خود دولت است.

“وجود دارد 60 اتومبیل های جان سخت شبح طرفداران. همه عینک ماسک و همه آورده چمن صندلی. همه واقعا می خواستم به آن وجود دارد” گفت: گریفین شری خواننده و گیتاریست این گروه از نشان می دهد در فارمینگتون مین. “ما در عشق با آنها بودن تا حمایت.”

موسیقی: Gordon به خاطر سپردن سنگ اواخر بانجو و پدال-جراحی-نوازنده گیتار

شبح از Paul ریور است در نظر گرفتن گام بعدی نسبت به ظاهر قبل از COVID-19 زندگی با گام گذاشتن در سه تاریخ mini-تور انگلستان جدید رانندگی-در-سبک سالن در حمایت از آن تک آهنگ جدید “عشق را در راحتی شما.”

گذشته از این سه شب به ارمغان می آورد این گروه به اسکس جانکشن در شنبه 18 جولای برای نشان می دهد در زمین بالاتر از درایو تجربه در دره چاپلین نمایشگاه.

زمین بالاتر جنوبی برلینگتون محل برگزاری موسیقی و ترویج کنسرت در سراسر شمال شرقی ایجاد بداهتا مرحله تنظیم در زمان خود اولین کنسرت خود پس از این بیماری همه گیر در تاریخ 21 ژوئن با برلینگتون خواننده کت رایت. دومین فرد در کنسرت شد 4 جولای توسط برلینگتون گروه دوایت & Nicole.

دوایت & Nicole, طرفداران, ‘ادعا یک لحظه’

همچنین یک گروه است که بازدید از جاده سخت خوش بین, پر از احساسات, گروه معمولا 60 تا 70 نشان می دهد که تابستان – دوایت & Nicole تا به حال بازی یک فرفره در 120 روز با توجه به دوایت Ritcher. که فرفره در repurposed fairgrounds در اسکس جانکشن او گفت یک جشن مراسم از یک گروه و طرفداران خود را دارد.

“ما در آن بودند و مخاطبان آنها فقط ایجاد یک فضا برای ما به جا” Ritcher گفت. “این ظالمانه است. آن بود که یکی از این مباحث هرگز فراموش نخواهم کرد.”

چهار ماه گذشته شده اند پر از بالا و پایین با توجه به گروه دیگر eponymous نیم نیکول نلسون.

“من واقعا از دست رفته زندگی می کنند را نشان می دهد و من واقعا از دست رفته این ارتباط که تنها می آید که” نلسون گفت.

همه چیز برای انجام: به دنبال حوادث هنر برگزار می شود فرد ؟ آنلاین ؟ چگونه در مورد آلبوم جدید? این همه حق در اینجا.

او گفت که او نیز لذت می برد در حال کاهش باشد. به خصوص در یک زمان از آنچه او به نام ملی عزاداری و “امواج غم و اندوه” به دلیل همه گیر و نژادی و بی عدالتی, Nelson استفاده از زمان به فرآیند چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان امکان پذیر است.

استقلال بعد کنسرت او داد Ritcher و طرفداران آنها این شانس را به همه این افراد با هم در یک مکان.

نشان می دهد یک پلت فرم برای موضوع مسابقه. DJ لوئیس Calderin چرخید یک مجموعه سیاسی موسیقی. داستان سرایی با Ferene پاریس Meyer & Friends ادامه داد: موضوع.

درآمد حاصل از این نمایش رفت سمت سیاه زندگی توجه بیشتری ورمونت; شورشی Womxn یک ورمونت سازمان اختصاص داده شده به درمان زنان از رنگ; لاولند بنیاد یک سازمان است که کمک می کند تا زنان و دختران و بعد ورمونت, که با این نسخهها کار برای مبارزه با تعصب و ساخت یک جامعه چند فرهنگی.

کنسرت خود نلسون گفت: خیلی سیاسی آن را به عنوان یک روز برای کسانی که اعتراض یا مقاومت در برابر شرایط فعلی برای استراحت و تجدید خود را در یک فضای جشن. Ritcher گفت: ژوئیه 4 نشان می دهد یک راه جدید برای علامت گذاری آنچه که تبدیل به یک مشکل تعطیلات برای برخی از مردم به رسمیت شناختن.

“آن را واقعا احساس می کنیم همه نوع ادعا یک لحظه با هم,” او گفت:.

موسیقی در عصر COVID-19

این مجموعه در fairgrounds – با وجود مردم نشسته در خارج از اتومبیل خود را و گوش دادن از طریق بلندگوهای خودرو – دوباره جای تعجب هست این کنسرت تجربه با توجه به نلسون و Ritcher.

“از آنجا که ما خیلی تشنه صمیمیت این احساس واقعا صمیمی” نلسون گفت و اشاره کرد که او را دیدم بسیاری از دوستان که شب که می خواستم او را در آغوش بگیرید اما نمی تواند به دلیل های اجتماعی فاصله مورد نیاز است. “من به ارمغان آورد به اشک در بسیاری از مواقع که شب است.”

همه چیز برای انجام: انتظار است که فیلمهای تابستان? آن خواهید بود در حالی که قبل از بسیاری از سالن های سینما بازگشایی

موسیقی زنده در عصر COVID-19 اما گزینه نیست و برای همه است.

درامر برای دوایت & Nicole, عزرا, Oklan تصمیم گرفتند از عملکرد, با همکار ورمونت درامر کالیب Bronz نشستن در برای او. Oklan ارسال شده در روز بعد از کنسرت در Facebook که او تشخیص داده شد در اواخر ماه مارس با COVID-19. او نوشت که او در حال بهبود است اما هنوز آماده نیست به بازی زندگی می کنند را نشان می دهد; نلسون و Ritcher گفت: آنها درک Oklan استدلال.

برای کسانی که صورت گرفت اما این دو گفت: این کنسرت که قرار قدرتمند تجربه کنید. Ritcher گفت: گروه و خدمه تا به حال حدود سه هفته برای قرار دادن فقط یک نشان می دهد و به دلیل منحصر به فرد برنامه ریزی صورت صلح آمیز بود و سازمان ملل متحد jaded.

“من عاشق تور نیکول را دوست دارد به سفر. من فقط به این معنی است که هر دو از زمین بالاتر طرف و از طرف ما ما واقعا می تواند آن را به عنوان خاص به عنوان ما می تواند” Ritcher گفت. “این احساس بسیار شگفت انگیز به بخشی از آن.”

پیش بینی زمین بالاتر رانندگی در تجربه

شبح از Paul ریور است که به دنبال به جلو به خود و عملکرد منحصر به فرد در زمین بالاتر رانندگی در تجربه. گریفین شری گفت: چند هفته اول همه گیر و quarantining شد disorienting. اعضای گروه به livestream اجرای برنامه و جستجو برای راه هایی برای ایجاد برخی از پول را از آنها – The Ghost of Paul ریور است که در میان کسانی که اعمال بازمانده در تور شری گفت: – اما تلاش برای تنظیم.

“واقعا سخت بود و واقعا استرس زا باشد. شما در حال تلاش برای وانمود مانند آن را زنده نشان می دهد و شما واقعا نمی توانید هر گونه بازخورد از کسی جز از طریق یک صفحه نمایش کامپیوتر,” او گفت:, با فن آوری مشکلات ترکیبات استرس. “این بسیار افسرده به صورت کمی است.”

موسیقی زنده: آیا شما گرفتن شهد را نشان می دهد در ژوئن ؟

زمانی که اعضای گروه را با هم در اوایل ماه ژوئن به عمل خود همه گروه livestream شری گفت: آنها متوجه شدم که چقدر آنها از دست رفته زندگی-تجربه موسیقی.

“یکی از چیزهایی کل این جداسازی و قرنطینه کمک کرده است تا با” او گفت:, “این است که هر کس قدردانی برای آنچه که ما انجام می دهیم, است که پخش موسیقی برای مردم است.”

او انتظار احساس شادی از چهار فارمینگتون مین را نشان می دهد به حمل بیش از سه را نشان می دهد در مینی, تور, از جمله یکی در اسکس جانکشن. تور و روزمره آن از وعده های غذایی در جاده و نزدیک فن تعاملات همان نخواهد بود. خرید و فروش کالا – از جمله Ghost of Paul ریور ماسک صورت – به کار گرفته خواهد شد آنلاین. اما شری گفت که این گروه آماده است با این وجود.

“ما همه به دنبال به جلو به آن است.” “وجود دارد یک معامله خوب از بیم و هراس وجود دارد. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن خودمان را امن و همچنین نگه داشتن مخاطبان ما امن است. وجود دارد کمی نگرانی وجود دارد اما همه هیجان زده به دریافت و بازی را نشان می دهد.”

اگر شما بروید

چه: The Ghost of Paul ریور

زمانی: 6 p. m. روز شنبه, جولای 18

که در آن: چاپلین دره نمایشگاه اسکس جانکشن

اطلاعات: $75-100 دلار برای یک وسیله نقلیه تا چهار نفر با درآمد حاصل به نفع ورمونت شورای هنر. www.highergroundmusic.com.

همچنین در آینده در زمین بالاتر از درایو تجربه در دره چاپلین نمایشگاه در اسکس جانکشن:

چه: کنسرت رولینگ استونز “هاوانا ماه” از یک سال 2016 عملکرد در کوبا

زمانی: 7 p. m. روز شنبه, جولای 22

اطلاعات: 25 دلار در هر وسیله نقلیه. www.highergroundmusic.com.

چه: یک کنسرت توسط بلوگرس نوازنده بیلی رشته livestreaming از نشویل

زمان: 8 p. m. روز شنبه, جولای 23

اطلاعات: 25 دلار در هر وسیله نقلیه. www.highergroundmusic.com.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>