سوار رایگان در پارکینگ در مرکز شهر برلینگتون به پایان می رسد 15 ژوئن به عنوان اجرای رزومه

نزدیک به سه ماه پیش, Burlington مطرح گیتس در شهرستان متعلق به مرکز شهر پارکینگ متوقف و جمع آوری هزینه پارکینگ در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در این فکر بود که ساکنان نیاز به یک استراحت موقت از هزینه پارکینگ در طول یک دوره عدم قطعیت است. در ژوئن 15, که مهلت به پایان می رسد. برای هفته آینده شما یک هشدار دریافت کنید اگر از شما اجرا متر خود را, اما پس از آن, بلیط رزومه.

کسب و کار چیدن تا مرکز شهر با آرامش محدودیت در فروشگاه ها و رستوران ها. قرار می دهد که پارکینگ در حق بیمه دوباره آن را به طور فزاینده مهم است که نقاط در دسترس است.

“پارکینگ گردش مالی بسیار حیاتی است به یک پر جنب و جوش در مرکز شهر گفت: این شهرستان در انتشار اخبار در روز جمعه. “این اجازه می دهد تا به طور منظم و عادلانه دسترسی به پارکینگ که ترجمه را به مردم بیشتر بازدید از منطقه کسب و کار.”

درست مثل قبل از, استاندارد پارکینگ عملیات عبارتند از:

  • دو ساعت از پارکینگ رایگان در شهرستان متعلق به گاراژ.
  • پارکینگ رایگان در شهرستان متعلق به گاراژ و در خیابان متر در روزهای یکشنبه.
  • پارکینگ رایگان بعد از 5 بعد از ظهر در این شهر بسیاری در الموود و در تمام طول روز در تعطیلات آخر هفته.
  • از سرگیری هزینه پارکینگ فراتر از دو ساعت در شهرستان متعلق به گاراژ دوشنبه از طریق شنبه آغاز روز دوشنبه 15 ژوئن.
  • از سرگیری اجرای برای پارکینگ های خیابان برای اولین بار با یک هشدار مبارزات انتخاباتی آغاز و در روز دوشنبه 15 ژوئن. ابتدا در دوشنبه 22 ژوئن اتومبیل های پارک شده در منقضی متر خواهد بود که یکی و/یا یدک کشیده شود.
  • فروش بلیط و/یا بکسل است که هنوز هم در نیروی در همه ممنوع پارکینگ از جمله در مقابل شیرهای آتش نشانی.

سلام خوب بود در حالی که آن را به طول انجامید.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>