اولین زن سیاه به رهبری جدید اسقفی انگلستان اسقف نشین در پیشرو در coronavirus

عنوان یک اسقف در طول همه گیر است که قطعا یک تجربه جدید برای Rt. Rev. شانون MacVean-قهوه ای است. اما این چالش نیست و توقف او را از پرداختن به مسائل از مسابقه.

MacVean-قهوه ای سیاه برای اولین بار زن به رهبری انگلستان اسقفی اسقف گفت: مردم شروع به رسمیت شناختن متفاوت تاثیر COVID-19. این درست است: در حالی که سفید Vermonters اکثریت را تشکیل می دهند از موارد مثبت بالاترین نرخ وجود دارد و در میان سیاه Vermonters.

تنها 4 درصد از کلیسای اسقفی اعضای شناسایی به عنوان سیاه و سفید, با توجه به داده ها از مرکز تحقیقات پیو.

بیشتر: چرا یک زن حرکت به ورمونت است که نقطه عطف برای Episcopal Church

“این هنوز هم قابل توجه بود که من به نام اینجا” MacVean-براون گفت. “وجود دارد بسیار کمی سیاه پیروان کلیسا های اسقفی یا پیروان کلیسا های اسقفی از هر رنگ در ورمونت.”

این اسقف وقف در ماه سپتامبر معافیت از سنت او همه سفید پیشینیان. مردم در اطراف او به نظر می رسد بیشتر در مورد مسائل مربوط به مسابقه به دلیل آنچه که آنها در حال دیدن در اخبار و همچنین به عنوان اتصال خود را به اسقف. او اعتراف می توان آن را بی دست و پا دریافت توجه فرد به عنوان مردم بپرسید که چگونه او و تسلیت گفت.

“این دلگرم, اگر چه, چون من می دانم که آنها واقعا متعهد به ساخت این یک دنیای بهتر” او گفت:.

MacVean-قهوه ای نوشت: ژوئن 2 بیانیه ای در مورد مرگ و میر گسترده با توجه به COVID-19 و قتل سیاه آمریکایی مانند جورج فلوید و Breonna تیلور توسط پلیس. او نوشت که این شرایط به ارمغان آورد و کشور “به یک محل که در آن ما دیگر نمی تواند انکار شکنندگی جامعه ای که ساخته شده است در انقیاد و سرکوب های بسیاری در حالی که چند کنترل بسیاری از ثروت اقتصادی.”

پیام آینه و بلاغت در کلیسای اسقفی پیام نژادی آشتی یک عمل است که شامل کار به درمان بی عدالتی و شکنندگی. MacVean-براون گفت که آن را یک گزینه برای جلوگیری از مکالمات از جمله کسانی که در اطراف نژاد به منظور به حداقل رساندن تضاد.

بیشتر: سیاه Vermonters به اشتراک گذاری داستان در مورد زندگی در کوه سبز دولت

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>