‘ظرافت’ راه اندازی در SommTV

پس از ظرافت‘s دو فروش جهانی برای اولین بار در سانتا باربارا جشنواره بین المللی فیلم, در ماه ژانویه, مدیر, Jason عاقلانه برنامه ریزی برای انتشار مستند خود را در مورد سانتا باربارا خارپشت دریایی در سینماهای سراسر کشور. همه گیر قطع کسانی که رویاهای کوتاه حداقل در حال حاضر, بنابراین او را به انجام بعدی باهوش ترین چیز: انتشار این فیلم در مارس 7 از طریق SommTV دیجیتال اشتراک کانال های مواد غذایی و شراب و آبجو و ارواح برنامه نویسی است که حکیم که او نیز به کارگردانی Somm شراب doc سری در حال توسعه شده است برای بیش از یک سال است.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


“اکثر مردم بتواند برای محتوا در حال حاضر, اما ما یک مقدار زیادی و کشیده بسیار نازک شدن آن همه گفت:” عاقلانه است. “ظرافت است که ما برای اولین بار اصلی فیلم منحصر به فرد است که به SommTV اما آن را برای اولین بار در یک خط طولانی از چیزهایی است که ما در آینده است که مواد غذایی جدی در یک جهت است.”

انتشار خواهد بود تقویت شده توسط اضافی زمینه از جمله صحنه های حذف شده; دموی چگونه به آماده شدن دانشگاه و صدف آبالون; کوتاه صدف doc; و تفسیر آهنگ عاقلانه خارپشت غواص استفانی Mutz و آهنگساز مشهور Trevor Morris, امید تگزاس ساکن است. ببینید ما از ویژگی های اصلی در مورد فیلم independent.com/delicacy.

SommTV که توابع درست مانند Hulu و یا Netflix, هزینه 10 دلار در ماه و یا $75 سال دارد و رایگان, weeklong آزمایشی در دسترس در حال حاضر. ببینید SommTV.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>