عواقب ضد بازار آزاد و مقررات در اجرای اقتصاد

پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا مونتاژ 5 لایحه به صورت قانون در سپتامبر 9, 2019, کالیفرنیا شد اولین دولت برای تضعیف و آسیب فرفره اقتصاد است. قرار هدف از این قانون برای محافظت از کارگران با تضمین حداقل دستمزد مرخصی استعلاجی کارگران جبران خسارت و مزایای بیکاری. آن را ظاهرا با هدف رانندگان که کار برای شرکت هایی مانند DoorDash Lyft و Uber اما به جای آن منجر به از دست دادن کار برای پیمانکاران مستقل در هر قابل تصور میباشد.

مخالفان این قانون شده اند قادر به گرفتن یک رای گیری ابتکار عمل برای سال 2020 انتخابات که معاف برنامه مبتنی بر رانندگان و خدمات از قانون است. در علاوه بر این به رای گیری ابتکار عمل برای برنامه های مبتنی بر رانندگان و خدمات, مجلس کوین Kiley, R-کالیفرنیا هل دادن به لغو اندازه گیری در انتخابات. این است که در حال حاضر حتی بیشتر مربوطه پس از کالیفرنیا ابزار عمومی کمیسیون حکومت در 10 ژوئن که درایور “شبکه حمل و نقل شرکت” کارکنان تحت قانون جدید است.

با توجه به سرویس درآمد داخلی (IRS) کالیفرنیا در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از پیمانکاران مستقل. این کارگران شامل انجام, هنرمندان, طراحان, روزنامه نگاران, مدل مو, بهداشت حرفه ای, مشاوران نویسندگان و بسیاری دیگر که در حال لذت بردن از کارفرمایان خود را دارند. همه آنها شده اند منفی متاثر از تصویب AB 5.

آسیب انجام می شود به زندگی و معیشت این کارگران است که به اشتراک گذاشته شده در “مترجمان آزاد در برابر AB 5” یک Facebook گروهی که اسناد و مدارک تاثیر نامطلوب از قانون است. آنها در مورد نوشتن یک کاهش قابل توجهی در دسترس کار می کنند و چگونه آنها لازم نیست به اندازه کافی پول برای پرداخت صورتحساب خود را.

این لایحه اعمال ناعادلانه بار در کسانی که می خواهند به کار ساعت های انعطاف پذیر به خصوص افراد حضور در مدرسه و یا کسانی که با کودکان است. کالیفرنیا است که در حال حاضر شناخته شده برای مالیات بالا و طاقت فرسا مقررات بنابراین AB5 اضافه شده است یکی دیگر از بی بار. و coronavirus همه گیر شده و مسائل و حتی بدتر از آن تا به حال مخربی بر ridesharing مو, سالن های نمایشی و هنرمندان و نویسندگان.

تلاش برای تحمیل سنگین دست دولت مستقل کارگران و فرفره اقتصاد است و نه منحصر به فرد به کالیفرنیا. پس از AB5 تصویب کشورهای دیگر شروع به دنبال در قانون مشابه از جمله نیوجرسی, رود آیلند و واشنگتن است.

در فوریه 6, 2020, مجلس نمایندگان تصویب H. R. 2474 های حفاظت از حق سازماندهی عمل می کنند که بتوانند به صورت بسیاری از AB5 به قانون فدرال است. فرض دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن می خواهد کالیفرنیا به رای بدون در حال بارگذاری Lyft و Doordash رای گیری اندازه گیری و پشتیبانی از تصویب یک قانون فدرال شبیه به AB5.

وجود دارد برخی از دلایل برای برخی از خوش بینی برای اجرای اقتصاد کارگران است. در تاریخ 21 مه سال 2020 سناتور ” تیم اسکات, R-کارولینای جنوبی مایک براون R-ایندیانا کلی Loeffler, R-گرجستان و بیل کسیدی, R-لوئیزیانا و کنگره کارولین Miller, R-غرب ویرجینیا اعلام کرد که آنها خواهد بود معرفی, کمک, فرفره, اقتصاد, کارگران, قانون که اجازه می دهد “کسب و کار برای ارائه به پیمانکاران با کمک به کارمند بدون اینکه جریمه توسط miscategorizing آنها را به عنوان کارمند تمام وقت.”

متحده باید در نظر شبیه قانون برای مبارزه با AB5 مدل.

بیشتر مقررات مستقل پیمانکاران و صاحبان کسب و کار که شرکت در اجرای اقتصاد صدمه دیده خواهد شد نه به آنها کمک کند.

در طول coronavirus همه گیر شده اند و در تلاش برای پایان می رسد دیدار و گسترش ضد بازار آزاد قوانین به کشورهای دیگر و یا به عنوان یک فدرال دستور تنها طولانی مشکلات خود را به عنوان اقتصاد از بهبود از بیماری همه گیر.

تام Schatz است که رئیس جمهور از شهروندان در برابر دولت ضایعات در واشنگتن, DC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de