مفهوم آتش: حل پازل

پس از مفهوم قایق آتش کشته شدن خواهر کریستی Finstad و 32 غواصان و یک خدمه زن من خالی از سکنه بود تعجب اگر او به دام افتاده در تلاش برای فرار. برای ماه من بیدار در شب خفگی هوا در کابوس. من نیاز به حل پازل از آنچه واقعا اتفاق افتاده است. چه چیزی باعث آتش ؟ چرا که آنها قادر به فرار از پایین bunkroom? چگونه می تواند این توان جلوگیری کرد ؟ من به تازگی کشف تکه های گم شده.

آن بوده است مدت هشت ماه پس از آتش روی مفهوم. آن رخ داده است بیش از آخر هفته روز کارگر 2019 در سانتا کروز در جزیره. کریستی و دن Chua متعلق به WDA (در سراسر جهان ماجراهای غواصی) این بد بخت منشور استاد. WDA یک کسب و کار خانوادگی آغاز شده توسط پدر ما بیل Finstad نیم قرن پیش. غواصان را امضا کرده بود تا برای آنچه که قرار بود این رقم هیجان انگیز سه روز شیرجه سفر به پارک ملی جزایر چنل روی حقیقت آبزیان’ احترام شیرجه قایق.

پس از Kristy مرگ هنگامی که او تویوتا بود برگرفته از سانتا باربارا بندر پارکینگ سی دی پلیر به طور خودکار درگیر با آخرین آهنگ های او ایفا کرده است. “Knockin’ on heaven’s Door” پر کامیون کابین. آن پیامبرانه استخوان دلسرد کننده. اشک من جاری از اعماق غم و اندوه من. خواهر من رفته بود.

علت

من سرزنش باتری های لیتیوم یون. این خدمه که کشف آتش شنیده عجیب و غریب “caaw” برای تلفن های موبایل ساخته شده توسط سوختن باتری. 17 شب غواصان بود, مرطوب, فرو رفتن چراغ به شارژ فقط پنج ساعت قبل از آتش است. برخی آورده بود قدرت خود را در نوار دلیل وجود دارد بسیاری از باتری به شارژ.

با توجه به نیازهای 39 نفر در هیئت مدیره یک اسپاگتی از نوار قدرت با شارژ تلفن همراه, قرص, دوربین های دیجیتال با باتری یدکی لپ تاپ و فرو رفتن چراغ شده اند که در پشت دو میز. سال گذشته crewmember یافت سوختن نور زیر آب در چشم انداز و آن را انداخت در دریا قبل از آن مشتعل.

قایق آتش سوزی اغلب شروع در محفظه موتور یا ترسیم شده به منابع الکتریکی, اما دو نفر از خدمه هیچ آتش سوزی در اتاق موتور و آنها با موفقیت منتشر شد قایق تفریحی با استفاده از برق است.

من تحقیق چگونه یک باتری معیوب می تواند شروع یک قاتل آتش واکنش زنجیره ای. غیر خبره باتری مانند ارزان یدکی می تواند بر افروختن از قرار گرفتن در معرض رطوبت و یا با کیفیت پایین لایه عایق بین سلول باعث فراری واکنش حرارتی (932 درجه F در ثانیه). هنگامی که بسیار واکنش لیتیوم مشتعل نمیتوان آن را قرار داده با آتش خاموش که می تواند پراکنده لیتیوم, پخش كردن آتش است. استفاده از آب برای قرار دادن یک باتری لیتیوم آتش است که بحث از آن دوباره مشتعل اما این روش های تایید شده برای شرکت های هواپیمایی.

اداره هوانوردی فدرال را مستند کرده است که باتری های لیتیوم یون را پایین آورده هواپیما: یو پی اس پرواز 6 و Asiana پرواز 991. چرا یک قایق ؟ بین سال 1991 و 2019 در FAA شمارش 241 حوادث مربوط به بیش از حد گرم باتری های لیتیوم یون در فرودگاه و یا پردازنده هواپیما. یوتیوب مملو ویدئوها از انفجار. در ابتدا باور نکردم یک باتری می تواند باعث چنین سریع قاتل, آتش, تا زمانی که من در بر داشت مدارک و شواهد.

آتش مشتعل گسترش یافته و به پایان رسید 34 زندگی در شش تا ده دقیقه در فلش-بیش از شعله های آتش با توجه به آتش بازرسان. یک خدمه حال بررسی گالري عكس در 2:35 صبح mayday تماس دریافت شد در 3:15 a. m. فقط چند دقیقه قبل از آن همان خدمه شنیده ام چیزی شبیه یک سقوط صندلی. او رفت و به پشت عرشه فوقانی و کشف در حال حاضر آتش سوزی شدید شمعی به عقبی ورود به سالن. او شنیده عجیب و غریب “caaw” برای تلفن های موبایل. او فرار به wheelhouse فریاد “آتش!” کاپیتان میدی تماس به پایان رسید با یک فراموش نشدنی نفس نفس زدن: “من نمی توانم نفس بکشم.”

هیچ فرار

کریستی خواب در اولین سفری واقع در زیر پله ها. پله ها بودند مسدود شده توسط آتش در ابتدا کریستی و نوع شجاع کسی است که می توانست پیچیده در پتو به اجرا را از طریق شعله های آتش و عقب نشینی به اقیانوس. خدمه دیدم ضخیم دود سیاه اما هیچ آتش سوزی در مقابل گلی که از پله ها بالا آمد. هنگامی که آنها در تلاش نجات از طریق به جلو نگارخانه پنجره آنها گفت که گرم و داغ است به لمس است.

کریستی می دانستم که دقیقا همان جایی که آتش فرار تخم واقع شده بود در عقبی پایان سفری اتاق. من crawled از طریق آن با او قبل از. او رنج می برند و در تلاش برای فرار ؟

شبح سایه تصاویر در سفری تشک از مفهوم‘s سوخته بدنه داستان چگونه آنها را مرده در خواب خود را به عنوان کشنده گازهای پوشانده آنها. آنها هرگز خود را ترک تختخواب در اقدام به فرار.

کریستی را پزشکی قانونی گزارش علت مرگ او در اثر استنشاق دود در دقیقه. وجود دارد و دو دود/مونوکسید کربن (CO) آلارم در سفری اتاق تست با باتری فقط دو ماه قبل است. چرا آنها از خواب بیدار مسافر?

من معتقدم که آنها در حال حاضر به تصویب خارج از مسمومیت با مونوکسید کربن. بر خلاف دود بالا می رود که شرکت به سرعت منتشر به هوای اطراف. شرکت شده اند مکیده پایین پله ها به سفری در اتاق که در آن تهویه مطبوع مصرف منافذ قرعه کشی هوایی را از گلی. سمی CO شده اند دمیده شده به طور مستقیم بر روی هر چهره خواب.

مونوکسید کربن موجود در کشف نشده به عنوان یک روشن, بی بو و بی مزه گاز باعث خواب قربانیان به ارائه ناخودآگاه. آنها می میرند قبل از تجربه علائم و یا ناراحتی. من کابوس به پایان رسید با خواهر من در حال سقوط به یک خواب عمیق تر به عنوان سموم طلیعه او را به مرگ او.

حل پازل

هنگامی که FBI تحقیقات برای ملاقات با خانواده قربانیان لغو شد با توجه به COVID من دستور داد که پزشکی قانونی گزارش سم شناسی. آن را نشان داد کریستی را در سطح شرکت به بیشتر از 75 درصد اشباع است. او سیانید شد تا دو میکروگرم در هر میلی لیتر. این سطح فوق العاده بالا باعث مرگ در چند دقیقه. اما چهار تا 15 دقیقه عبور با مونوکسید کربن سطح بالاتر از 400 قسمت در میلیون قبل از شرکت آشکارساز می رسد در آستانه رفتن است. بعلاوه گارد ساحلی نیازی نیست که حتی شرکت آشکارسازهای.

معده من نوتبوک خواندن گزارش پزشکی قانونی توصیف خواهر من سوخته بدن. این ثابت می کند که او به خواب رفته بود در سمت راست او هنگام مرگ رخ داده است. دست راست خود را هنوز هم برگزار شد و بخش هایی از او nightshirt در حالی که او سمت چپ بود سوخته فراتر از به رسمیت شناختن. مرگ در حال حاضر رخ داده است در زمان آتش زده خود بدن مرده. به جز سمت راست او بیشتر از بدن او را پوشانده بود خام 4-درجه می سوزد. او هرگز حتی بیش از نورد. ممکن است این کار را به راحتی برای هر کس به می دانم که آنها در گذشت در حالی که استراحت در صلح و آرامش.

به نظر من یک طرح مشخص شده توسط گلن Fritzler حقیقت آبزیان’ صاحب به نصب نسوز شارژ کابینت است که بهترین راه حل برای یک فاجعه مانند این. آنها به طور خودکار و قفل در هنگام سنجش گرما آزاد داخلی آتش نشانی در مجموعه ای متمرکز سیستم زنگ خطر و دریچه دود با خیال راحت خارج است.

کوچک کشتی مسافری ایمنی عمل یک لایحه جدید برای اقدامات ایمنی در پس مفهوم تراژدی خواهد بود رای دادند ممکن است در زمانی که COVID تاخیر برداشته شده است. من امیدوارم که این لایحه اصلاح خواهد شد تا منعکس کننده این شواهد قبل از این فاجعه تکرار شده است. آن را نمی خواهد من خواهر و 33 نفر دیگر به عقب, اما آن را فقط ممکن است نگه دارید دیگران زنده است.

هدر Sawdon در حال نوشتن اولین کتاب او در مفهوم تاریخ و زمان آخرین سفر در حالی که کارشناسی ارشد خود را در آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم. او در کالیفرنیا و در حال حاضر زندگی در میشیگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>