تسلا Elon Musk ممکن است بیش از $700 میلیون payday اگر ارزش شرکت را نگه می دارد افزایش

با تسلا قیمت سهم صف آرایی بیش از ماه گذشته اجرایی Elon Musk نزدیک شدن به یک پرداخت بالقوه است که می تواند قرار داده و بیش از 700 میلیون دلار را به جیب خود.

که چون تسلا ارزش بازار حدود 144 میلیارد دلار به ارمغان آورده است این شرکت در شش ماه به طور متوسط ارزیابی به حدود 95 میلیارد دلار است. باید تسلا قیمت سهام ادامه خواهد داد به افزایش است و این شرکت در شش ماه متوسط ارزش 100 میلیارد دلار مشک خواهد بود در خط برای یک سهام-گزینه grant است که اگر اعمال خواهد بود به ارزش بیش از 700 میلیون دلار به ماوریک اجرایی.

این همه به دلیل مشک عملکرد مبتنی بر جبران خسارت بسته است. مشک که صاحب حدود 20 درصد از تسلا سهام ممتاز بدون حقوق یا پاداش به عنوان بخشی از طرح پرداخت غرامت است که تسلا سهامداران مصوب در سال 2018 است. تحت این طرح را از نظر مشک است واجد شرایط برای خرید یک سری از بسته های از گزینه های سهام, همچنین شناخته شده به عنوان تراشه ها جای دادند در تعیین قیمت اگر تسلا به بازار سرمایه می رسد نقاط عطف خاص هر شش ماه.

باید تسلا بازار کلاه آمار شش ماه به طور متوسط از 100 میلیارد دلار این امر باعث tranche 1.69 میلیون گزینه های که مشک می تواند خرید برای $350.02 هر. به عنوان مثال اگر او بودند به نوبه خود در اطراف و فروش آن سهام در بورس دوشنبه بسته شدن قیمت از $798.75 هر مشک خواهد سود حدود 758 میلیون دلار است.

ماه گذشته به نظر می رسید مانند مشک ایستاده بود کمی شانس دیدن او ممکن است به پرداخت غرامت به یک واقعیت تبدیل شده. در مارس 18, تسلا سهام کاهش یافت و به یک سال و پایین نقطه از $350.51 تنها چند روز قبل از شرکت متوقف شد تولید در کارخانه در فریمانت با توجه به این منطقه را پناهگاه در محل جهت است که به تصویب رسید برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

از آن پس تسلا قیمت سهم بیش از دو برابر شده و به حدود 770 سهم در روز سه شنبه در اوایل ماه آوریل تسلا گزارش بهتر از حد انتظار خودرو برای تحویل سه ماهه اول سال نیز گفت: این امر کردند برخی از کارکنان و قطع حقوق در سراسر این شرکت به منظور مقابله با مسائل مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تسلا نیز گزارش برنامه ریزی در دوباره باز کردن آن فرمونت گیاه و آوردن برخی از کارکنان به کار این هفته است.

تسلا نیز برنامه ریزی شده به آن در سه ماهه اول پس از نتایج بازارهای سهام ایالات متحده در روز شنبه. این شرکت همچنین انتظار می رود به یک ارزیابی از چگونگی آن معتقد است coronavirus بحران را تحت تاثیر کسب و کار خود را در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>