دهها هزار تن از راهپیمایان – به علاوه موتور سیکلت equestrians و ماشین کاروان – جام جم شهرستان لا خیابان

بیش از یک هفته پس از در مرگ بازداشت از Minnesotan جورج فلوید, این خیابان از جنوب کالیفرنیا پر از نو با ده ها هزار نفر از معترضان روز شنبه, ژوئن 7. پایدار تظاهرات ساخته شده است آن را حتی ده روز متوالی محلی تظاهرات در محکومیت نژادپرستی پلیس و سوء رفتار.

یکشنبه شب یک برآورد جمعیت حدود 20,000 راهپیمایی مسالمت آمیز غرب در بلوار هالیوود از خیابان کوهستانی در هالیوود, به گفته پلیس لس آنجلس و گزارش های رسانه ای از صحنه است. راهپیمایان بودند و هنوز هم در حال حرکت از 7 p. m. و بیشتر به نظر می رسد به پوشیدن ماسک صورت اگر چه اجتماعی فاصله گرفتن از ظاهر نمی شود مشاهده شده است.

8 p. m., جمعیت در حال شروع به نازک اما چندین شهر بلوک شد و هنوز هم تحت اشغال با معترضان مسالمت آمیز.

در مرکز شهر LA گروهی از معترضان در بین برآورد 150 و 300 توسط پلیس اعتراض مراحل تالار شهر در خیابان بهار در یکشنبه شب. کسانی که تظاهر کنندگان اعم تعداد در طول روز بوده است که در آن محل و پارک بزرگ ترین روز.

حداقل 16 تظاهرات یا راهپیمایی برنامه ریزی شده بود در لس آنجلس — در پاسادنا کامپتون, ونیز, Glendale, وست کووینا و نقاط مختلف شهر از L. A.

معترضان amped تا دسیبل سطح در کامپتون که در آن غرش موتور سیکلت و یک گروه به نام کامپتون کابوی سوار بر اسب پیوست مارس — سوار — برای عدالت است.

“من رنگ است و نه یک جرم و جنایت” خواندن یک نشانه ای برگزار شد تا در مقابل کامپتون مارس. یکی دیگر بخوانید: “بی عدالتی در هر نقطه یک تهدید است در همه جا” برآمده کلمات از کشته رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1963 “نامه ای از زندان بیرمنگام.”

یک کاروان از وسایل نقلیه است که با هم به ارمغان آورد اسپانیایی, سیاه و آسیایی, جوامع را از طریق کامپتون در راه به مرکز شهر لس آنجلس و به مقر اداره پلیس لس آنجلس.

“ما می دانستیم این بود که بزرگ شود, اما ما تا به حال هیچ ایده که کاروان خواهد کشش بیش از 10 مایل طولانی” ران Gochez اتحادیه del Barrio که کمک جلو کاروان با هم. “مردم در لس آنجلس, سیاه, قهوه ای, سفید, آسیایی — هر کس مایل به شرکت در کاروان”.

بیش از 1000 معترضان پر حیاط در گلندیل را شهر به نقطه پایان ماه مارس آغاز شد که در دوران پارک در حدود 3 بعد از ظهر

“گلندیل مانده است آرام برای بیش از حد طولانی در نژادی و بی عدالتی گفت:” گابریل اسکات یکی از جوان سازمان. “ما امروز در اینجا چون ما می خواهیم به تغییر ذاتا فاسد, سیستم,” او گفت:. “گلندیل را بیکار نشستن نیست به این بی عدالتی همچنان وجود دارد.”

در بورلی هیلز آنچه که پلیس به عنوان صلح آمیز دوچرخه اعتراض کرد شهرستان به ریاست westbound در سانتا مونیکا بلوار.

در ونیز صدها نفر با تجمع در مقابل توقیف کلیسا به تماس برای وحدت نگرانی پلیس سوء رفتار و اصرار عمیق تر گفت و گو در gentrification.

پدر و مادر از حداقل 10 مرحوم مکزیکی-آمریکایی است که سازمان دهندگان می گویند کشته شدند در دست اجرای قانون و برنامه ریزی برای حضور در یک برنامه ریزی تظاهرات علیه نژاد پرستی و سوء رفتار پلیس در شرق لس آنجلس.

در پاسادنا بیشتر جمعیت جمع آوری شده در شهرستان سالن که در آن صدها نفر از مردم به طور همزمان برگزار شد مشت کردن برای یک لحظه سکوت در آغاز مسالمت آمیز تظاهرات سازماندهی شده توسط محلی پاسادنا افراد جوان است.

چند ده نفر در پومونا به مارس به شهرستان سالن.

و معترضان شد و انتظار می رود به بازگشت به تالار شهر و مقر پلیس لس آنجلس در مرکز شهر لس آنجلس که در آن ماموت جمعیت را جمع آوری روزانه از مه 27, زمانی که صدها نفر جمع شده بودند در مرکز شهر و چند ده نفر مسدود 101 آزادراه در طول یک ساعت یک عجله.

در روز شنبه حداقل سه ده اعتراضات صحنه از پله های تالار شهر و اداره پلیس لس آنجلس ستاد مرکز شهر به سان پدرو بندر منطقه به سان فرناندو و سن گابریل دره شهری و حومه جوامع یکسان پیوستن به سراسر کشور درایو رو تا حد زیادی توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

ترافیک کراوات یو پی اس های توسعه یافته در سایت های مختلف به خیابان ها بسته شد اما هیچ درگیری یا بازداشت شدند و گزارش شده است.

جمعیت باید شعار “نمی توانم نفس بکشم” انعکاس کلمات که فلوید گفت: بارها و بارها به گردن او بود که دوخته شده به زمین توسط یک افسر پلیس را به زانو نزدیک به دو ساعت در روز یادبود.

فلوید را با دوربین تلفن همراه-ضبط مرگ تنظیم کردن تظاهرات مسالمت آمیز و فرار به طور یکسان در سراسر منطقه کشور و جهان است. افسر پلیس درک چوین بود که فیلمی از فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن دستگیر شد و باید به دفاع از خود در برابر اتهام قتل درجه دوم. چوین در ابتدا به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. کسانی که اتهامات هنوز هم ایستاده است. سه دیگر ماموران در صحنه بودند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس. هر چهار نفر از کار اخراج شدند در هفته گذشته.

سازمان در بسیاری از حوادث خواسته معترضان به سایش پوشش صورت و اجتماعی رعایت فاصله برای محافظت در برابر گسترش بیشتر coronavirus.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im