موقت پناهگاه بی خانمان در سن پدرو ویلمینگتون مجموعه ای برای باز کردن جولای 6

دو سال پس از پیشنهاد شد و برای اولین بار ارائه دو موقت پناهگاه بی خانمان طراحی شده برای قرعه کشی ساکنان از منطقه encampments در سن پدرو و ویلمینگتون باز خواهد شد ژوئیه 6-7 — و آنها در حال حاضر لیست انتظار.

“مردم شده اند بسیار پذیرای” گفت: Shari ویور از بندر ادیان خدمات نظارت بر ثبت نام. “سان پدرو سایت ما رو 175 در لیست 100 تختخوابی و ما هنوز در حال اضافه کردن نام. در ویلمینگتون ما 250 (امضا) برای کسانی که 100 تخت است.”

قرار نبود به این طولانی.

زمانی که شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti نورد خود را در پل, صفحه اصلی برنامه اسکان موقت شدند و قرار است به بالا رفتن سرعت در سراسر شهر.

اما آن را تمام کردم گرفتار در بوروکراسی و بالاتر از حد انتظار هزینه های.

رفتن به جلو برنامه در حال حاضر در کار برای تولید بیشتر مسکن موقت در سراسر شهر بود.

“ما در حال رفتن به شروع به دنبال در مدل های که چهار برابر ارزان تر مانند پالت و خانه های مدولار گفت:” لس آنجلس عضو شورای شهر جو Buscaino که نشان دهنده منطقه بندر.

یک فوریت در حال حاضر وجود دارد گفت: برای “استقبال از راه حل سریع است.”

شهر و شهرستان در حال حاضر همکاری برای فراهم کردن بستر برای نزدیک به 6000 نفر است.

در میان کسانی که زندگی در سن پدرو خیابان و مشتاق قرار دارد در پل جدید صفحه اصلی امکانات است که جانی یک نام مستعار است که 42 شده است و بی خانمان برای حدود پنج سال است.

“من می خواهم به من محل خود و حرکت او گفت:” در یک تماس تلفنی. “من می خواهم به کار و تمیز و متمدن است.”

قبل از تبدیل شدن به بی خانمان مشغول به کار به عنوان یک آشپز و داوطلب در کورت های یک نمای که ارائه وعده های غذایی برای بی خانمان ها و نیازمندان در سن پدرو.

او امیدوار به رفتن به مدرسه و می گوید او بیشتر به نظر می رسد به جلو به “ورق های تازه دوش و متمدن” زمانی که او می تواند حرکت به سان پدرو پل خانه پناهگاه.

غشاء و فرآیندهای غشایی سازه — در 515 N. چراغ سنت در سن پدرو و 828 Eubank Ave. در ویلمینگتن — طراحی شده برای مطابقت با ساکنان مورد کارگران که کمک خواهد کرد آنها را در مسائل مربوط به بهبود مراقبت های پزشکی کار جستجو و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مسکن دائمی.

ایده این است که مردم را به ماندن در پناهگاه موقت و به مدت 90 روز یا هر زمان که آنها را قادر به حرکت می کند — و سپس دیگران خواهد بود در آورده و به جای آنها را بگیرند.

ویور است که به خوبی آشنا با بسیاری از بی خانمان محلی گفت: ایجاد روابط طولانی بین فردی فرآیند کلیدی است برای به دست آوردن اعتماد و خرید.

“بسیاری از این افراد را با مسائل بهداشتی و برخی از آنها مردد و یا خجالتی به صحبت در مورد مسائل مانند سوء مصرف مواد یا اعتیاد به مواد مخدر,” او گفت:, و اضافه کردن برخی از است که از احساس گناه و یا شرم آور است.

هنگامی که آنها در پناهگاه او گفت: تلاش شروع به حرکت مردم در مسیر درست است.

“ما شده است فکر کردن در مورد ملاقات با مردم که در آن آنها در” ویور گفت. من به آنها بگویید: “من اینجا هستم من درب باز است. بیایید صحبت کنید.'”

پناهگاه نمی تواند مردم را مجبور به ماندن با این حال هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از را انتخاب کنید ممکن است به ترک.

اما ویور گفت جدیدتر پناهگاه در حال برنده شدن بیش از بسیاری از. زمستان و پناهگاه های دیگر به طور سنتی مردم اجازه خواب و یا اقامت بیش از تنها در طول شب. هنگامی که آن را در نور روز آنها باید ترک و بعدا به امید وجود خواهد داشت ،

بافنده گفت: کلمه از دهان از زمان پناهگاه ساکنان جدید در این شهرستان تسهیلات در Beacon و هشتم خیابان که فقط باز در این سال است که کمک به ایجاد علاقه. آن باقی مانده است به ظرفیت پر شده با 40 ساکنان.

در حالی که بسیاری از خیابان های اطراف اداره پست منطقه است repopulated و در حال حاضر در شهرستان برآورد وجود دارد 50-70 زندگی مردم در کنار پیاده رو مشرف به بندر لس آنجلس.

هدفمند پل خانه جمعیت او گفت: کسانی که در موجود encampments در هر دو ویلمینگتون و سن پدرو.

او امیدوار گوشه ای است در نهایت تبدیل شدن بهتر پرداختن به این موضوع است.

“این احساس متفاوت,” او گفت: از زمان فشار به سازه و ساخت و ساز مسکن. “این احساس امیدوار.”

در اوایل این ماه در این شهرستان منتشر شد نتایج سال 2020 تعداد بی خانمان نشان می دهد که بی خانمانی افزایش 14.2 درصد در شهر و 12.7 درصد در این شهرستان است.

در خدمات برنامه ریزی منطقه 8 که در جنوب خلیج و بندر منطقه بی خانمان افزایش جمعیت در حدود 3 ٪ با جهش در میان جانبازان (60%) کسانی که زیر 18 سال (51%) خانواده (49%) و مزمن بی خانمان (47 درصد).

تعداد کاهش یافته و برای جوانان بین 18 و 24 (17 درصد) جانبازان با خانواده (67%) و سالمندان در سنین 55-61 (29 درصد).

در ضمن ناوبری/مرکز ذخیره سازی نیز باز خواهد شد تا در حدود همان زمان به عنوان پناهگاه است. واقع در اداره پلیس لس آنجلس بندر بخش ایستگاه در سن پدرو, آن اجازه خواهد داد که ذخیره سازی اقلام متعلق به بی خانمان ها.

“ما در حال رفتن به مکان ها برای مردم در حال حاضر در چادر زندگی می کنند جایی بروید که در آن امن محل با دوش” Buscaino گفت. “این خواهد بود که یک بهبود چشمگیر است.”

پیاده رو به او گفت: تبدیل خواهد شد “قابل قبول و پاک” دوباره.

برخی از 7000 دائمی حمایتی واحد مسکن در حال حاضر در خط لوله سراسر شهر بود, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de