تیلور سویفت را لغو تور تاریخ و برنامه ای برای باز کردن جدید SoFi ورزشگاه در اینگلوود

تیلور سویفت برنامه ریزی شده بود برای اولین بار عمل تا کنون به انجام در پس-Fi ورزشگاه در کالیفرنیا با معشوق متحرک غرب نشان می دهد در جولای 25 و 26.

اما با توجه به ادامه گسترش و نگرانی بیش از coronavirus سویفت از طریق توییتر اعلام کرد روز جمعه که او می تواند لغو نشان می دهد او با امید تغییر زمان مدتی در 2021.

“من خیلی غمگین من نمی قادر خواهد بود برای دیدن شما بچه ها در کنسرت این سال” او در توییتر نوشت. “اما من می دانم که این تصمیم درست است. لطفا سالم و امن. من شما را بر روی صحنه به عنوان به زودی به عنوان من می توانم, اما در حال حاضر آنچه مهم است این است که ارتکاب به این قرنطینه به خاطر همه ما است.”

او نوشته بود و همراه با یک بیانیه رسمی که تصریح کرد سویفت پست که مبارزه COVID-19 یک چالش بی سابقه و ایمنی و رفاه طرفداران همیشه باید اولویت بالا.

“بهداشت و درمان سازمان ها و دولت ها در سراسر جهان را به شدت دلسرد زیادی مجامع عمومی برای یک دوره نامشخص زمان” آن را بخوانید. “با بسیاری از حوادث در سراسر جهان در حال حاضر لغو شده و بر جهت از مقامات بهداشت در تلاش برای نگه داشتن طرفداران امن و کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 متاسفانه تصمیم گیری شده است به لغو تمام تیلور سویفت حضور زنده و اجراهای این سال است.”

که شامل او نشان می دهد که در برزیل به عنوان به خوبی به عنوان معشوق متحرک شرق را نشان می دهد در ورزشگاه ژیلت در تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1 در Foxborough جرم است.

بلیط برگزار شد برای هر یک از کسانی که می خواهد انتقال به یک نمایش جدید در تاریخ است. از آنجا که بسیاری از خانواده ها و طرفداران در حال پیدا کردن خود را از کار سویفت ارائه شده است که بازپرداخت در دسترس خواهد بود با شروع از آوریل 1. یک ایمیل با دستورالعمل ارسال خواهد شد به دارندگان بلیط با اطلاعات در مورد چگونه به درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>