Tarp می آید سواره زمین … اما هنوز هیچ CPL فوتبال در نزد

کارکنان در صنوبر مراتع در روز سه شنبه دور نورد tarp حفاظت از ATCO زمینه صفحه اصلی زمین از سواره نظام FC.

کلگری طرفدار تیم ملی فوتبال نمی تواند بازی فوتبال در هر زمان به زودی, اما پوست کندن زمین پوشش مدلول حداقل یک بارقه امید برای مقامات ورزشی و امکانات در یک روز آنها را به بزرگترین show-jumping مسابقات استادان.

“آن را نگه دارید تا انگیزه ای برای تلاش و چیزی در خارج وجود دارد هر چه زودتر به جای بعد گفت:” صنوبر مراتع معاون ارشد رئیس جمهور ایان آلیسون, اشاره به تعویق افتادن زمان از کانادا فصل لیگ برتر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“از امروز CPL است که هنوز هم کار feverishly به نگاه در همه حالات. امیدوارم ما قادر خواهید بود به آمده تا با برخی از مرتب کردن بر اساس یک طرح در چند هفته آینده.”

در ضمن این تسهیلات باقی مانده بسیار ساکت و آرام این روزها.

“پانزده نفر در صنوبر مراتع در حال حاضر بسیاری از مردم” آلیسون اضافه شده است.

“صنوبر مراتع هنوز ما با ثبات کارکنان و ضروری برای حفظ نیروهای ما در غرفه-استراحت اگر شما خواهد شد. به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند برای باز کردن یک مسئول شیوه ای است که مطابق با تمام معیارهای همه مقامات بهداشت عمومی و شهر و شهرستان ما را نگاه کنید برای باز کردن زمینه اما که نمی خواهد در آینده قابل پیش بینی.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>