تالبوت در آغوش فاز 3 چالش برنده شدن شعله های آتش استارت کار

مخفی تالبوت رسما یک شعله کلگری برای یک سال تقویم.

آن را ایمن می گویند آخرین 365 روز و فراتر از آن شده است کافی پر فراز و نشیب آن را به یکی از به یاد ماندنی ترین لیگ ملی هاکی مبارزات خود را در هفت فصل و حرفه ای.

فقط چهار روز قبل از تولد 32 تابستان گذشته در کالدونیای, Ont., بومی امضا یک قرارداد یک ساله با شعله های آتش, تکمیل پر حادثه 2019 رایگان آژانس نیز شاهد Edmonton Oilers جوهر سابق کلگری دروازه بان مایک اسمیت.

آینده خاموش فراموش شدنی 2018-19 فصل است که او را دیدم معامله به فیلادلفیا از Oilers تالبوت بود مشتاق به بهبود و وضعیت در کلگری ارائه یک فرصت مناسب برای آن است.

“من باید صفر حسرت آمدن به اینجا” تالبوت بود گفت: در روز چهارشنبه به عنوان او و دیگر هم تیمی شروع به آماده سازی برای شروع از هفته آینده اردوگاه آموزش و NHL فاز 3 در بازگشت به بازی برنامه. “من هیجان زده بود به من یک سال معامله در اینجا یک نوع رستگاری سال است. من فقط خوشحالم که آن را نیست پایان راه آن بود و ما هنوز هم شانس بازی در جام استنلی. من هیجان زده می شود هنوز هم جدا از این گروه و کمک به آنها را به نفع خود در چند ماه آینده.”

به عنوان 2019-20 او را به چالش نسبتا بی تجربه و پیش بینی شماره 1 netminder دیوید Rittich.

زمانی که Rittich دریافت سهم از این شروع می شود در اوایل تالبوت بی سر و صدا بهبود بازی خود را و شروع به نشان دادن یک نگاه اجمالی از خود سابق خود را در نیمه دوم از این فصل است.

علائم وجود دارد او ممکن است حتی تحت الشعاع Rittich برای استارت نقش به عنوان برگشتی اما زمانی که COVID-19 همه گیر تشدید — توقف فصل در مارس 12 — شتاب که کوتاه بود. او 12-10-1 رکورد تولید کرده یک 2.63 اهداف-برابر میانگین و .919 صرفه جویی در صد. در مجموع تالبوت ساخته شده بود 22 شروع می شود برای شعله های آتش و در 26 بازی.

“حتی از شروع من احساس به عنوان راحت به عنوان من می خواهم احساس در یک زمان طولانی” تالبوت گفت. “حتی در شروع نتایج من نیست که در آن آنها مورد نیاز بود اما من گرفتن یک کل بسیاری از اجرا و پشتیبانی در طول نه یا 10 شروع می شود. من فقط سعی کردم به چوب با آن … شماره من هرگز واقعا تغییر کرده است. حتی زمانی که رکورد من نبود که من می خواستم آن را به من اعداد بود هنوز هم نشان من بود به ما یک شانس هر شب.


Calgary Flames دروازه بان کم تالبوت باعث می شود یک دستکش صرفه جویی در مینه سوتا وحشی شات در اولین دوره عمل در Scotiabank Saddledome در کلگری در روز پنج شنبه, ژانویه 9 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

“من فقط هیجان زده است که در حال حاضر خوشبختانه من شانس را به پایان برساند آن را با این گروه است.”

تالبوت وارد کلگری از همیلتون در روز یکشنبه و تست شده برای COVID-19 روز دوشنبه. پس از آن آمد منفی او skated برای اولین بار در روز سه شنبه.

اما این اولین بار نیست زمان او شده است می خواهم بر روی یخ شده مجاز به اسکیت بازی کردن در Grainger مرکز آموزش در همیلتون — معمول خود خارج از فصل در مرکز آموزش که باز مانده های زیادی از این بیماری همه گیر با توجه به آن اندازه.

او قادر به اسکیت بازی کردن در اطراف چندین بار در حالی که بسیاری از اعضای دیگر شعله های آتش بودند قرنطینه.

“من می دانم که بسیاری از بچه ها گفت که اگر عرصه را باز کرد تا آنها تنها یک زن و شوهر هفته پیش — به خصوص در انتاریو” تالبوت گفت. “من بسیار خوش شانس است که ما تا به حال که ورق کوچک از یخ و قادر به دریافت یک زن و شوهر از بچه ها بر روی یخ با من.”

او نیز توپ نورد در یک باشگاه بدنسازی خانگی, سفارش, وزن ها و دیگر تجهیزات لازم در اسرع وقت همه گیر آمار در ماه مارس است.

همه است که اجازه داده او را به ماندن در بالای تناسب اندام خود را با وجود اینکه مجبور به چهار ماه از خارج از فصل.

آن را به او یک فرصت برای دیدن همسرش کلی و دوقلوها Landon و اسلون کمی طولانی تر قبل از بازگشت به کلگری.

“من قطعا احساس پیش از بازی آینده به اردوگاه فقط از شنیدن آنچه که بچه های دیگر شده اند محدود به” تالبوت گفت. “من واقعا نمی هر گونه محدودیت و با آموزش و یا بر روی یخ آموزش و من قادر به صرف زمان کمی بیشتر با خانواده من به جای داشتن به عجله برگشت. من احساس می کنم خیلی خوب آن را متفاوت از آینده به حالت عادی اردوگاه آموزشی تحت شرایط عادی در این نقطه است.”

حقیقت گفته شود, هیچ چیز عادی در مورد این شرایط است.


Calgary Flames دروازه بان کم تالبوت به ثمر رساند در نیویورک رنجرز در اولین دوره عمل در Scotiabank Saddledome در کلگری در پنج شنبه, 2 ژانویه سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia

دارن Makowichuk / دارن MAKOWICHUK/Postmedia

شعله های آتش در حال هدف قرار دادن یخ دوشنبه در Scotiabank Saddledome به آماده شدن برای بهترین-از-پنج قبل از حذفی صلاحیت دور در برابر Winnipeg Jets شروع در اوایل ماه اوت. در حالت عادی از آنها می تواند در میان خود را خارج از فصل آموزش و آماده شدن برای یک اردوگاه آموزشی پیش از فصل آینده.

اما بهداشت جهانی بحران انداخت یک آچار را به برنامه خود هستند و این شرایط آنها برخورد شده است.

که همچنین می رود برای هر صف گیری است که شعله های آتش سر مربی Geoff بخش و خدمه خود را خواهد ساخت از جمله کسانی خواهد بود که شروع goaltender زمانی که جن قطره (دوباره) برای واقعی است. این یک تازه تخته سنگ و کوتاه با حداکثر سرعت دویدن به خط پایان. استارت خالص وجود دارد ،

“شده است وجود دارد واقعا هیچ نشانه ای (که می خواهید کسب و کار) من حتی قادر به دیدن Wardo که بسیار به تازگی” تالبوت گفت. “هیچ مکالمات در مورد کسی که در حال رفتن به شروع و یا آنچه در آن خواهد بود واقعا. هنگامی که همه چیز را تعطیل من بازی شد, به عنوان خوب به عنوان آن شده است در یک مدت زمان طولانی. من فکر می کنم روند به دریافت بیشتر شروع به پایین کشش و به پلی آف. اما شما هرگز نمی دانید چه می تواند رخ دهد.

“این فقط رفتن به بسیار از آنچه در آن است همه فصل — رقابت برای شروع می شود و بهترین goaltender در حال رفتن به بازی و هر که داغ است… هر کس که به ما بهترین شانس را برای پیروزی در آن شب در حال رفتن به در net.”

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net