Takeout همبرگر توسط خلیج از Rozzi را Lakeshore میخانه و رستوران در کولچستر

به برلینگتون مطبوعات آزاد را منتشر هفتگی ویژگی در یک Chittenden County, eatery ارائه takeout مواد غذایی برای زمانی که COVID-19-مربوط به منع ناهار خوری داخل ورمونت رستوران باعث می شود takeout بعدی-بهترین گزینه است. در ضمن لذت بردن از هفتگی مواد غذایی برای فکر و مراقبت از خود!

چه محل ؟ Rozzi را Lakeshore میخانه & Restaurant, 1022 W. Lakeshore, درایو, کولچستر

چگونه آن را دستور داد ؟ توسط تلفن; در نهایت شاید آنلاین

چگونه شما می توانید مواد غذایی ؟ انتخاب کنید تا در پنجره takeout

چه تجربه ای بود ؟ این سایت برای این نقطه در Malletts خلیج دارای یک دکمه به صورت آنلاین سفارش. آن کار نمی کند در عین حال اما — این رستوران دارای برنامه ای برای فعال کردن آن — بنابراین من به نام به جای.

آنها لازم نیست برای درخواست کارت اعتباری اطلاعات از طریق تلفن پس من دست من کارت به زن تکمیل سفارش من هنگامی که من به takeout پنجره که در زیر یک چادر در پارکینگ های زیادی طرف ساختمان. Rozzi را فراهم می کند کافی بهداشتی دستمال مرطوب روی میز در این پنجره اگر شما سخت گیر در مورد کسی که دست زدن به کارت خود را. به علاوه بسیاری از ما BYOHS این روزها نمی کنیم ؟ (که “خود را با ضد عفونی کننده دست” برای کسانی که acronymically مخالف.)

چادر یک ایده خوب است. چند دیگر takeout مکان های من بوده است مبهم که در آن آنها می خواهند شما را به ایستادگی ؛ Rozzi پیکربندی آن را روشن می سازد از گرفتن بروید که در آن شما قرار است به شود.

من و همسرم هر دستور همبرگر. او کالیفرنیا برگر و من هاوایی برگر که هر دو با بیکن. اشاره کردم که من در مورد نوشت: Grazers در ویللیستن یک زن و شوهر از هفته پیش که ما می خواهم به غذا خوردن سالم takeout یک روز اما من همسر برگر آمد با guacamole و آمد یک تکه از آناناس کبابی به طوری که نقطهء بزرگ و خوشمزه بیف برگر و سیب زمینی سرخ کرده درست است ؟

ما هر دو لذت می برد ما همبرگر قابل توجهی. من می دانم که آناناس در پیتزا انجمن های برخی افراد, اما من آن را دوست دارم و معلوم می شود من می خواهم آن را روی همبرگر ، این نشاط تن از آناناس حلقه خو در غیر این صورت گوشت-سنگین ارائه شده است. ما سیب زمینی سرخ کرده قابل ملاحظه ای سرد بر روی درایو 20 دقیقه ای خانه اما آنها هنوز هم طعم خوب بیش از حد.

به عنوان من نگاه بیش از منو دوباره من چند انتخاب دیگر — از جمله باز رو بیکن برگر با پنیر چدار استفاده نا مشروع و صبحانه, برگر, با, بیکن, تخم مرغ و پنیر — وسوسه انگیز مرا با خود مرزه راه. اگر این همه گیری همچنان ادامه دارد — و یا حتی اگر آن را نمی کند — من ممکن است مجبور به ایجاد راه برگشت به Rozzi را برای یک برگر redux.

ساعت/تماس: 11 صبح تا 9 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه; 11 صبح-10 شب پنج شنبه-جمعه ساعت 9 صبح-10 p. m. شنبه-یکشنبه. (802) 863-2342, www.rozzislakeshoretavern.com.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

پشتیبانی coronavirus پوشش محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>