مقابله با تمیز کردن بهار خود را در کمتر از یک روز

با آب و هوای گرمتر در اینجا از آن زمان به تازه کردن صفحه اصلی خود را با بهار خوب تمیز می کند.

اما پرداختن به تمام خانه خود را نیاز نمی تواند دلهره آور هنگامی که شما می دانید که در آن برای شروع است.

اریکا Shaw, شیوه زندگی بلاگر و سازمان طرفدار ارائه می دهد راهنمایی را در تمام خانه در حالی که هنوز کنده کاری آخر هفته به اندازه کافی زمان برای لذت بردن از چیزهایی که شما را دوست دارم مانند گذراندن وقت با خانواده.

ساخت خود را تمیز کردن بهار کارآمد و موفق:

انبار کردن همه چیز شما نیاز به در پیش: خرید مواد غذایی خود را از نیمکت یا میز آشپزخانه موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در جای دیگر.

“من از طرفداران بزرگ از صرفه جویی در زمان خرید گزینه های مانند PC اکسپرس می گوید:” شاو. “وقت اضافی ذخیره شده است کاملا بی بها و من حتی می توانید اضافه کردن در دکوراسیون خانه آیتم ها و یا آشپزخانه و ملزومات در جهت همان. توسعه یافته طبقه بندی و راحتی آنلاین جدید بازار اجازه می دهد تا شما را به سفارش همه چیز شما نیاز به سازماندهی بعدی خود را تمیز کردن عمیق و شاید حتی پیدا کردن که ویژه دکور قطعه برای خنک کردن اتاق نشیمن خود را در حالی که شما در آن هستید.”

• ایجاد چک لیست برای هر اتاق: “این بسیار آسان تر برای مقابله با تمیز کردن بهار هنگامی که شما باید اولویت های شکسته در هر اتاق. رفتن با یک طرح جامع به شما کمک خواهد کرد بهترین استفاده را از وقت خود را و ماندن در مسیر در طول کل فرایند است.”

• پاک کردن درهم و برهمی: “قبل از شما خود را و اسفنج با استفاده از برچسب جعبه یا کیسه زباله یا زباله اهدا و یا ذخیره سازی. پاکسازی درهم و برهمی کمک خواهد کرد تا روند اجرا هموار بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی مهم ترین کارهای در دست و سرعت انجام شود. آن را نیز یک فرصت عالی برای بچه ها درگیر و کمک کردن.”

— اخبار کانادا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>