Swanton را Amanda Conger برنده 2020 هاکی بشردوستانه جایزه

سنت آنسلم کالج زنان هاکی ارشد و Swanton بومی آماندا Conger شده است به نام 2020 هاکی بشردوستانه دریافت کننده جایزه.

Conger است 25th, گیرنده افتخار است که اعلام شد بعد از ظهر شنبه. آن است که داده می شود هر سال به کالج هاکی بهترین شهروند — دانش آموز-ورزشکار که باعث می شود سهم قابل توجهی نه تنها به تیم خود بلکه به جامعه بزرگ از طریق رهبری در فعالیت های داوطلبانه انتشار اخبار گفت.

سابق Missisquoi اتحادیه دره دبیرستان standout, Conger نامزد دریافت جایزه بود پس از اهدای یکی از کلیه ها به گيلن باره را کامرون Ouellette که مبتلا به مرحله 5 بیماری کلیه در بهار 2019.

برداشت و روش پیوند صورت گرفت در اوایل ماه ژوئن و هر دو را ساخته اند بهبودی کامل. Conger ملاقات کرده بود Ouellette یک راننده racecar در جاده تندر از طریق کارآموزی تجربه.

“من با فروتنی بود که من نامزد به نام فینالیست هستم و در حال حاضر به دریافت این جایزه معتبر که افتخار بسیاری از برجسته دانش آموز ورزشکاران” Conger در بیانیه ای گفت. “در حالی که من فوق العاده ممنون به دریافت این جایزه آن را به طور کامل غیر منتظره” گفت: Conger. “من فقط می توانم امیدوارم که بیشتر داستان من به اشتراک گذاشته شده است بیشتر آگاهی به ارمغان می آورد به اهمیت اهدای عضو. من خوش شانس هستم این یکی دیگر از پلت فرم به انجام درست آن.”

آن را به معني زمان در چهار سال افتخار داده شده است به یک بازیکن با ورمونت روابط. در سال 2017, St. michael’s بازیکنان هاکی دنی Divis و جاستین مکنزی شد این جایزه را برای اولین بار شرکت کنندگان.

2017: سنت مایکل دو برنده هاکی بشردوستانه جایزه

Conger نیز داوطلب وقت خود را با متعدد قابل توجه و علل از جمله تیم تاثیر و دختران با ابزار قدرت است. او نیز کار کرده است با کالج حمله و خشونت و پرورش, آموزش & گزارش تیم (جلوگیری از) و در بندر در پردیس hub برای پیشگیری آموزش و پرورش و آگاهی از داخلی و دوستیابی خشونت است.

بازگشت برای او فصل ارشد در سنت آنسلم این گذشته زمستان Conger شمارش سه گل و 10 پاس گل در یک کار حرفه ای-بالا 32 بازی. او با بازی در یک برنامه-رکورد 116 بازی بیش از چهار سال به پایان رسید و با 72 حرفه ای امتیاز (31 اهداف 41 کمک می کند).

“من واقعا بر این باورند که آماندا را در چشم انداز زندگی را بیشتر از همه فرصت ها و نه زندگی را برای اعطا” سنت آنسلم مربی Kerstin ماتیوز گفت: در همان آزادی است. “در آن طول می کشد یک فرد خاص می شود تا عاری از نفس پرستی به اضافه کردن یک چالش فیزیکی این رشته درست قبل از او در سال آخر. این شگفت انگیز است برای دیدن چگونه این زن جوان را لمس کرده است بنابراین بسیاری از زندگی — بیشتر چه او نمی بیند آن را در شرایط از آنچه که او برای آنها انجام می شود اما نه آنچه که آنها انجام داده اند برای او.”

هاکی بشردوستانه جایزه بنیاد نیز در حال حاضر Conger با یک بررسی برای $2,500 که اهداء خواهد شد برای اهدای زندگی, ورمونت.

دیگر چهار فینالیست جایزه برای هاکی بشردوستانه جایزه شد Devin Brosseau (Clarkson) کال برک (Notre Dame), Dakota Keene (UMass بوستون) و Delaney گرگ (سنت مری).

برای اطلاعات بیشتر HockeyHumanitarian.org.

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>